Як знайти спонсора для свого бізнесу?

Як знайти спонсора для свого бізнесу?Знайти спонсора чи мецената, як сьогодні їх ще називають, фінансових ангелів-хранителів, може кожен, незалежно від роду діяльності. Артист, спортсмен або бізнесмен – фінансове заступництво доступне кожному, головне в цій справі зацікавити спонсора.

Процес взаємодії зі спонсором на перший погляд досить простий. В обмін на отримане обладнання, стартовий капітал або інші блага, користувач спонсорських послуг надає право використовувати себе, свої таланти та можливості у перспективному або вигідному компанії-меценату виді діяльності. Однак не варто забувати, що одночасно з вигідним контрактом у користувача спонсорських послуг з’являється маса додаткових зобов’язань.

Мета таких відносин – повчання зворотної віддачі. Зокрема, в той час як споживачі інвестицій бажають розвинути власний бізнес, інвестори очікують прибутковості своїх вкладень. Дивіденди – ось основна мета спонсора, готового фінансувати бізнес-проект. І вони далеко не завжди виражені в грошовому еквіваленті.

У свою чергу, практично завжди бізнесменові, який бажає отримати спонсорську підтримку, слід бути готовим до продажу своїх інтересів компанії, готовій фінансувати проект.

Головною умовою отримання спонсорської підтримки слід назвати привабливість проекту для цільової аудиторії, а відповідно, і для інвестора.

Інформація про спонсора

Залучення спонсора здійснюється шляхом презентації бізнес-ідеї або компанії, яка потребує додаткових капіталовкладень з метою власного розвитку. Однак цього недостатньо. Для успішної взаємодії з інвестором необхідно наявність відомостей про нього. Досвідчені бізнесмени вважають, якщо ти знаєш, куди звернутися за фінансовою підтримкою, значить 50% успіху вже гарантовано.

Пошук спонсора краще здійснювати безпосередньо за місцем реалізації своїх бізнес-ідей. Вибір спонсора повинен повністю лягти на претендента фінансової підтримки. Сторонні особи навряд чи зможуть прийняти правильне рішення. Тільки засновник чи керівник бізнесу знає, що конкретно потрібно для його подальшого розвитку.

Зупинивши вибір на тій чи іншій компанії, варто уточнити, яку ще спонсорську підтримку, яку вона здійснює. У разі якщо досвіду взаємодії з аналогічними проектами у спонсора раніше не було, варто вважати, що у компанії повністю відсутній досвід у даній сфері діяльності.

Хорошим помічником у пошуку потенційних спонсорів для бізнесу та інформації про них є спеціалізовані веб-сайти. Такі ресурси не тільки володіють пропозиціями, але і дозволяють претендентам спонсорської підтримки створити особистий профіль для залучення фінансових партнерів.

Початок переговорів

Після того як обрана компанія, почніть переговори. Робити це необхідно безпосередньо з керівником компанії, або ж директором з маркетингу (корпоративним директором зі зв’язків з громадськістю), якщо в структурі підприємства існує така посада. Ряд компаній, що спеціалізуються на спонсорських взаєминах, містить менеджерів за спонсорської підтримки.

Етапи переговорів зі спонсором

Після того, як контакт встановлено, слід обґрунтувати мету своєї компанії, плани на найближче майбутнє, продемонструвати власні можливості. В кінці презентації варто акцентувати увагу на вигоди спонсора, які він отримає в результаті підтримки бізнес-проекту.

Якщо до цих пір інвестор продовжує проявляти інтерес до співпраці, варто вказати і вигоди, одержувані безпосередньо здобувачем спонсорської підтримки, фінансування, технічні пристрої та обладнання тощо.

Не забувайте вказати спеціальні можливості та переваги обох сторін. Варто пам’ятати, що всі спонсори мають свої власні інтереси та мету взаємодії з іншими компаніями, в незалежності від того, яку підтримку вони надають (фінанси, послуги, обладнання). Традиційно це проявляється наявністю спільних інтересів з компаніями, яким надається спонсорська підтримка.

