Що таке вклади в банки?

Бажаєте нічого не роблячи заробляти гроші? Розташуйте їх на вкладі. Ми розповімо про тонкощі вкладень у банки.

Вклад – це гроші, які ви віддаєте в банк з метою отримання доходу. Банківський вклад є одним з найбільш надійних інструментів захисту, збереження та накопичення.

Що таке вклади в банкиЩо таке ставка за вкладом? Це дохід, виражений в відсотках за рік, який нараховується на суму вкладу. Банки мотивують клієнтів розміщувати свої кошти на тривалий термін: чим він більший, тим вище процентну ставку пропонує фінансова організація.

Ви можете відкрити будь-який з вкладів: рублевий, валютний, мультивалютний, що поповнюється, з капіталізацією і так далі. Однак враховуйте, що чим більше опцій передбачено вкладом, тим менше в нього процентна ставка.

Прибутковість по гривневих внесках завжди вища, ніж по заощадженнях в доларах або євро. Однак якщо вам періодично потрібні іноземні гроші або ви хочете стратегічно захистити свої заощадження на роки вперед, то рекомендується відкривати мультивалютні вклади – так ризики будуть розподілені, а зниження одного виду валюти буде компенсуватися зростанням іншої.

Особливу вигоду можна отримати від сезонних вкладів депозитів, які пропонуються до відкриття у період свят або в певний час року – як правило, ставки по них є максимальними.

Внесок легко і швидко оформляється в будь-якому відділенні банку. Для цього буде потрібно всього один документ – паспорт громадянина Україниї. Банків в країні дуже багато, а пропозицій ще більше. Щоб знайти вигідну з них – скористайтеся калькулятором вкладів, в якому міститься актуальна інформація про продукти 400 банків.

Гроші з вкладу ви можете повністю або частково забрати в будь-який момент часу. Тільки не забувайте, що в ряді випадків при цьому передбачається менший дохід. Якщо не хочете втратити прибутковості, то спочатку розміщуйте гроші на вклад з можливістю часткового зняття.

Всі вклади в межах 20 тис. грн. застраховані державою. Це означає, що надійність банку не є критерієм його вибору. Звертайте увагу на процентну ставку, тобто розмір доходу, який зможете отримати від банку. Якщо ваші заощадження перевищують 20 тис. грн., то їх можна покласти в декількох банках.

Порада: Вільні гроші розміщуйте на банківському вкладі. Якщо думаєте, що кошти можуть знадобитися, то з допомогою калькулятора вкладів вибирайте депозити з можливістю часткового зняття.

Залишити свій коментар

Будь ласка, введіть ваше імя

Ваше имя необходимо

Будь ласка, введіть дійсну адресу електронної пошти

Электронная почта необходима

Введіть своє повідомлення

Лучшие казино Украины

ukrGroshi.com.ua © 2017