Альфа банк кредит онлайн

Альфа банк кредит онлайнВелика кількість хороших і різних банків забезпечило здорову конкуренцію між ними і змусило кожен з них шукати нові підходи до обслуговування клієнтів. “Альфа-Банк” намагається працювати, як зараз модно говорити, креативно. Розробляються пакети пропозицій для різних категорій громадян, які, в принципі, були б не проти оформити свої фінансові відносини з цим банком.

Потенційним позичальникам повинна бути цікава, наприклад, програма під умовною назвою «Альфа-Банк кредит», що передбачає порівняно невисокі відсотки і вибір клієнтом найбільш підходящої для нього варіанти виплати кредиту.

Онлайн заявка в Альфа Банк – рішення протягом години:

Оформити онлайн-заявку на отримання кредиту

Важливо:

  • Для того щоб оформити договір споживчого кредиту в “Альфа-Банку”, необхідно бути громадянином України старше 25 років та мати хорошу кредитну історію без заборгованостей.
  • Для подачі онлайн-заявки на кредит у “Альфа-Банк” будуть потрібні тільки паспорт, номер ідентифікаційного коду та заява анкетними даними. У разі позитивного рішення, консультант допоможе підібрати правильний варіант кредиту для підтвердженої суми (мінімально можлива – 5 000 гривень, максимальна -200 000 грн.).
  • Виходячи із схваленої величини кредиту, можна призначити термін погашення: від 3 до 36 місяців. При тривалому періоді скорочується величина щомісячних виплат, а загальна кількість виплаченого за відсотками зростає. Кожному клієнту слід вибрати оптимальний для себе термін кредитування, виходячи з можливостей і потреб.
  • За договором, “Альфа-Банк”, надає кредити з мінімальною процентною ставкою 14% (може змінитися). Погашення заборгованості здійснюється щомісяця рівними частинами. Графік щомісячного погашення складається при оформленні договору і видається клієнту. Слід звернути увагу на те, що за оформлення, ведення, супровід рахунку і за всі операції по ньому передбачені різні комісійні збори. Але припинення кредиту та дострокового його погашення можливі в будь-який момент і не потребуватимуть внесення жодних додаткових сум.


Кожен, хто звернувся в “Альфа-Банк”, кредит може отримати на найбільш вигідних для себе умовах. І, крім того, “Альфа-Банк” при оформленні договору дарує своїм новим клієнтам пластикові кредитні картки.

Залишити свій коментар

Будь ласка, введіть ваше імя

Ваше имя необходимо

Будь ласка, введіть дійсну адресу електронної пошти

Электронная почта необходима

Введіть своє повідомлення

Лучшие казино Украины

ukrGroshi.com.ua © 2017