Гроші на відкриття бізнесу

Чотири варіанти, де взяти гроші на відкриття бізнесу

Гроші на відкриття бізнесуПерш ніж розпочати власний бізнес, приватний підприємець планує свої дії. Особлива увага приділяється покрокового розвитку. В ході аналізу підприємець отримує дані про кількість необхідних ступенів до отримання першого прибутку.

Кожен бізнесмен, адекватно ставиться до етапів побудови бізнесу, розуміє, що для відкриття будь-якої справи необхідний стартовий капітал. Ця проблема відпадає, якщо підприємець заздалегідь відклав необхідну грошову суму, але якщо такої не виявилося на банківському рахунку, то доведеться серйозно витратитися.

Так що ж робити, якщо ідея для бізнесу є конкурентоспроможною, а підприємець впевнений у стабільності доходу? Не варто кидати розпочате, слід пошукати вихід із ситуації. Спершу необхідно зацікавити ідеєю, що приносить прибуток, спонсорів – людей, здатних профінансувати проект.

Вважається, що кредит на розвиток бізнесу є найпоширенішим варіантом отримання початкового капіталу, але вкладення подібного роду можуть бути актуальні не тільки для кредитних організацій. Часто фінансувати бізнес погоджуються близькі люди: родичі чи друзі. До того ж, підприємець може звернутися за допомогою до держави.

Найактуальнішими варіантами вирішення цієї проблеми вважаються наступні способи:

Варіант 1: Кредит на розвиток бізнесу

Цей варіант вважається самим банальним. Будь-яка кредитна організація пропонує своїм клієнтам програми кредитування малого і середнього бізнесу. До того ж, позика, надана на розвиток бізнесу великому підприємству чи компанії, послужить додатковим бонусом кредитного фахівця, який займається цим питанням.

Кредитні організації пропонують безліч програм, що сприяють розвитку підприємства. На жаль, подібні позики «обтяжують» підприємця високим відсотком за кредитом. Процентна ставка для малого і середнього бізнесу, а також для приватного підприємця «не падає» нижче планки у 20-27,5 %. Зрозуміло ж, позичальник істотно переплачує, але є і плюси в бізнес-кредитуванні.

Позитивні сторони бізнес-кредитування:

 • Клієнт отримує договір за формою банку;
 • Всі зміни в договорі по кредитній ставці, терміну погашення кредиту і за щомісячними внесками не можуть бути переглянуті без присутності позичальника;
 • Платник не отримує додаткових зобов’язань перед кредитором.

Незважаючи на те, що кредитна організація зацікавлена в оформленні позики на розвиток бізнесу, до того ж банк отримує непогані відсотки від використання підприємцем такої позики, не всі кредитні організації дають згоду на оформлення такої позички. Це пов’язано з нестабільністю молодого підприємства, з невпевненістю в можливому розвитку та отриманні прибутку.

До того ж, ні для кого не секрет, що мало які підприємства молоді здатні приносити прибуток з першого дня функціонування. Найчастіше перші півроку підприємство «налаштовує» робочий процес, формує клієнтську базу і т. п.

Так чи інакше, починаючому бізнесменові доведеться оформляти позику на розвиток бізнесу на умовах обов’язкової застави. В якості застави банк може прийняти як рухоме, так і нерухоме майно, що перебуває у власності у позичальника. Ставити під загрозу власне майно згодні деякі підприємці, тому вони і прагнуть вирішити питання з початковим капіталом іншим способом.

Варіант 2: Споживчий кредит

Якщо підприємець починає бізнес в якості приватного підприємця», а для початку бізнесу зовсім не потрібні великі вкладення, то потрібно подати заявку в кредитну організацію на отримання споживчого кредиту.

Фізичній особі набагато простіше отримати схвалення за кредитом, бо, не потрібно надавати бізнес-план і готувати велику купу додаткових документів.

Як і будь-який інший кредит, споживче кредитування припускає підвищену процентну ставку. При простроченні за кредитом пенні і штрафи теж будуть завищені (на законних підставах), отже, і ризикувати бізнесом доведеться частіше.

