Як взяти автокредит без довідки про доходи?

Хто з пішоходів та завсідників громадського транспорту не мріє сісти за кермо власного автомобіля? Тим більше, що навіть якщо власних коштів на покупку «залізного коня» не вистачає, до послуг громадян – численні кредитні продукти банків. Проте в більшості своїй надання автокредитів передбачає наявність у позичальника цілого пакету документів, зокрема довідки про доходи. Наскільки можливий автокредит для тих, хто даний документ надати не може?

Програма «автокредит без довідки про доходи» по суті є прекрасною можливістю взяти кредит на купівлю авто без жодної паперової тяганини. Однак відсутність необхідності бігати і збирати купу паперів тягне за собою більш високу процентну ставку, обов’язкове внесення першого платежу і не менш обов’язкову страховку. Які умови пропонують банки і якими критеріями варто керуватися при виборі такого автокредиту?

Наскільки це можливо?

З одного боку, прагнення залучити якомога більше клієнтів змушує банки робити умови кредитних програм все більш лояльними. З іншого боку, гіркий досвід кризового періоду примушує кредитно-фінансові структури більш ретельно ставитися до платоспроможності потенційних позичальників і «чистоті» їх кредитних історій. Сьогодні, коли важкі часи позаду, банки знову «струсили пил» з тих кредитних програм, які надаються без довідки про доходи, однак вимоги до охочих їх оформити, стали жорсткіше. Так, заявлена процентна ставка по автокредиту без підтвердження платоспроможності починається від 11% річних. Однак радіти цьому факту зовсім не варто – ефективну процентну ставку банки «наздоганяють» всілякими комісіями, як результат вона може становити і 20%, і 30% річних. До того ж кредитні кошти без гарантій платоспроможності вам нададуть на строк, що не перевищує року. Та й початковий внесок за вашу новеньку машину може становити до половини її вартості.

Автокредит без довідки про доходи – страхове питання

Як взяти кредит без довідки про доходи?

Якщо при класичному автокредитуванні у вас ще буде шанс заощадити на страховці – банк може надати вам можливість оформити поліс на автомобіль в будь-якій страховій компанії, а то і зовсім зробити цей пункт договору необов’язковим, то збираючись оформити кредит без довідки про доходи (втім, як і автокредит без початкового внеску), на цю пільгу можете навіть не розраховувати. Утім, таку позицію кредитних організацій можна зрозуміти – якщо ви не зможете виплатити кредит, при настанні страхового випадку за вас це зробить страховик, і банк все одно отримає свої кошти назад. До того ж, швидше за все вас направлять у ту страхову компанію, яка є партнером вашого банку – ви сплатите за поліс чималеньку суму, а ваш кредитор отримає додатковий прибуток. Що ж до особистого страхування, то зважаючи на коротких термінів страхування за законом ви можете від нього відмовитися, однак це автоматично буде означати підвищення і без того чималої процентної ставки ще на кілька пунктів.

… Та інші деталі

Варто зауважити, що якщо ви все-таки вирішили оформити автокредит саме на таких умовах, це зовсім не означає, що в банк ви зможете прийти з одним паспортом у кишені. Від вас все одно вимагатимуть будь-яких додаткових документів – водійських прав, закордонного паспорта, свідоцтва про шлюб і народження дітей тощо Ще одним важливим моментом є вибір автомобіля – без підтвердження платоспроможності гроші вам нададуть тільки на покупку машини (нової або старої) тільки в автосалоні, який є партнером банку.

Залишити свій коментар

Будь ласка, введіть ваше імя

Ваше имя необходимо

Будь ласка, введіть дійсну адресу електронної пошти

Электронная почта необходима

Введіть своє повідомлення

Лучшие казино Украины

ukrGroshi.com.ua © 2017