Бізнес на прокаті човнів та катамаранів

Як організувати сезонний бізнес на прокаті човнів та катамаранів

З цієї статті ви дізнаєтесь, як зареєструвати свій бізнес, які необхідно укласти договори та як розрахувати окупність витрат. У спекотні дні літа велика частина громадян України рятуються від спеки і спеки поруч з різноманітними прохолодними водоймами. До того ж, якщо розглядати стандартне провінційне містечко, то поруч з водоймами розваг зовсім мало: купання у річці та стандартний пікнік – це максимум.

Тобто слід зробити висновок, що у сфері організації розваг та активного відпочинку існує вільна ніша. Тепер ви зможете організувати сезонний бізнес на прокаті човнів і катамаранів поруч з водоймою пункт прокату човнів та катамаранів, і зайняти вільну нішу.

Покроковий бізнес-план для організації пункту прокату човнів та катамаранів

У цьому розділі вам буде запропоновано докладний план для реалізації бізнес-ідеї прокату човнів та катамаранів в реальний, діючий прибутковий бізнес.

  • Крок №1. Реєструємо підприємство в якості приватного підприємства. Спочатку необхідно провести реєстрацію в якості приватного підприємця і визначити для себе систему оподаткування. Для здійснення діяльності по наданню послуг в сфері послуг і розваг населенню найкраще підійде організаційна форма в якості індивідуального підприємця. Форму оподаткування краще обрати спрощену систему оподаткування (з доходів віднімають витрати).
  • Крок №2. Підбір місця для здійснення бізнесу. Місце для прокату човнів та катамаранів повинно бути популярним і часто відвідуваним, люди мусять добиратися до нього без особливої праці. Наприклад, добре підійде для цієї ідеї міський пляж або ставок.
  • Крок №3. Укладення договору на оренду ділянки. Перш ніж укладати договір, потрібно знайти власника землі. Далі необхідно звернутися в адміністрацію району, в якому розміщений водойма і укладаємо договір оренди.
  • Крок №4. Придбання плавальних засобів. Існує безліч різноманітних оголошень про продаж різних човнів і катамаранів. Вид та кількість плавальних засобів безпосередньо залежить від фінансових можливостей бізнесмена.
  • Крок №5. Набираємо персонал. Для того, щоб витрати окупилися в найкоротші терміни бажано самостійно зайнятися прокатом човнів і катамаранів, або принаймні в перші 2 тижні зайнятися бізнесом самому. Це допоможе зрозуміти на своєму досвіді, яку суму, можна заробити за зміну.

Бізнес на прокаті човнів та катамаранів

Приміром, якщо бюджет становить 50 тисяч гривень, то є можливість придбати наступні товари:

  • Дитячі надувні скутери (місткість до 50 кг)
  • Надувні скутери (місткість до 75 кг)
  • Бамперний човен
  • Бамперний човен механічний

Для якісного обслуговування пункту прокату човнів та катамаранів буде достатньо однієї людини в зміну. Оплату найкраще робити за кожну відпрацьовану зміну і раз в день приїжджати на пункт для забезпечення контролю над роботою продавця, а також кожні вихідні необхідно збирати виручені кошти. Ці дії допоможуть вам зменшити можливість появи ризику, наприклад такого, що продавець буде залишати частину виручки собі.

Підрахунок прибутковості та окупності бізнесу з прокату човнів та катамаранів.

  • Стартовий капітал – 50 тисяч гривень
  • Оренда – 8 тисяч гривень
  • Зарплата – 5 тисяч гривень
  • Податки – 3 тисяч гривень

Підсумок: разові витрати складуть 50 тисяч гривень, щомісячні витрати становитимуть 16 тисяч гривень.

Підрахунок прибутковості та окупності бізнесу з прокату човнів та катамаранів показує, що виручка від пункту прокату човнів та катамаранів залежить від багатьох факторів, наприклад погоди і дня тижня. Наприклад, при ціні прокату 40-60 гривень за півгодини за кожний плавальний засіб виручка в будні дні буде становити близько 600-1000 гривень, то у вихідні дні вона складе до 2 тисяч гривень. До всього іншого, якщо місце вашого пункту прокату буде перебувати в популярному місці і буде монопольним, то виручка складе близько 30 тисяч гривень щомісяця. Після вирахування усіх витрат, прибуток складе 14 тисяч гривень. Бізнес на прокаті човнів і катамаранів окупиться приблизно за 3 місяці.

Однак не забувайте, що це сезонний бізнес, який має досить короткий термін, і починати слід відразу, як він почнеться, інакше він за сезон може не окупитися. Літній сезон починається в кінці травня і закінчується в кінці серпня.

Залишити свій коментар

Будь ласка, введіть ваше імя

Ваше имя необходимо

Будь ласка, введіть дійсну адресу електронної пошти

Электронная почта необходима

Введіть своє повідомлення

Лучшие казино Украины

ukrGroshi.com.ua © 2017