Готові памм-портфелі від компанії Альпарі

Компанія Альпарі є лідером серед своїх конкурентів, яких, до речі, зовсім небагато. Ця компанія є однією з найбільш успішних форекс-брокерів не тільки в Україні але і у всьому світі. Відносно недавно вона почала радувати своїх клієнтів новими видами послуг, у числі яких і опинилися готові портфелі ПАММ-рахунків

pamm-portfelі vіd kompanії Al`parі

Що собою являють ці готові памм-портфелі від Альпарі?

Висловлюючись простою мовою, вони представляють собою набір памм-рахунків, які при деяких вкладеннях забезпечать Вам прибуток. Ви напевно вже чули про те, що основним правилом будь-якого трейдера є диверсифікація ризиків.

Тобто, не можна вкладати всі фінанси тільки у одну сферу діяльності. Уявіть, що Ви вирішили вкласти тільки в акції якоїсь компанії. Але тут сталося щось непоправне, і вони вмить знецінилися, а інвестор залишився у програші. Якщо-б він проявив велику обережність і вклав кошти ще й до прикладу, в іншу інвестиційну компанію або ж в інші памм-рахунки з рейтингу, то зміг би покрити витрати і залишитися в прибутку.

Це і є диверсифікація ризиків – поділ інвестиційного портфеля на кілька галузей інвестування. Той же принцип використовується в готових памм-портфелях Альпарі. Звичайно ж, там дещо інші памм-рахунки та їх набагато більше – від 11 до 16.

Вся особливість готових портфелів полягає в тому, що його складають досвідчені брокери, які працюють у даній галузі протягом багатьох років. Вони відбирають тільки такі методи вкладення і памм-рахунки, які є перспективними. Вам не потрібно замислюватися про методи вкладення коштів, за Вас це вже зробили і все що залишилося – це вибрати готовий портфель ПАММ-рахунків і почати інвестувати в памм-рахунки даного портфеля.

Тут, звичайно, ще потрібно уточнити наступний момент, готовий памм-портфель Альпарі, розрахований на тривалий період інвестування в межах від 6 місяців і більше. Тобто, може бути таке, що в якісь місяці інвестування він може навіть піти в збиток, але не варто відразу панікувати, справа в тому що портфелі підбирають з прибутковістю за 6 місяців і більше, і можливо що по закінченню певного періоду він піде в прибуток.

Готові памм-порфтели від компанії Альпарі можна позділити на декілька типів:

  • Агресивні;
  • Збалансовані;
  • Консервативні;

Чим вони відрізняються?

Порогами входу, а саме вони розрізняються мінімальними сумами інвестування. Відмінності спостерігаються і в стратегії.

Агресивний портфель, як можна здогадатися, більше орієнтовані на швидке отримання максимально великого прибутку. Але, на жаль, це пов’язано з великими ризиками. Ви можете в рази збільшити свій капітал за невеликий проміжок часу, але можете і втратити вкладені кошти, тут потрібно, аналізувати, дивитися статистику по кожному памм-рахунком і робити висновки.

Консервативний портфель орієнтований більше на збереження капіталу та отримання невеликого, але стабільного прибутку. Відповідно до цієї стратегії вибираються тільки найнадійніші памм-рахунки, прибутковість яких мінімальна, але більш всього стабільна.

Збалансований портфель – це золота середина між агресивною й консервативною тактикою. Ви отримуєте середній дохід, ризики досить низькі, термін вкладення – від 6-и місяців. Цього цілком вистачить, щоб отримати певний прибуток.

Альпарі пропонує досить хороший асортимент готових портфелів і серед них можна підібрати той, який буде максимально відповідати Вашим вимогам і побажанням.

Крім того, хочу повідомити ЧУДОВУ НОВИНУ, в Альпарі з’явився новий рейтинг ПАММ-рахунків з розширеним списком ключових показників для вибору керуючого. До характеристик рахунку додасться ряд важливих пунктів: максимальне і середнє завантаження депозиту, співвідношення ризиків та доходності.

Керуючому, ПАММ-рахунок якого демонструє хороші показники за сукупністю всіх характеристик, буде присвоюватися особливий знак відзнаки – «зірочка». ПАММ-рахунки, які отримали найбільшу кількість таких значків, піднімуться на вищі щаблі рейтингу. Завдяки нововведенням, тепер стало набагато простіше вибирати найбільш стабільні та прибуткові памм-рахунки.

Також хочу нагадати, перед тим як вкладати кошти в той чи інший інструмент, обов’язково про аналізуйте ситуацію, тверезо оціните всі “за” і “проти”, не варто покладатися тільки на чиюсь думку, потрібно розуміти що інвестування – це завжди якийсь ризик, тому обов’язково дотримуйтесь правила диверсифікації ризиків, завдяки чому Ви завжди будете в прибутку. З досвідом інвестор вчиться визначати надійність і ступінь ризику того чи іншого інструменту інвестування.

Успішних Вам інвестицій..)

Залишити свій коментар

Будь ласка, введіть ваше імя

Ваше имя необходимо

Будь ласка, введіть дійсну адресу електронної пошти

Электронная почта необходима

Введіть своє повідомлення

Лучшие казино Украины

ukrGroshi.com.ua © 2017