Структурні продукти

Структурні продуктиСтруктурні продукти – самий сучасний інструмент інвестицій, дає можливість заробити більше, ніж на банківських вкладах, забезпечуючи при цьому захист вкладень від можливих збитків.

Про структурні продукти

Структурні продукти – сучасний інструмент інвестицій, який стає все більш популярним, завдяки можливості заробити більше, ніж на банківських вкладах, і при цьому частково або повністю захистити вкладення від можливих збитків, чого не можуть забезпечити багато інших інвестиційних інструментів.

Такі якості структурного продукту стають можливими завдяки комбінації двох незалежних частин, з яких складається структурний продукт:

  • Перша, дохідна частина структурного продукту вкладається в агресивні інвестиційні інструменти, прив’язані до «базового активу». При цьому Ви можете самі, або з допомогою Вашого особистого фінансового радника, визначити базовий актив, який володіє найбільшим потенціалом прибутку – високоліквідні акції, фондовий індекс, валюту або ін.
  • Друга, захисна частина структурного продукту міститься в інструментах з фіксованим процентним доходом, що не залежать від зміни ситуації на ринку – депозити, векселі, облігації. У разі несприятливих змін базового активу дохід від захисної частини структурного продукту гарантує захист вкладень.

Структурні продукти, так само як і банківські вклади мають термін дії. Як і у випадку з достроковим відкликанням вкладу, дострокове закриття структурного продукту небажано, тому що може призвести до незадовільної прибутковості або втрати частини вкладень.

Переваги структурних продуктів

  • Повністю контрольований захист інвестицій. Ви самі визначаєте, чи буде Ваш капітал гарантовано захищений від збитків, або Ви готові до контрольованого ризику заради більш високої потенційної прибутковості.
  • Не вимагається досвід інвестування. Портфель інвестицій підбирається спільно з Вашим фінансовим радником та фіксується на весь термін дії структурного продукту, ніяких додаткових операцій та інвестиційних рішень до закінчення цього строку від Вас не вимагається.
  • Тонке настроювання продукту під Ваші задачі. Наша лінійка структурних продуктів охоплює великий спектр стратегій, тим не менш, багато параметрів структурних продуктів, такі як терміни, порогові значення, базовий актив можуть бути змінені за Вашим бажанням.
  • Можливість заробляти не тільки на зростаючих ринках. Ви можете заробляти і на падаючих ринках, а також на нестабільних ринках, завдяки широкому вибору інвестиційних інструментів.
  • Можна інвестувати у валюті, або вже в наявних акціях або нотах. Структурні продукти, застосовуються і тоді, коли у Вас вже є великий пакет акцій або структурних нот, за яким Ви хочете отримати додатковий прибуток, не продаючи цей пакет та не витрачаючи додаткового часу на управління інвестиціями. При цьому продовжуєте отримувати дивіденди.
  • Високий потенціал прибутковості. Структурні продукти надають можливість отримання прибутковості в середньому вище, ніж банківські вклади. Деякі структурні продукти дозволяють отримати доходність в два рази вище росту курсу акцій, що використовуються в якості базового активу.
Залишити свій коментар

Будь ласка, введіть ваше імя

Ваше имя необходимо

Будь ласка, введіть дійсну адресу електронної пошти

Электронная почта необходима

Введіть своє повідомлення

Лучшие казино Украины

ukrGroshi.com.ua © 2017