Крім того, майже завжди спонсори хочуть одного – отримання додаткового прибутку від інвестованого ними проекту. Тому в ході демонстрації бізнес-ідеї з метою отримання спонсорської підтримки, перш за все, варто приділити увагу можливості заробити для інвестора. Тільки в такому випадку можна говорити про укладення довгострокових угод з ними.

Висновки

Прийнявши спонсорську підтримку, бізнес автоматично приймає умови співпраці з інвестором, в рамках яких він обов’язково буде давати щось взамін. Можливо, це будуть грошові дивіденди, а може бути і реклама торгового бренду компанії-інвестора. Зокрема розуміння цього моменту є основним двигуном прогресу в області пошуку потенційного спонсора. В іншому разі більшість інвесторів будуть відповідати відмовою.

61 всего комментариев к этой записиОтправить свой
 1. добрий день я пишу сам реп та читаю) початковий репер шукаю спонсора для треків та розкрутки

 2. Доброго вечора. Шукаю спонсора для відкриття кафе-ресторану у східному стилі у затишному та красивому містечку в декількох кілометрах від курортного міста Моршин, що на Івано-Франківщині. Якщо комусь цікаво, то пишіть, будь ласка, на мою пошту you_kris@mail.ru . Умови співпраці Вас обов’язково задовільнять.

 3. Я хлопець 24 роки.4 роки працюю на буровій малогабіритній установці на начальство… Сам займаюсь всим від початку до кінця, просто привожу гроші після виконаної роботи для свого шефа і сам розумію що можу займатись цим ділом … але у мене зарплата в 3000грн.. і не позволяє мені купити бурову установку вартістю в 200000 тис/грн. і бусіка хоть більш менш якогось це образно 300000-350000 тисяч. самі повинні розуміть що на цей час вся вода пересихає в криницях і попит на скважини настільки великий що заказів на 3-4 місяці вперед і ціна все більша і більша хоть моя заробітна плата від цього не покращуєтся… просто я привожу кожен місяць для начальники який навіть нехоче інтересуватись нічим по 20-25 тисяч і сам розумію що якби була можлиість сам цим всим займався… роботі дійсна хороша просто якщо в когось є можливість стать спонсором під % то ви самі розумієте що не пожалієте. Олександр 0961992066

 4. доброго вечера мене звати Василь я із закарпаття с.Колочава. Шукаю спонсора для відкриття овечої ферми. якщо когось зацікавить то дзвоніть по цьому номере+380988410289

 5. шукаю спонсора для видкриття торгового центру
  на Закарпатти
  детали за тел… +380961188109

 6. Доброго дня,я шукаю спонсора для закупки двох бусів,щоб здійснювати перевезення пасажирів та посилок Україна-Європа,Європа-Україна,маю достатній опит праці в цему напрямку і також маю багато клієнтів,дякую

 7. Добрий день. Я шумаю спонсора для бизнеса по переработке автомобильних шин. На все потрибно 25 тисяч долларов.

 8. Добрий день. Мені 31, шукаю спонсора для метеріальної допомоги у відкритті кількох продуктових магазинів в м. Хмельницький, в новобудовах. martin86@ukr.net

 9. Доброго дня шукаю спонсора для розвитку бізнесу в Карпатах.Земельна ділянка у лісі 2 гектари землі бажаючих дзвоніть0680513445

 10. Доброго Вам Дня. Шукаю спонсора для відреставрування, а також для відкриття діючому в минулому кінотеатру на 400 місц в нашому місті

 11. Шукаю спонсора! Магазин всe для суші)

 12. Доброго дня, шукаю меценатів для облаштування навчально закладу у м. Кропивницький. Ми здійснюємо підготовку учнів за робітничими спеціальностями,а це саме ті кадри яких потребує українська промисловість. Не будьте байдужими,допоможіть дітям одержувати освіту в гарних,комфортних умовах.

 13. Добрий день.Мене звати Ірина.Моя сім’я хоче відкрити колибу-ресторан.Потребуємо фінансової підтримки.Задум дуже цікавий.Гарне місце і багато клієнтів.Кого зацікавить така інвестиція пишіть в приват і ми надішлемо свій бізнесплан.Пропозиція дуже вигідна.