Банки, які на сьогоднішній день надають кредит на кращіх умовах це:

Варіант 3: Взяти гроші в борг

Цей спосіб зручний тим, що для отримання коштів на розвиток підприємства, бізнесмену-початківцю не знадобиться збирати безліч документів і чекати схвалення за кредитом. Фінансові кошти позичальник отримує практично відразу, не потрібно буде переплачувати за ведення кредиту і залишати майно в заставу.

Цей варіант ефективний тільки в тому випадку, якщо родичі або друзі мають необхідними грошовими засобами. У разі краху підприємства, відносини з близькими можуть зіпсуватися.

Такий варіант підійде тільки для підприємців, що відкривають ПП або оформляють ТОВ. Ідеальним варіантом може стати невеликий сімейний бізнес. Великі обсяги така «позика» не зможе фінансувати.

Варіант 4: Приватні інвестиції

Перспективні конкурентоспроможні ідеї можуть стати гарним приводом для залучення сторонніх інвестицій. Уважно поставтеся до створення бізнес-плану. Після чого зверніться до приватних інвесторів. Такий кредит буде надано на відносно вигідних умовах, стандартна процентна ставка не перевищує 7-10%.

Така позика передбачає великий ризик і накладення величезних санкцій у разі порушення платіжних умов. В результаті борг зросте в рази, а може бути і в десятки разів.

Але це не означає, що потрібно бігти до лихваря, підприємцю слід самостійно пошукати інвесторів. Бізнесмен-початківець може звернутися до знайомих або спробувати пошукати підтримку серед підприємців свого міста або регіону. Якщо хоча б один підприємець зацікавиться у пропонованому проекті, то можна вважати, що це вже перемога.

Найімовірніше, після подібних інвестицій у справу, підприємець буде змушений ділити його з інвестором, тобто отримає партнера. Але якщо дивитися об’єктивно, то в першу чергу він отримає в партнери людину, яка буде прагнути до розвитку підприємства так само, як і він.

Отже, для початку проекту потрібно проаналізувати передбачувані початкові обсяги і дати оцінку мінімальним інвестиціям необхідним для виведення проекту «в маси». Спираючись на ці критерії, і слід вибирати варіанти фінансування підприємства.

Для невеликих організацій відкривається набагато більше перспектив, ніж для великомасштабного бізнесу. Великий бізнес не завжди отримує належну підтримку, але і прибуток від нього у багато разів вище.

7 всего комментариев к этой записиОтправить свой
 1. Доброго дня!! потрібні гроші для відкриття бізнесу…

 2. Доброго дня!
  На сьогодні я початковий підприємець, займаюсь продажем певних товарів із магазину. Із поставленої схеми, все іде добре, враховуючи шо почав бізнес у грудні 2015 року. Проте я не власник, а співвласник.
  Готую бізнес план для виробництва певних товарів в Україні. Перспективна річ, єдине, чого не вистачає – це коштів на саме виробництво. У кредит брати не хочеться. Шукаю позитивного інвестора, всі деталі і конкретику можна обговорити при зустрічі.

 3. Візьму позику до 10 тисяч американських доларів для розвитку столярного бізнесу під (бажано)2-3 відсотка з виплатою щомісячно.Терміново.Умови при зустрічі.Можлива співпраця.

 4. Доброго дня! Візьму позику до 10 000 доларів для розвитку меблевого бізнесу з щомісячною виплатою терміново можлива співпраця

 5. здраствуйте я займаюсь бджільництвом хочу розширити бізнес шукаю партнера чи особу яка надасть кредит

 6. Візьму 200 000 грн на розвиток фермерського бізнесу під відсотки. Можливо на партнерських умовах.
  Умови при зустрічі.

 7. Доброго дня, хочу відкрити фірму по холодильному обладнанню(монтаж, купівля), є напрацьовані всі комунікації єдина затримка за грошима.Шукаю інвесторів, детальніше все можу розказати є бізнес план

Залишити свій коментар

Будь ласка, введіть ваше імя

Ваше имя необходимо

Будь ласка, введіть дійсну адресу електронної пошти

Электронная почта необходима

Введіть своє повідомлення

Лучшие казино Украины

ukrGroshi.com.ua © 2017