Кредит на картку будь-якого банку

Кредит на картку будь-якого банкуЗ початку 2014 року в українській банківській системі стали з’являтися нові інструменти кредитування населення. Отримання позики без відвідування офісу банку або іншої фінансової організації на Україні, ще зовсім недавно було науковою фантастикою. Зараз, є можливість оформити заяву на кредитну карту і отримати її у зручний для себе час в офісі або кур’єром. Так само, з’явився унікальний сервіс, який дозволяє отримати онлайн кредит на карту будь якого банку, причому досить швидко і, як правило, без відмов.

Основні переваги кредиту на банківську картку:

  • Швидкість роботи. Заповніть просту заявку на сайті та протягом кількох годин отримуєте рішення по позиці.
  • Простота в отриманні схвалення. Не потрібна застава, наявність поручителів, додаткових документів та довідок. Можливо, знадобитися лише довідка про доходи, і то тільки для збільшення суми кредиту.
  • Простота погашення. Погасити можна через будь-який платіжний термінал або через використання особистого кабінету на сайті.
  • Найнижчий відсоток. Сервіс подібного роду пропонує найнижчий відсоток за мікрокредитів в Україні. Навіть порівнюючи з процентними ставками за кредитними картками банків, відсоток все одно невеликий.
  • Унікальна можливість оформлення на корпоративну картку, за умови, що позичальник є підприємцем і карта оформлена на нього.
  • Чесні умови. На сайті присутній онлайн калькулятор який показує вашу переплату за використання грошей до копійки. Немає прихованих платежів, страховок та інших вивертів від фінансових установ. Тільки чесний відсоток за використання грошей.

На сьогоднішній день в Україні є одна установа яка видає такі кредити. Давайте трохи детальніше розглянемо її умови:

Moneyveo – це новий сервіс, що дозволяє дуже просто отримати позику на банківську карту в будь-якому місці і в будь-який час, навіть у вихідні і святкові дні, всього за декілька хвилин. Сервіс працює повністю онлайн 24/7, тому клієнт може на нас покластися, якщо терміново потрібні гроші!

Умови позики:

  • Ми надаємо позики до 5000 грн . ( до 2000 грн. при першому зверненні ) строком до 30 днів. Все що Вам потрібно, для того, щоб отримати кредит – це банківська карта і доступ до мережі інтернет.
  • Хто може отримати кредит? Будь-який повнолітній громадянин України, який має банківську картку.
  • Як швидко приймається рішення? Рішення приймається автоматично протягом 15 хвилин.

Переглянути заявку на кредит

Таким чином, оформивши онлайн заявку на кредит на карту будь-якого банку ви отримаєте: дуже швидке рішення, мінімальний відсоток і максимальну зручність. Дана пропозиція буде найбільш актуальним для студентів, просунутих або зайнятих людей, пенсіонерів та всіх тих, хто цінує свій час і терміново потребує грошей. Сума кредиту-від 1500 гривень при першому зверненні абсолютного будь-якій людині до 7000 гривень при кількох зверненнях і своєчасних повернення раніше взятих грошей.

Пропозиція актуальна відносно всіх банківських карт від українських банків. У список входять: ПриватБанк, Альфа-Банк, Дельта Банк, Діамантбанк, Ідея Банк, Ощадбанк Росії, ВТБ, ПУМБ, Платинум Банк, А банк та багато інших.

Залишити свій коментар

Будь ласка, введіть ваше імя

Ваше имя необходимо

Будь ласка, введіть дійсну адресу електронної пошти

Электронная почта необходима

Введіть своє повідомлення

Лучшие казино Украины

ukrGroshi.com.ua © 2017