Кредитна картка за двома документами

Кредитна картка за двома документамиДеякий час тому, кредитна картка за двома документами взагалі не входила в продуктову лінійку вітчизняних банків і, відповідно, клієнтам не пропонувалася. Правда, можна було зустріти подібні продукти у особливо «просунутих» фінансових організацій. Але оформлялася вона не всім і не завжди. Після кризи 2008-го перед багатьма банками постало питання: як виживати в нових умовах? Вижити такій установі дозволяють клієнти, які приносять прибуток. А для їх залучення потрібно запропонувати такий продукт, який би був цікавий ринку. Навіть якщо такий продукт не зовсім вигідний для клієнта.

Сьогодні отримати такий «пластик» можна у більшості банківських установ України. Більш того, деякі з них прагнуть робити це, що називається, направо і наліво. Обіцяючи клієнту повну відсутність бюрократичних зволікань, тобто метушні з купою паперів. Ясна річ, що швидкість видачі повинна компенсуватися:

  • більш високою процентною ставкою;
  • додатковими комісіями.

Суть послуги та її особливості

Під двома необхідними для отримання карткового позики документами банківські установи мають на увазі паспорт громадянина України (обов’язково) та ідентифікаційний код. Таким чином, надання кредитних коштів відбувається без підтвердження клієнтом свого доходу.

Про більш високі відсотки за користування ми вже сказали. Крім них відмінною особливістю описуваного продукту є скромний розмір кредитного ліміту. Саме таким способом банк намагається підстрахуватися. Адже ризик неповернення – один з найстрашніших для нього. Уникнути його допомагають також і додаткові комісії.

З цієї причини потенційному позичальникові потрібно дуже серйозно ставитися до оформлення такої послуги. Зрозуміло, що йому терміново потрібні гроші. Але ґрунтовне ставлення до вивчення пропозицій на ринку банківських послуг, якщо і не позбавить від зайвих переплат, то допоможе хоча б зменшити їх розмір.

І тим не менш

Давайте розглянемо реальний приклад, який наочно демонструє, що «швидка» карта – це не завжди божевільний відсоток за користування.

Карта

Наприклад, ПриватБанк готовий запропонувати клієнту ліміт до 15 тисяч гривень, що встановлюється на Visa Classic. При цьому він обіцяє всього лише 2,5% у місяць за користування кредитом і грейс-період (час, протягом якого користуватися кредитом можна безкоштовно) у розмірі 55 днів, та відсутністю щомісячної комісії. На додаток, на карті є приємний бонус, якщо на ній більш ніж 100 Ваших гривень, на них щомісяця нараховується відсоток, який дорівнює 10% річних.

Як бачите, наведені умови досить прийнятні в плані величини кредитного та відсутності комісії. Робиться така картка протягом 20-ти хвилин. Якщо Вам підходять такі умови, Ви можете заповнити онлайн заявку, та з Вами зв’яжуться протягом 30-ти звилин.

Залишити свій коментар

Будь ласка, введіть ваше імя

Ваше имя необходимо

Будь ласка, введіть дійсну адресу електронної пошти

Электронная почта необходима

Введіть своє повідомлення

Лучшие казино Украины

ukrGroshi.com.ua © 2017