Чи можна стабільно заробляти на форекс?

Чи можна стабільно заробляти на форекс?Вітаємо, шановні читачі! Пройшли всі свята, налагоджується звичний робочий ритм, тому продовжу ділитися з вами своїм торговим досвідом. У повсякденному житті кожному трейдеру хотілося б стабільно заробляти на форексі (або інших ринках), дізнаємося, чи це можливо? Питання це, напевно цікавить всіх початківців торгівлі, тому читайте уважно!

Більшість людей ходить на роботу, де щомісяця отримує заробітну плату, кожен місяць приблизно однакову суму. Це називається стабільним заробітком. Принаймні для тих людей, які так працюють. Це непогано, бути впевненим на 99%, що наприкінці місяця у вас будуть гроші. Багато починають займатися біржовою торгівлею після або під час роботи, де була така система оплати праці. Звичайно, хочеться заробляти більше, інакше, навіщо міняти місце роботи? Разом з тим зберігається бажання стабільно заробляти на форекс, тобто кожен місяць отримувати гроші, як і «всі інші» люди. Чи виправдано це бажання?

За моїми спостереженнями, для людини стабільність означає впевненість. Якщо немає впевненості, то з’являється занепокоєння. Ось і виходить, що нестабільний заробіток чинить тиск на нерви. Хоча, багато факторів при цьому не враховуються. Наприклад, навіть отримуючи щомісячну заробітну плату, можна вилетіти з роботи, бути обдуреним начальством і т.п. Може бути це просто звичка, вимірювати своє життя місяцями? Ви платите щомісяця за квартиру, телефон, берете відпустку на місяць тощо… Може варто відійти від такого погляду на своє життя?

Реально стабільно заробляти на форекс?

Так, реально!!! Але ця стабільність, може бути не такою, як звикли бачити її оточуючі. Як вже казав, стабільність для більшості людей – це щомісячна оплата. Але що, якщо прийти до щорічної стабільності? Тобто така ж стабільність, але в іншому інтервалі часу! В більшості випадків так і виходить. Якщо взяти хедж-фонди, то на щомісячні результати ніхто й не дивиться, професіонали оцінюють їх роботу як мінімум за рік. І навіть у цьому випадку, ніщо не гарантує, що рік не принесе збитків.

Ця стаття не стосується скальперскої торгівлі, для якої потрібні великі обсяги і, як наслідок, велике торгівельне плече. Суть в тому, що на великих грошах, жоден брокер не надасть плече 1:100. Якщо взагалі надасть. Чим більше грошей, тим складніше торгувати за таким стратегіям. При такій торгівлі, напевно можна стабільно щомісяця заробляти на форекс, але перспективи працювати з великими грошима – туманні.

Повернемося до основної теми. Уявіть, що на місці хедж-фонду виявився звичайний трейдер. Він чітко дотримується своїх стратегій, але рік виходить збитковим. Чи означає це, що він поганий трейдер? Ні, просто так склалася ринкова ситуація. Це нормально. Він прибутковий трейдер і стабільно заробляє, незважаючи на результати цього року. Стабільний заробіток на форекс означає, що ви будете періодично заробляти, і не будете втрачати. Думаю це підходяще визначення! Це зовсім не означає, що ви як по дзвінку будете заробляти гроші в певний період. Природа заробітку на фінансових ринках імовірнісна, і як складеться ця ймовірність у певний інтервал часу просто невідомо!

На стабільність потрібно дивитися більш глобально, відійти від стереотипу щомісячного вимірювання свого життя. Так, ви не будете щомісяця отримувати зарплату, у вас будуть просадки, або прибуткові періоди, які ви не зможете передбачити, це невідомий елемент. Але якщо ви будете слідувати прибутковою стратегії, то буде впевненість у підсумковому результаті! Не чекайте миттєвих прибутків, просто робіть те, що потрібно робити.

Погляньте на ПАММ рахунки! Там немає ідеально красивих графіків. Це не стосується торгівлі за Мартінгейла. У цьому випадку можна стабільно заробляти на форекс, але в результаті ви все одно втратите гроші. Для інших прибуткових рахунків цілком нормально зависати в довгих осіданнях, і навіть якщо їх не було, то вони рано чи пізно будуть.

Такі реалії цього бізнесу. Цього не відняти. Але цей бізнес багатьом подобається. Подобається підвищувати ймовірність свого заробітку, скорочувати ризики, подобається відкривати угоди, не знаючи, чим вони закінчаться! Може бути – прибуток, а може – збиток. Подобається працювати над своїми емоціями! Все це плюси, які переважують мінуси. У цій статті ми описали, як проходить робочий день трейдера, такий розпорядок є ВЕЛИЧЕЗНИМ плюсом! Якщо дивитися помісячно, то заробіток на форекс нестабільний. Але я дивлюся глобальніше, тому впевнений, що стабільно заробляти на форекс реально!!!

Залишити свій коментар

Будь ласка, введіть ваше імя

Ваше имя необходимо

Будь ласка, введіть дійсну адресу електронної пошти

Электронная почта необходима

Введіть своє повідомлення

Лучшие казино Украины

ukrGroshi.com.ua © 2017