Кредит для ТОВ з нульовим балансом

Люди, які стали на шлях підприємництва, дуже часто стикаються з вирішенням таких питань, як потреба в оборотних коштах для здійснення підприємницької діяльності. Варіант отримання фінансування, здається лежить на поверхні – це отримання кредиту, але не все так однозначно. Тут питання полягає в тому, що необхідно отримати кредит для ТОВ з нульовим балансом.

Нульовий баланс свідчить про те, що фірма на поточний момент ще не здійснює ніякої діяльності, не має як таких активів і оборотів. Іншими словами, хоче розпочати свою діяльність, спираючись на отримані кредитні ресурси.

Банки ж зі свого боку вимагають до заявки на кредитування надати баланс підприємства, на підставі якого хочуть проаналізувати його фінансові показники. А виходить, що і аналізувати нічого.

Як отримати кредит для ТОВ з нульовою звітністю?

Цілком зрозуміло, якщо прийти в банк і надати установчі документи на ново виявлене підприємство з нульовим балансом, то шансів на отримання кредиту дуже не багато. Справа в тому, що це високий ризик для банківської установи, адже у підприємства поки немає сформованої репутації та рекомендацій, а відповідно, відсутні гарантії щодо повернення кредитних коштів.

В якості гарантій на підтвердження своєї платоспроможності можуть виступити заставні зобов’язання у вигляді будь-якого ліквідного майна, також здобувач кредитних коштів може надати гарантії поручителів.

Але, найчастіше, вимагається отримання кредиту для ТОВ без застави та поручителів, оскільки такі гарантійні зобов’язання відсутні. Ситуація складна але не безвихідна. Отримати в сформованих умовах кредит самостійно вам навряд чи вдасться, але можна вдатися до допомоги посередників, які спеціалізуються на наданні послуг саме в таких ситуаціях. Такими посередниками є кредитні брокери.

Кредит для ТОВ з нульовим балансом

Виникає питання, а чому ж самостійно отримати кредит фактично нереально, а ось за допомогою посередників, шанси набагато збільшуються. Справа в тому, що це профіль даних організацій, у них є налагоджені схеми роботи в таких випадках. Ну, наприклад, вони допоможуть вам скласти умовний консолідований баланс. Це документ, який відобразить всі реальні резерви і перспективи вашого підприємства, допоможе, так би мовити, розглянути приховані його потенціали.

Природно, ви повинні усвідомлювати, що їх зусилля повинні бути оплачені, і треба сказати, що коштують вони не так дешево. В середньому, за свої послуги в отриманні такого кредиту брокери беруть від 10 до 14% від суми виділеного кредиту за фактом його отримання. Плюс до цього вам треба буде сплачувати відсотки банку за кредитом за узгодженою в кредитному договорі ставкою.

Якщо потрібно отримати кредит ТОВ та ПП без застави, але при залученні поручителів, то також можна скористатися допомогою кредитних брокерів. В даному варіанті вам належить представити поручителів: юридичних або фізичних осіб. Це можуть бути засновники або керівник компанії, а також ваші партнери по бізнесу, які зможуть підтвердити свою платоспроможність і дати гарантії, що у разі несплат за кредитом ТОВ, вони зможуть погасити заборгованість.

Кредит для ТОВ без застави

Кредити для ТОВ з нульовим балансом отримати досить не просто, але не варто зневірятися, адже вихід із ситуації завжди знайдеться.

Тут можна розширити свій кругозір, в плані можливих кредиторів, не зациклюватися тільки на банках. Ще існують центри підтримки малого підприємництва, які спеціалізуються на фінансуванні молодих компаній.

Такі центри існують у кожному регіоні країни. Вони можуть надати мікрокредит підприємствам або ПП, з моменту реєстрації яких пройшло не менше трьох місяців, у них відсутні які-небудь заборгованості, зокрема перед бюджетом і вони нададуть необхідний пакет документів.

Крім надання мікропозик центр підтримки бізнесу може стати вашим поручителем, у банках, які є учасниками держ. програми, і з якими ваш регіональний центр уклав такі угоди.

Кожну заявку на кредит і поручительство фонд розглядає в індивідуальному порядку і на підставі проведеного аналізу здобувача підтримки приймає певне рішення.

Як ви встигли помітити, кредит для ТОВ з нульовим балансом одержати є можливість, головне, грамотно скористатися наданими шансами. І ще одна порада: не варто брати кредит лише тільки тому, що вам його нададуть, якщо він вам обійдеться дуже дорого, тобто за фактом залучені кошти (витрати на сплату відсотків банку і послуг посередникам) не зможуть бути покриті за рахунок одержуваної від їх використання прибутку, то не варто його брати. Якщо тільки, ви свідомо готові понести збитки, готові їх компенсувати за рахунок якихось власних джерел (кошти засновників), але вам необхідний такий крок, щоб у ТОВ з’явилися обороти і були шанси на отримання більш вигідного кредиту.

1 комментарий к этой записиОтправить свой
  1. Де я можу знайти брокера. Знаходжусь у Львові

Залишити свій коментар

Будь ласка, введіть ваше імя

Ваше имя необходимо

Будь ласка, введіть дійсну адресу електронної пошти

Электронная почта необходима

Введіть своє повідомлення

Лучшие казино Украины

ukrGroshi.com.ua © 2017