Автокредит на старі автомобілі

В останні роки автокредит на старі автомобілі або, як його ще називають, trade-in досить активно розвивається силами автовиробників і дилерів. Експерти відзначають, що цей сектор фінансового ринку характеризується завидною постійністю, а також практично 100% передбачуваністю, чого про продажі нових автотранспортних засобів ніяк не скажеш. Іншими словами, на українському автомобільному ринку – мінливому і волатильному – кредитування старих авто продовжує характеризуватися відмінною стабільністю.

З часом ставки по позиках на придбання вживаного транспорту майже зрівнялися з відсотками на нові автомобілі. Відмінності в розмірі 2%-3% можна вважати незначними. У цій ситуації оформлення споживчих кредитів взагалі втратило сенс. І це навіть з урахуванням того, що вимагають від позичальника оформлення КАСКО в обов’язковому порядку. А це штука, як відомо, не з дешевих.

Цільова позика буде в будь-якому випадку дешевше, ніж споживча. По-перше, тому, що кредитор має можливість досить точно оцінити свої ризики. По-друге, вона отримує в своє розпорядження заставу (тобто, автомобіль). Якщо розглядати ринок взагалі, то можна помітити, що середній кредитний відсоток за програмами на придбання старих автомобілів становить 9%-12%. У випадку з «потребом» мінімальна ставка (середня) – від 20%. Не будемо також забувати про додаткові витрати клієнта (комісіях). Завдяки їм отримуємо не 20%, а 24%-26%. Якщо не більше…

Автокредит на старі автомобілі

Найважливіший аспект

Коли ви шукаєте вигідний кредит на старий автомобіль, то ні в якому разі не можна забувати про такий момент, як оформлення КАСКО. У випадку зі споживчим кредитуванням воно не потрібно. При цьому реальна економія може обчислюватися чималими сумами (залежать від стажу та віку водія). Проте в даному випадку всі ризики несе власник придбаного автомобіля. Хоча, будемо чесні, є можливість заощадити, придбавши страховку, яка покриває лише необхідні ризики.

У випадку, наприклад, з ОСАГО всі послуги, що входять в пакет, регламентовані українським законодавством. У той же час, КАСКО подібна одноманітність та чіткість не характерні. Простіше кажучи, страхові компанії інтерпретують цей продукт як їм заманеться. І тому перед підписанням договору, в якому описуються можливі страхові випадки, слід прочитати його дуже і дуже уважно. Особливу увагу уділити – ситуаціям, в яких страхова компанія відмовляється від відшкодування збитків.

Також слід мати на увазі, що КАСКО поділяється залежно від типу ризику:

  • «Збиток»
  • «Викрадення».

Обов’язково уточніть у своїй страховій, який саме (або одночасно обидва) вона страхує, стягуючи конкретний відсоток.

Вибір страховика

Кожен позичальник має право самостійно вибрати компанію, умови якої йому подобаються більше за інших. Поширена ситуація, коли автосалон пропонує на вибір 2-4 компанії. З іншими (серед яких може опинитися і вподобана Вам) у нього нібито не підписано угоду про двостороннє співробітництво.

Федеральна антимонопольна служба такий підхід трактує не інакше як нав’язування невигідних умов. І в практиці є випадки великих розглядів з цього приводу.

Отже, якщо озвучені страхові компанії Вас не влаштовують, необхідно озвучити свої вимоги (вірніше, побажання). Повірте, якщо менеджери салону – адекватні люди, до Вас прислухаються.

Дві цікавих банківських програми

Тепер давайте подивимося, де взяти кредит на покупку уживаного автомобіля. Вірніше, дві пропозиції вітчизняних банків, що представляють найбільший інтерес.

«Автокредит», Альфа-банк

Програма, що передбачає отримання кредиту на купівлю нового або іноземного автомобіля, як нового, так і вживаного.

Перший внесок НЕобов’язковий.

Заставою виступає транспортний засіб  який купується. Але в деяких випадках банк може наполягати на надання додаткового забезпечення у вигляді поруки фізичної особи.

«Авто в розстрочку», ПриватБанк

Продуктом передбачено оформлення кредиту як на нові, конфісковані та вживані іномарки і вітчизняні авто.

Перший внесок на вживані авто в обов’язковому порядку (мінімум 15% від вартості авто). Заявка розглядається протягом 30-ти хвилин.

При необхідності в суму кредиту включається вартість страховки (авто каско та ОСЦПВ) за перший рік, і що саме привабливе, що банк зробить все за Вас.

Залишити свій коментар

Будь ласка, введіть ваше імя

Ваше имя необходимо

Будь ласка, введіть дійсну адресу електронної пошти

Электронная почта необходима

Введіть своє повідомлення

Лучшие казино Украины

ukrGroshi.com.ua © 2017