Кредит без довідки про доходи

Плануєте взяти кредит готівкою без довідки про доходи в рідному місті і шукаєте чесний і надійний банк? Нічого дивного – завдяки доступності, сьогодні на позикові гроші живе велика частина населення. Але перш, ніж зважитеся подати заявку і почати процедуру оформлення, зверніть увагу на кілька деталей, пов’язаних з позикою коштів.Поточна економічна криза, безперечно, позначилась на фінансово-кредитній системі. Тим не менш, ринок банківського та позабанківського кредитування в Україні залишається непорушним: є надійні організації, чиї позиції в рейтингу заслуговують широкого довіри потенційних позичальників – конкуренто-стійкі Ощадбанк, Приватбанк, Альфа-Банк, Райффайзербанк та деякі інші. Усталені в конкуренції у сфері вітчизняного кредитування, вони стали лояльнішими до своїх клієнтів, пропонуючи набагато більш привабливі умови для отримання кредитів.

Готівка у гривні або валюті надається банкірами на будь-які споживчі цілі, можуть бути використані для ремонту, подорожі, погашення неоплачених рахунків та інше – звіту куди ви їх «діли» з вас ніхто не зажадає.

Чи реально отримати кредит без довідки про доходи?

Закономірне питання – власне, а чого б і не надати цю саму довідку впирається в поточну реальність:

  • «чорна» і «сіра» заробітна плата, яка видається приватниками типу ПП і ТОВ своїм працівникам, нікуди не зникла» і існує на ділі, заважаючи працездатним громадянам підтвердити особистий дохід;
  • щасливі володарі кредитів не можуть впоратися з виплатою фінансових зобов’язань і шукають де взяти грошей без підтвердження доказів кредитоспроможності.

Саме лояльність банкірів, які приймають рішення про можливість видачі грошей без документального підтвердження доходів стала причиною появи розглянутої форми видачі позикових коштів.

Попередньо рекомендуємо провести порівняльний аналіз пропонованих кредитних продуктів на офіційних банківських сайтах, таких як Альфа банк та Приватбанк. Для порівняння пропозицій використовуйте інструмент за розрахунком вартості суми і відсотків – кредитний калькулятор.

При виборі на перший план цілком закономірно – виходять відсоткова ставка, строк погашення зобов’язань й розмір готівки, який ви зможете отримати.

Особливості кредитів без довідок про доходи форми

Привабливі на перший погляд пропозиції при пильному їх вивченні, виявляються не настільки гарними після розрахунку їх загальної вартості. Хоча, готовність банкірів до розглянутих обмежень призводить до звичайної мінімізації власних ризиків банками і отже більш високим відсотком, або видачею невеликих сум у мінімальному розмірі – в межах від 50 до 5 000 гривень на період від півроку до 36 місяців. І це саме та плата, яку позичальникам доведеться заплатити.


З іншого боку, якщо у Вас вже є карта будь якого банку та Вам потрібна невелика сума, можна скористатися послугами мікропозичальників. Дуже великим попитом користуються компанії Moneyveo – до 5000 грн. та Credit365 – до 7000 грн. Дуже зручно в них те, що вони працюють без вихідних і навіть свят. Все що Вам потрібно це банківська карта і інтернет, для того щоб заповнити заявки на їх сайтах. У Credit365 також буде необхідно відправити 1 гривню зі своєї карти на їх рахунок, це зроблено для підтвердження картки, на яку в подальшому прийде кредит.

Щоб було надійно

Глобальна криза вплинула на фінансовий стан як багатьох фінансово-кредитних установ, так і громадян – приватних осіб. Це, безсумнівно, позначилося на зниженні довіри один до одного з обох сторін. Однак, банкіри готові працювати і з працівниками підприємств, де діють чорні схеми нарахування зарплати, і довіряють приватним особам з числа тих які мають власні проекти як у сфері виробництва, так і інфо бізнесу. Безліч способів, що дозволяють «обійти» стандартні вимоги щодо надання довідки та копії трудової книжки, щоб отримати споживчий кредит готівкою без підтвердження доходу пропонується банками не тільки столиці, але й регіональними відділеннями.

Залишити свій коментар

Будь ласка, введіть ваше імя

Ваше имя необходимо

Будь ласка, введіть дійсну адресу електронної пошти

Электронная почта необходима

Введіть своє повідомлення

Лучшие казино Украины

ukrGroshi.com.ua © 2017