Автокредит без початкового внеску

Прийти в автосалон з порожнім гаманцем і виїхати з нього на новому автомобілі – це реально. Ми готові надати вам вигідні умови для кредиту, який можна оформити без першого внеску.

Перевага оформлення такої позички в тому, що покупцеві не потрібно збирати гроші на улюблений автомобіль, і при цьому завжди можна взяти велику суму у банку. Не завжди є можливість одразу виплатити всю суму за новий автомобіль, як і не завжди вдається виділити кошти на перший внесок по кредиту. Щоб отримувати те, що хочеться, без тривалих очікувань і відкладання грошей, і існує автокредит без першого внеску. Якщо ви не звикли чекати виконання своїх бажань і хочете отримувати все тут і зараз, варіант взяти вигідний автокредит без першого внеску – найкраще і правильне рішення!

Для того щоб без початкового внеску отримати авто в кредит, вам потрібно буде надати лише 2 документи (паспорт і водійські права) і мати українське громадянство з пропискою.

Умови надання кредиту без початкового внеску:

  • початковий внесок по кредиту – від 0% від ціни авто;
  • кредит надають на суму до 200 тисяч гривень;
  • КАСКО за вашим вибором.

Термін виплат за авто, взяте в кредит без початкового внеску становить від 3 місяців до 7 років. Заздалегідь поцікавтеся, чи є тимчасові обмеження або комісія при дострокової виплати за кредитом. Вам буде надана вся детальна інформація по позиці.

Крім цього, в автосалоні можна оформити кредит, навіть якщо ви маєте погану кредитну історію. Працівники знайдуть банки, готові надати Вам позику при високих гарантіях компенсації ризику. Проте в такому разі відсотки по кредиту на купівлю автомобіля без первинного внеску будуть вище. Також, ймовірно, вас попросять знайти поручителя або надати заставу за кредитом. Всі ці невеликі перешкоди на шляху отримання кредиту на автомобіль без виплати початкового внеску легко переборні з фахівцями за кредитами».

Ми готові допомогти вам знайти найкращі умови, щоб отримати автокредит без сплати першого внеску, серед наших надійних партнерів. Ви можете бути впевнені, що навіть з поганою кредитною історією в нас вийде підібрати автокредит, вигідний для вас.

Якщо це Ваш перший досвід оформлення кредиту на умовах без початкового внеску, зверніться за допомогою до консультантів автосалону або банку. Вони допоможуть вам підібрати оптимальну програму кредитування і детально розкажуть про її деталі.

Кредит на придбання автомобіля без виплати початкового внеску – це не казка. Ви можете залишити заявку прямо зараз або розрахувати приблизні виплати на калькуляторі для автокредитування. Взяти авто в кредит без якого-небудь внеску можна швидко і всього лише за один день! Не варто чекати, відкладати гроші і мріяти про новий автомобіль вашої мрії – достатньо лише вибрати машину і заповнити заявку на автокредит без внеску – і вже сьогодні ви опинитеся за кермом своєї нової ластівки! Неважливо, погана у вас кредитна історія чи берете ви автокредит вперше – наші партнери готові увійти в будь-яку ситуацію і продемонструвати індивідуальний підхід. Ваші онлайн-заявки на кредит без початкового внеску відразу надходять до нас – ми відповімо вам в цей же день!

1 комментарий к этой записиОтправить свой
  1. І до кого звертатия за порадою?

Залишити свій коментар

Будь ласка, введіть ваше імя

Ваше имя необходимо

Будь ласка, введіть дійсну адресу електронної пошти

Электронная почта необходима

Введіть своє повідомлення

Лучшие казино Украины

ukrGroshi.com.ua © 2017