Що таке ПАММ Індекс?

Чергові інновації від компанії Fx-Trend! На ринку інвестицій ПАММ рахунки є зростаючим сегментом. Питання куди вкласти гроші вже не таке складне. На даний момент відбувається зріст та розвиток системи ПАММ рахунків. Компанія Fx-Trend створює інноваційний інструмент для інвесторів, який називають ПАММ Індекс.

Що таке ПАММ Індекс?

ПАММ індекс – це показник декількох ПАММ рахунків як одне ціле. ПАММ індекс об’єднує показники декількох ПАММів і виводить середню одиницю прибутковості за звітний період. ПАММ рахунки які входять в систему індексів відбираються за деякими параметрами, наприклад, КК, чинний термін ПАММа, баланс, і т.д.

Іншими словами, індекс ПАММ це готовий портфель ПАММ рахунків. Так як є багато різних за характером торгівлі ПАММ рахунків, було зроблено кілька портфелів, ПАММ індексів – з консервативним ухилом, помірні та агресивні.

Всякий інвестор знає що таке диверсифікація. Саме для цього фахівці компанії Форекс Тренд розробили ПАММ індекс. Він дозволяє об’єднати кілька ПАММ рахунків і вивести з них прибуток як єдину одиницю. Компанія брокер почала пропонувати спочатку кілька видів індексів, відштовхуючись від інвестиційної стратегії, можна було вибрати відповідний варіант:

Преміум Консервативний – Сюди будуть включені ПАММи з маленьким просіданням, мінімальними ризиками, ПАММи які існують більше року. Такі, як правило, не дають високий прибуток як 200% річних, але зате стабільні 5-8% в місяць вам забезпечені.

Преміум Стабільний – Тут будуть котируватися ПАММ рахунки у яких присутні помірні ризики, максимальна просадка не більше 50%, але і прибутковість цих рахунків буде вище.

Індекс ПАММ 2.0 – Агресивні ПАММ рахунки, які торгують на підвищених ризиках, але досі не перевищили максимальне просідання, і досягли рівня 50%. Здоровий глузд говорить про те що нам потрібен стабільний прибуток, надійність збереження коштів… але щось мені підказує що саме індекс ПАММ 2.0 буде дуже популярним серед багатьох інвесторів.

Через деякий час, після того як індекси ПАММ пройшли тестовий режим і стали залучати все більше уваги, Форекс Тренд збирає ще декілька портфелів збільшуючи загальну кількість ПАММ індексів до 8. З часом це число може змінюватись і ще збільшуватися.

Генеральний менеджер Андрій Полишевич пропонує кожному випробувати систему ПАММ індексів в демо режимі. Котирування ПАММ індексів будуть залежати тільки від успішності торгівлі керуючих.

Цей інструмент дуже нагадує пайові фонди, так як індекс включає в себе кілька рахунків, що забезпечує зменшення ризиків і отримання прибутку. Індекси ПАММ це по суті різні не великі портфелі ПАММ рахунків, які пропонує компанія Fx-Trend. Тобто ви не самі будете вибирати окремі ПАММ рахунки, а вже є готові ПАММ індекси до яких вже включені певні ПАММ рахунки з відсутністю можливості самостійно додавати або видаляти ПАММ рахунки з індексів.

Ми вважаємо що індекс ПАММ це хороший і зручний інструмент для багатьох інвесторів, які хочуть зробити своє життя простіше, ПАММ індекс цьому посприяє.

Залишити свій коментар

Будь ласка, введіть ваше імя

Ваше имя необходимо

Будь ласка, введіть дійсну адресу електронної пошти

Электронная почта необходима

Введіть своє повідомлення

Лучшие казино Украины

ukrGroshi.com.ua © 2017