Накопичувальне страхування життя

Накопичувальне страхування життяНакопичувальне страхування життя – це договір страхування життя на тривалий термін (як правило, більше 10 років). Клієнт робить регулярні внески, а страхова компанія ними керує у межах визначеної законодавством консервативної стратегії. Оскільки в даному випадку накопичувальна складова поєднується з ризиковою, то такий поліс захищає Ваше життя та здоров’я. Основними страховими випадками вважаються: тимчасова втрата працездатності внаслідок отримання тілесних пошкоджень, стійка втрата працездатності, яка привела до інвалідності, а також смерть застрахованого (в цьому випадку відшкодування отримують призначені вами спадкоємці).

Розмір внесків залежить від розміру обраної вами страхової суми, терміну страхування, віку і статі. Для літніх ціна поліса буде вища, ніж для молодих, а чоловікам страхування життя обходиться дорожче, ніж жінкам. Тобто, поки людина молода та здорова – вартість страхування життя невелика. З часом з’являються проблеми та болячки, і накопичувальне страхування життя стане дорожче. Тому страхуватися необхідно правильніше. Оформивши в молодості поліс страхування життя строком на 20-30 років, весь цей час Ви будете під страховим захистом за мінімальними тарифами.

Однак великого доходу накопичувальне страхування життя не обіцяє. Страхові компанії за законом не мають права ризикувати грошима своїх клієнтів, тому використовують консервативні інструменти інвестування. Залежно від економічних обставин в різні роки величина доходу буде різною, коли менше, коли більше. Останні кілька років розмір інвестиційного доходу за договорами накопичувального страхування життя становив близько 8-10% річних. Тобто слід чітко розуміти, що накопичувальне страхування життя – це не спосіб розбагатіти, це спосіб отримати захист на випадок хвороби чи нещасного випадку і забезпечити вашій родині засоби до існування у важкій життєвій ситуації та гарантувати досягнення поставленої мети незважаючи ні на що.

Крім пенсійного, накопичувальне страхування життя може вирішити завдання накопичення на освіту дитини. Механізм роботи в цій ситуації залишається таким же, але ці кошти призначаються дитині по досягненні визначеного у полісі віку. Основною перевагою, як і в попередньому випадку, є гарантія виконання поставленої мети, так як при сприятливому сценарії страхова компанія після закінчення терміну виплатить накопичені кошти та інвестиційний дохід, а в разі втрати годувальника профінансує освіту дитини.

Залишити свій коментар

Будь ласка, введіть ваше імя

Ваше имя необходимо

Будь ласка, введіть дійсну адресу електронної пошти

Электронная почта необходима

Введіть своє повідомлення

Лучшие казино Украины

ukrGroshi.com.ua © 2017