Як досягти успіху в бізнесі

Багато бізнесменів досягають великого успіху в несподіваних областях. Вони починають бізнес, а потім виявляють, що він не настільки прибутковий, як планувалося, і тому змінюють орієнтацію, використовуючи свій досвід та “кінетичну енергію”, щоб домогтися успіху в якомусь іншому напрямі.

Як досягти успіху в бізнесі

Найголовніше – почати. Вжити дії. Щоб крок за кроком просуватися вперед, здобуваючи знання та зрілість в процесі цього просування.

Практично по всіх сферах бізнесу є доступна та достатньо повна для Вас інформація, щоб зуміти стати компетентним та досягти успіху. Але при цьому необхідно діяти.

Орісон Суєт Марден, який добився успіху,  одного разу написав, що перша складова успіху – це “потрапити в струмінь”. Друга його складова – “утриматися в струмені”. Кожний почин у бізнесі вимагає впевненості й сміливості, зухвалого стрибка в незвідане. Серед охочих відкрити свій власний бізнес лише один з десяти хоч якось здатний проявити достатню сміливість, щоб почати, і достатню наполегливість, щоб продовжити. Кидайтеся в “струмінь” та утримуйтеся в ньому. Найбільше стримує саме боязнь невдачі. Вона паралізує дії. Вона ж і робить неминучими невдачі.

На щастя, якщо Ви нічого не тямите в бізнесі, у Вас є можливість почати з мрії, з повітряного замку, а потім підвести під неї фундамент.

Коли формувалися великі статки, стартовою позицією для їх створення служили ці сім простих кроків.

  1. Крок перший: поставте перед собою завдання та підкріпіть його твердим бажанням.
  2. Крок другий: почніть акумулювати капітал, виходячи з відповідної програми заощаджень. Без неї все піде прахом. Ви не можете просуватися вперед, якщо не відштовхуєтеся від програми по заощадженнях.
  3. Крок третій: скористайтеся Вашою поточною роботою як трампліном до успіху. Навчайтесь у міру заробляння грошей. Мисліть перспективно.
  4. Крок четвертий: експериментуйте на бізнесі в обмежених масштабах. Це допоможе Вам вивчити ключові можливості, необхідні для успіху.
  5. Крок п’ятий: вивчіть проблеми, незадоволені потреби, а також товари та послуги, які Ви зможете запропонувати з гарною якістю та за розумними цінами.
  6. Крок шостий: читайте все, що зможете знайти по вибраній сфері бізнесу. Залишайтеся гнучкими. Будьте готові змінити рішення при отриманні несподіваної інформації.

І, нарешті, крок сьомий: сміливо та наполегливо здійснюйте свої плани. Не втрачайте впевненості в своїх силах на шляху до успіху і ніколи, ніколи не опускайте руки.

Ось дві речі, які Ви повинні зробити в першу чергу, щоб досягти успіху в бізнесі.

  • Перше: поставте перед собою мету, складіть план та приступайте до його здійснення. Почніть діяти. Почніть робити щось. Почніть з малого, з обмеженим ризиком та з обмеженими інвестиціями, але почніть!
  • Друге: вирішуйте питання, які в будь-яких ситуаціях необхідно вирішувати, щоб домогтися успіху, і ніколи, ніколи не йдіть від їх вирішення. Перш ніж виконати що-небудь варте, Вам доведеться пройти випробування на стійкість. І це випробування прийде до Вас набагато швидше, ніж Ви очікуєте.
Залишити свій коментар

Будь ласка, введіть ваше імя

Ваше имя необходимо

Будь ласка, введіть дійсну адресу електронної пошти

Электронная почта необходима

Введіть своє повідомлення

Лучшие казино Украины

ukrGroshi.com.ua © 2017