Що таке стратегія доливання на просіданнях?

На кожному ПАММ-рахунку в історичних даних можна подивитися максимальний рівень збитку, ще його називають осіданням. Досвідчені інвестори використовують цей показник для «наповнення». Можна часто спостерігати, як після осідання керуючий виводить депозит назад в плюс, причому робить це досить швидко. Однак ніхто не застрахований від повного розорення ПАММ-рахунку, саме тому потрібно виставляти стоп-лоси, і фіксувати надмірно великі збитки…

Деякі інвестори воліють використовувати стратегію доливання грошей в мінусовий рахунок. Однак слід бути вкрай уважним, адже не кожен керуючий здатний повернути позитивну динаміку торгівлі.

Що таке стратегія доливання на просіданнях?

Використовувати статистичну інформацію, яку пропонує дилінговий центр для ознайомлення зі стилем торгівлі керуючого. Якщо він кілька разів втрачав значну частину депозиту, потім успішно виводив його в плюс, такий керуючий цікавий для стратегії доливання на просідання.

Даний метод дозволяє отримати відчутний прибуток, але разом з цим є понад ризикованим. Як відомо, прибутковість будь-якого виду вкладень безпосередньо залежить від його ризикованості. Необачно сподіватися на один вид або спосіб інвестування. Вкладник повинен розподілити капітал між декількома активами, використовувати різні стратегії інвестування, якщо мова йде про ПАММ-рахунки.

Новачкам використовувати дану стратегію не рекомендується, адже головним критерієм успішності тут є правильне визначення точки входу. Для цього необхідно вивчати графік прибутковості керуючого за весь період його існування. Бувають випадки, коли на тримісячному графіку спостерігається позитивний результат, проте період у кілька років показує стабільний спадний тренд.

Варто розуміти, що підйом після збитку не є закономірністю. Інвестор завжди ризикує, що керуючий ніколи не виведе свій рахунок в плюс. Саме тому для даної стратегії не підходять занадто агресивні ПАММ-рахунки, для яких чергове осідання може стати фатальним. Ви можете звернути увагу на готовий ПАММ-портфель від компанії Альпарі.

Краще придивитися до більш консервативних, де керуючі рідко потрапляють в мінус, а в разі, якщо це відбувається – швидко виводять депозит до колишніх показників. Так само не варто інвестувати гроші на просіданні нового ПАММ-рахунку. Іноді керуючі штучно розкручують депозити, що б вивести рахунок в ТОП.

Найоптимальніший спосіб диверсифікації – це розподіл грошей між кількома керівниками, оптимальне число – це 7-8 рахунків. Наприклад послуга Index TOP-20 передбачає автоматичний розподіл Вашого капіталу між двадцяткою кращих трейдерів рейтингу. Навіть якщо один трейдер не зможе вивести торговий депозит назад в плюс, загальний стан інвестиційного портфеля в значній мірі не постраждає.

Інвестори, які вирішили використовувати стратегію доливки, повинні здійснювати постійний контроль над керуючими. Важливо грамотно варіювати сумами між рахунками, залежно від результатів торгівлі. В кінцевому підсумку успішність будь-якої інвестиційної кампанії залежить від правильної диверсифікації вкладень.

1 комментарий к этой записиОтправить свой
  1. Здравствуйте!

    Меня зовут Екатерина, менеджер отдела по работе с партнерами компании ИнстаФорекс. Интересно ли Вам сотрудничество с нашей компанией?
    Свяжитесь со мной, пожалуйста, и я предоставлю все подробности.

Залишити свій коментар

Будь ласка, введіть ваше імя

Ваше имя необходимо

Будь ласка, введіть дійсну адресу електронної пошти

Электронная почта необходима

Введіть своє повідомлення

Лучшие казино Украины

ukrGroshi.com.ua © 2017