Як краще вкладати кошти в ПАММ рахунки?

Як краще вкладати кошти в ПАММ рахунки?Вкладення коштів в Памм рахунки – справа досить прибуткова і найменш проблематична, якщо порівнювати цей спосіб з іншими варіантами заробітку на ринку Форекс. Даний метод отримання додаткового доходу полягає в тому, що ви, як інвестор, довіряєте управління своїм рахунком професійному трейдеру або кільком трейдерам, які заробляють гроші за допомогою вашого капіталу…

Вам залишається лише періодично контролювати управління, щоб бути впевненим, що все йде так як потрібно. Якщо обіцянки керуючого або ваші очікування від його управління не співпадають з реальними результатами, то інвестиції в Памм цього трейдера краще закрити, і вибрати більш успішного керівника.

Тут є безліч тонкощів і особливостей, але всі вони досить прості і зрозумілі.

Отже, прибутковість вкладень в Памм рахунки в першу чергу залежить від ступеня ризику. Тобто, чим вище прибуток, тим більша ймовірність не тільки заробити, але і втратити. Інвестиції з прибутковістю приблизно 30-40% вважаються найбільш стабільними, так як ризик в цьому випадку зводиться до мінімуму.

Варто зазначити, що навіть такі відсотки перевищують прибуток від банківських вкладень. І все ж грамотне інвестування передбачає розподіл капіталу між кількома керівниками, тобто складання інвестиційного портфеля. Це дозволить не тільки зменшити ризики, але і дозволить інвестувати в Памм рахунки з максимальною прибутковістю.

Правильно сформований портфель забезпечить вас прибутком у розмірі 50-100% на рік. Навіть якщо припустити, що відсотки будуть трохи менше, все одно прибуток цілком гідний.

Якщо ви плануєте вкласти в рахунки Памм наприклад капітал в розмірі десять тисяч доларів, то краще розподілити цю суму між п’ятьма керуючими.

У цьому випадку, якщо один керуючий потрапить в просадку, а четверо інших відпрацюють період з прибутком, то ваші втрати не будуть значними. До того ж, використовуючи таку стратегію, ви зможете зробити висновок про роботу трейдерів, зрозуміти, хто з них принесе вам більший прибуток.

Після того, як ви визначитеся з надійними рахунками, можна приступати до вкладень. Починати потрібно з невеликої суми, і вкладати не тільки у різних трейдерів, але і в різні дні. Це дозволить вам отримувати стабільний грошовий потік протягом усього місяця.

Вибравши трейдерів потрібно визначитися, скільки саме коштів ви будете довіряти кожному з них. Таким чином, ви зможете сформувати Памм портфель і контролювати свої вкладення, йдучи від збиткового керуючого до того, хто приносить постійний прибуток. Якщо Ви не хочете вникати в тонкощі відбору ефективних памм-рахунків, рекомендую інвестувати свої кошти в ПАММ індекси (а для диверсифікації краще поділити кошти та вкласти в обидва) отримувати дохід 100% і більше річних.

Залишити свій коментар

Будь ласка, введіть ваше імя

Ваше имя необходимо

Будь ласка, введіть дійсну адресу електронної пошти

Электронная почта необходима

Введіть своє повідомлення

Лучшие казино Украины

ukrGroshi.com.ua © 2017