Ваші інвестиції в дітей забезпечать їм стабільне фінансове майбутнє

інвестиції в дітейПро майбутню фінансову незалежність ваших дітей варто подумати вже сьогодні. Якщо ви володієте якимось капіталом або діючим бізнесом, це ще не є гарантією того, що ваші нащадки зможуть продовжити всі ваші починання і примножити наявні заощадження. А вже гарантій вашим онукам і зовсім ніхто не дасть, і своє фінансове становлення вони повинні будуть починати з нуля.

Важливу роль у фінансовому становленні, звичайно ж, грає отримана освіта. Значить, просто необхідно подбати про те, щоб і у ваших дітей вона була гідною. Обдумані інвестиції в дітей – це гарантія їх (і вашого) безхмарного майбутнього.

З приводу отримання освіти існує кілька «міфів» та помилкових висновків. Постарайтеся не стати їх жертвами:

  1. Широко поширюється хибна думка про те, що ваші діти гарантовано отримають вищу освіту безкоштовно. З кожним роком бюджетних місць у навчальних закладах стає все менше. Хоча повністю вони, звичайно, не зникнуть, але поборотися за отримання бажаного місця вам доведеться, і гідних конкурентів виявиться чимало.

Так що не варто розслаблятися і бути занадто самовпевненим щодо легкого вступу на «бюджет». Якщо ж плани про отримання вищої освіти ведуть вас за кордон, тут і зовсім стоїть геть забути про таке поняття як «безкоштовна освіта»;

  1. Зайва самовпевненість у своїй платоспроможності і прагнення жити сьогоднішнім днем ніяк не позначиться на майбутньому вашої дитини.

Якщо сьогодні ви не володієте необхідною сумою, звідки візьмуться хоч якісь гарантії того, що в підоспілі терміни вона у вас виявиться? Середня вартість навчання в найпрестижніших ВУЗах Європи може становити 43-44 тис. доларів на рік. Такими фінансовими можливостями середньостатистична сім’я не володіє. І не треба мріяти про те, що, можливо, через рік за вашими розрахунками, ви обов’язково підете в гору.

Можливо, так і станеться, а можливо і ні – ніяких гарантій не існує. Тому варто вживати більш рішучі практичні кроки. Наприклад, відкрити програму з інвестицій на довгий термін.

При вступі дитини на комерційні факультети Вузів України та країн СНД у вас буде можливість оплатити його навчання. Якщо ж вона потрапляє на «бюджет» – зайва фінансова підтримка їй не завадить.

  1. Помилка третя веде вас до банківських депозитів та самонавіюванню того, що завдяки таким вкладами ви зможете накопичити потрібну суму.

Незаперечний плюс таких вкладень в тому, що нинішні вклади серйозно захищені банківськими гарантіями. Тільки от відсотки по настільки довгостроковим інвестиціям занадто малі і весь прибуток миттєво з’їдається інфляцією.

А коли через 4-5 років після закінчення строку договору у вас раптом з’являється пекуча спокуса вирішити сьогоднішні побутові потреби, на оплату піде весь депозит. У такі дні люди щасливі від нових придбань засипають з думкою, що вони накопичать потім – час ще є. І до моменту надходження дитини до ВУЗУ стає занадто пізно.

Виходячи з перерахованих вище нюансів, складається логічний висновок про користь довгострокових інвестиційних програм. До того ж, система бонусів і штрафів за довгострокове співробітництво і несвоєчасне розірвання договору змушує вкладників наполегливо рухатися до поставленої мети. І якщо ваша мета інвестиції в дітей, саме час формувати фінансовий план та інвестиційний портфель.

Починайте дбати про майбутнє своїх дітей вже сьогодні!

Залишити свій коментар

Будь ласка, введіть ваше імя

Ваше имя необходимо

Будь ласка, введіть дійсну адресу електронної пошти

Электронная почта необходима

Введіть своє повідомлення

Лучшие казино Украины

ukrGroshi.com.ua © 2017