Розглянемо варіанти інвестування грошей в Україні

Розглянемо варіанти інвестування грошей в Україні.

Куди вигідно інвестувати гроші в Україні?

Це питання все більше хвилює кожного з нас, у міру того, як економічна криза стає все глибше, а супутня їй політична змушує турбуватися за кошти, зібрані на чорний день “у панчосі” або “під матрацом”.

Дійсно, жити з кожним днем стає все цікавіше. Справа в тому, що до проблем щодо мирного минулого – як заробити більше грошей? – додалася ще одна – як не втратити вже зароблені.

Звичайною відповіддю, на перший погляд, видається, інвестувати, тобто вкласти і змусити працювати. Але ось куди можна вигідно інвестувати гроші в Україні, враховуючи зростаючі об’єктивні і суб’єктивні ризики, вирішити досить не просто.

Втім, почнемо по порядку – з банків. На жаль, мало хто замислюється над тим, що оформлення банківського депозиту – це теж певний вид інвестицій, який (теоретично) може приносити постійний надійний прибуток (у вигляді відсотків за вкладами), але також піддається численним ризикам.

Причому останнім часом до основних з них (зразок банкрутства банку) додалися ще і зміни у фінансовому законодавстві, пов’язані з найбільшими обмеженнями операцій з “твердою” валютою.

Таким чином, вклавши в банк свої кровні долари та/або євро, ви ризикуєте отримати відсотки за депозитом (а то й сам вклад після закінчення терміну договору) примусово конвертовані у гривню – тобто фактично інвестувати у зміцнення національної валюти

При цьому інвестувати гроші у гривневі депозити (при всіх захмарних для цивілізованого 23-26% ставках) не тільки досить ризиковано, але і – на жаль – не вигідно, оскільки темпи девальвації нашої валюти істотно перевищують зростання банківських відсотків.

До недавнього часу (і, до речі, навіть під час глобальної фінансової кризи 2008/2009 років), досить вигідними інвестиціями грошей в Україні було вкладення коштів в окремі види діючого бізнесу, наприклад таких “вічних” його галузей як випуск продовольчих товарів і торгівля.

Однак суворі реалії сьогоднішніх днів і тут внесли свої корективи: сьогодні в Україні практично не залишилося жодної галузі бізнес-діяльності, куди можна вигідно інвестувати гроші на довгостроковій основі.

Тим більше, в умовах крайньої внутрішньополітичної нестабільності, все більш актуальним для потенційного інвестора в Україні стає питання про надійний “дах” в органах влади, вирішити який сьогодні у вкрай непросто, а часто і неможливо.

Так що, відповідаючи на вельми актуальне питання про те, куди інвестувати в Україні, мимоволі приходиш до висновку, що для отримання максимально можливого прибутку при мінімальних ризиках, необхідний особливий інвестиційний інструмент.

Зокрема, він повинен дозволити вам вкласти гроші в Україні так, щоб вони ефективно працювали за її межами.

Фантастика! – скажете ви. А ось і ні! Ім’я цієї особливої різновиди інвестицій – робота на світовому фінансовому ринку форекс, детальніше читайте тут.

Фінансові аналітики підкажуть вам всю необхідну інформацію. Інвестуйте – і не діліться прибутком ні з ким!

1 комментарий к этой записиОтправить свой
  1. Здравствуйте!

    Меня зовут Екатерина, менеджер отдела по работе с партнерами компании ИнстаФорекс. Интересно ли Вам сотрудничество с нашей компанией?
    Свяжитесь со мной, пожалуйста, и я предоставлю все подробности. Если же Вам не интересно, Вы также можете связаться со мной и сообщить об этом, чтобы я Вас более не беспокоила.

Залишити свій коментар

Будь ласка, введіть ваше імя

Ваше имя необходимо

Будь ласка, введіть дійсну адресу електронної пошти

Электронная почта необходима

Введіть своє повідомлення

Лучшие казино Украины

ukrGroshi.com.ua © 2017