Як правильно скласти бізнес-план для отримання кредиту

Для чого приватному підприємцю потрібен такий бізнес-план? А для того щоб суттєво полегшити умови отримання кредиту. На думку всіх банків, основним критерієм для надання кредиту є повернення суми боргу. Питання неповернення грошових коштів є дуже актуальним для українських банків. Що стосується підприємців, то для отримання кредиту їм необхідно надати банку чималий пакет документації, який підтверджує їх платоспроможність.

Від того наскільки правильно буде складено документ який буде підтверджувати те, що підприємство зможе погашати борг залежить те, чи схвалить банк кредит чи ні.

Ось дві головні функції такого документа:

  • Створення нового бізнесу і продумування стратегії розвитку даного бізнесу.
  • Залучення різних грошових коштів, інвесторів, а так само пошук нових партнерів.

Як скласти бізнес-план для отримання кредиту

Перш ніж звернутися в банк із заявкою на отримання кредиту, у підприємства в обов’язковому порядку повинен бути присутнім даний документ. Банк неодмінно зажадає підтвердження того, що підприємство перебуває в стабільному фінансовому становищі, а так само дасть оцінку тому потрібен кредит в загальному. Даний бізнес-план дасть банку уявлення про те, на які цілі підуть позикові кошти і чи зможуть вони надалі принести очікуваний прибуток, з допомогою яких позичальник зможе повернути борг.

Бізнес-план, призначений для надання в банк, складається особливим чином. Банку, по-перше цікаво за якою саме схемою ведеться бізнес і який основний дохід. Не менш важливим фактором є те, чи зможе підприємець надати ліквідну заставу або відповідального поручителя. Обов’язково потрібно надати інформацію про раніше отримані кредити, чи були з ним прострочення, погашені вони чи ні.

Як скласти бізнес-план для приватного підприємця?

Перше і найголовніше – це чесність в тому, що ви пишете. Потрібно як можна більш точно і реалістично оцінити прибуток, який приносить і буде приносити підприємство. Проводячи розрахунки, не слід покладатися на везіння і удачу. Потрібно тверезо оцінювати ситуацію. Експерти в цій галузі радять всі отримані від розрахунків підсумки ділити на два, щоб в кінці отримати реальний результат.

В обов’язковому порядку потрібно дати оцінку найбільш слабким сторонам своєї справи і оцінити всі ймовірні для вас ризики. До таких ризиків відносяться: зниження попиту на вироблений продукт, інфляція, втручання третіх осіб, порушення умов договору основними постачальниками, підняття цін на необхідну сировину, а так само непередбачені обставини. Для кожної конкретної ситуації потрібно продумати, які заходи ви зможете прийняти у разі її виникнення.

Дуже важливим критерієм при складанні плану є співвідношення, з якою швидкістю продукція обертається і термінів по кредиту.

Так само слід врахувати економічну і політичну обстановку в регіоні.

Залишити свій коментар

Будь ласка, введіть ваше імя

Ваше имя необходимо

Будь ласка, введіть дійсну адресу електронної пошти

Электронная почта необходима

Введіть своє повідомлення

Лучшие казино Украины

ukrGroshi.com.ua © 2017