Форекс – потужна зброя в умілих руках!

Перше ж посилання видає нам інформацію, що Форекс – це міжнародний валютний ринок, на якому відбувається валютний обмін. Однак за цим іноземним терміном ховається набагато більше, ніж може вмістити це сухе книжкове визначення.

Форекс – це потужний інструмент, який в умілих руках здатний відкрити перспективи запаморочливих доходів та заможного життя для кількох поколінь. Є й інша сторона медалі, за якою ховаються мільйони невдалих угод на суми, починаючи від шкільного сніданку і закінчуючи цілими станами.

Форекс – потужна зброя в умілих руках!

На жаль, статистика свідчить, що цих ситуацій в рази більше, і нерідко в мережі можна зустріти гнівні пости про «лохотрон», але… Форекс – це лише інструмент для заробітку, а для поводження з ним потрібні вмілі руки й голова.

Якщо ви готові залишити позаду скарги тих, «кому не пощастило» і хочете у всьому розібратися самостійно, ласкаво просимо в світ величезних капіталів та серйозної аналітичної роботи, ім’я якому Форекс!

З якого віку можна починати торгівлю і що для цього потрібно?

У трейдера, а саме так буде називатися ваша нова професія, немає віку. Трейдером з однаковим успіхом може стати школяр, який мріє у що б це не стало заробити собі на новий комп’ютер, так і пенсіонер, який вирішив, що жити в старості на скромну пенсію – це зовсім не те, про що він мріяв.

З питанням, що для цього потрібно, справи йдуть трохи складніше. Відразу ж хочеться відповісти: комп’ютер/планшет/телефон і крапка! Але ні – комп’ютер не почне за нашим велінням видавати гроші, так що доведеться додати сюди ще чимало часу та велике бажання навчитися, які вам знадобляться у нелегкій аналітичній роботі, яка чекає на вас. На Форексі заробляє тільки той, хто готовий вчитися та серйозно працювати. Ледарі, як ми пам’ятаємо, кричать про «лохотрон».

Які інструменти потрібні для торгівлі?

Деякі відразу ж то й крикнуть «везіння»! Везіння – це, звичайно, не інструмент, але від частини вони будуть праві. На Форексі нас чекає робота з ймовірностями, однак, цілком сподіватися на везіння нерозумно – у підсумку це призведе до розорення.

Для початку роботи знадобиться зовсім небагато: пристрій комп’ютер/планшет/телефон та програма «Торгова платформа». Їх досить багато, кожен обирає зручну для себе. Всі інші інструменти вже закладені в програмі: економічні новини, котирування акцій, валют, базові стратегії, індикатори тощо.

Скільки можна заробляти?

Скільки ви мрієте заробляти? Ось так і можна, і навіть більше! Невелика довідка:

Льюїс Барселино – американець, який в 1987 році зумів протягом 5 хвилин заробити більше мільйона доларів.

Мартін Шварц «Buzzy» – колись для нього було стандартом заробляти за 70 000 доларів за день торгівлі. У 1984 році брав участь у Торговому Чемпіонаті, де отримав більше прибутку, ніж всі його конкуренти разом узяті.

Джон Арнольд – ще в 2001 році, який був початківцем трейдером компанії«Enron», допоміг їй заробити перший мільярд доларів. У 33 роки став наймолодшим мільярдером у світі.

Павло Сванцев – управляє декількома ПАММ рахунками, їх загальний капітал перевищує 18 000 000 доларів.

Знайомство з ПАММ рахунками

Якщо самому торгувати не хочеться, то можна звернути свій погляд у бік ПАММ рахунків, які нині особливо популярні. Залив грошей і сиди дивись, як досвідчений трейдер торгує, отримуючи дохід. Прибуток часто ділиться у співвідношенні 50 на 50.

ПАММ рахунок – це інвестиційний сервіс. На нього можна перевести свої кошти, однак, здійснювати операції потрібно не самостійно, а передати цю задачу в руки керуючого. Працює цей механізм таким чином:

  1. Керуючий відкриває ПАММ рахунок, на який переводить власні гроші.
  2. Керуючий створює оферту, в якій вказує умови співпраці з інвесторами та відсоток, який буде забирати з успішних угод.
  3. Інвестор обирає керуючого та інвестує свої кошти в його ПАММ рахунок.
  4. Керуючий здійснює операції на суму коштів своїх інвесторів, а прибутки та збитки розподіляються між учасниками пропорційно вкладенням.

Якщо не хочете самостійно здійснювати операції, можете спробувати роботу з ПАММ рахунками. Однак пам’ятайте: до вибору керуючого потрібно ставитися дуже уважно, так і ризики втрати грошей у разі збиткової угоди зберігаються.

Ми можемо порекомендувати Форекс Тренд — fx-trend.com

Вибираємо форекс-брокера

Читаємо відгуки, коментарі і ще раз відгуки. Форекс-брокерів зараз дуже багато, і, на жаль, нечесних серед них чимало. Вводимо в пошуковий рядок «Рейтинг форекс-брокерів» і починаємо їх порівнювати. Вибравши кілька кандидатів, шукайте в мережі будь-яку інформацію про них: давно працюють, регулярність виведення коштів, виникали перебої в роботі, чи поступали  скарги від клієнтів тощо.

Поставтеся до вибору брокера дуже уважно, не довіряйте неперевіреній інформації. Краще витратьте на це ще 1 день, але не дайте себе обдурити!

Форекс: чи варта гра свічок?

Однозначної відповіді на це питання бути не може. Для декого Форекс став ключем до щастя й величезних капіталів, комусь коштував витрачених нервів та сум, яких досі шкода, а комусь, на жаль, обернувся серйозною фінансовою проблемою.

Важливо розуміти, що мова йде про роботу з грошима, яка супроводжується певними ризиками. Тут працюють не почуття і емоції, а знання та холодний розрахунок.

Щоб один чоловік заробив, другий повинен втратити. Про це завжди потрібно пам’ятати і стежити, щоб стати першим, а не другим!

Залишити свій коментар

Будь ласка, введіть ваше імя

Ваше имя необходимо

Будь ласка, введіть дійсну адресу електронної пошти

Электронная почта необходима

Введіть своє повідомлення

Лучшие казино Украины

ukrGroshi.com.ua © 2017