 14. Доброго дня, мене звати Віталій , і я хочу втілити свою мрію в реальність, шукаю людей які допоможуть в цьому.
  Моя мрія заключається в тому що я хочу відкрити кафе ,
  І приносити людям радість людям які будуть його відвідувати))

 15. Привит шукаю спонсера для видкритя своєй власной пилорами для виткритя потрибно 300000 гр

 16. потрібен споносор для відкриття всесезонної теплиці для вирощування овочів (огірків і салату). Конкуренції в регіоні не має, попит високий. Вже створено фермерське господарство і зареєстровано його. Є бізнес план. Кого зацікавилоа ідея пишить на поштову адресу shklyarvitaliy78@gmail.com

 17. Добрый день!
  Шукаю мецената для відкриття салону краси , для обслуговування дітей сиріт та інвалідів ,потрібний тільки стартовий капітал, а потім задіяний план дозволить продовжувати таку підтримку!

 18. Доброго дня шукаю спонсора для відкриття хостелу і кафе на прикарпатті біля Манявского водопаду ( для початку можна автолавку туристів літком більше 1000 людей що дня. 0631569074

 19. Доброго дня! Я педагог, психолог, соціальний працівник. Планую відкрити дитячий центр розвитку у Львові. Шукаю спонсора, детальніше розповім.

 20. Ищу спонсора и партнера для открытия автомойки в Киеве.

 21. Доброго часу доби. Шукаю людину, яка готова інвестувати в прибуткову справу. (продукти харчування).
  -“Підтримавши вигідну справу, Ви підтримаєте своє забезпечене майбутнє.”
  Тарас. 066-06-40-446

 22. Добрий день.Мене звати Віталій.Шукаю спонсорів для створення штучної водойми на території Черкаської області,в якій хочу розводити рибу.0991564978.

 23. Добрий день, мене звати Рома, мені 35 років. До справи. Як всім відомо в наш теперішній час кількість автомобілів зростає в геометричній прогресії і як відомо , що це автомобілі не вітчизняного автопрому. А отже і обслуговування і ремонт стає в рази складніший та потребує спеціалізованого інструменту. Сервіси для обслуговування таких авто ( надійного обслуговування) знаходяться тільки в великих містах, їх можна перерахувати на пальцях. Наводжу свій приклад я проживаю в Чернігівській обл., навколо мене в радіусі 200 км знаходяться сотні міст, містечок і селищ. І поблизу немає жодного сучасного сервісного центру техобслуговування. Будівель підходящих для відкриття такого СТО у мене в містечку, пустує більш ніж достатньо. Тому дивлячись у майбутнє я вважаю щце безпрограшний варіант,все впираїться тільки в стартовий капітал. Якщо кого зацікавить пишіть на ел. адресу або телефонуйте 0669331852. Всі організаційні питання можу взяти на себе, маюнавики роботи в цій сфері.

 24. Шукаю спонсора для створеня та розкрутки інтернет-магазину

 25. Ищу спонсора для строительства медицинского центра рядом с городской поликлиникой в Луганской обл.(место есть)

 26. Доброї ночі. Шукаємо спонсора на спільну справу і дохід. Все пов’язано з будівництвом квартири під ключ, дім під ключ. Знаємо свою роботу інструменту вдосталь. Є можливість мати дохід в місяць 30-40тисяч. Після року а той пів дохід збільшиться в раз а то й два. Кого цікавить телефонуйте 0686131845.Шукаємо серйозних цілеспрямованих людей. Дякую.

 27. Ищу спонсора, хочу открыть сеть аптек в Украине, и СНГ, нужен вклад 80000$

  Выгоду предлагаю 7% от основного заработка, если есть возможность, то пишите или в Инстаграм, или же на електронку

 28. Доброго дня! Шукаю спонсора для відкриття своєї справи. Планую відкрити продуктовий магазин та невеличке кафе в Київській обл. Приміщення вже є. Цікаві ідеї…Я мама двох дітей: 8 – місячного хлопчика та 10 – річного, в якого ДЦП. Маю велике бажання поставити своїх дітей на ноги, і при цьому робити добро іншим.

 29. Доброго всім пошуку ! Шукаю спонсора для відкриття деревообробного бізнему . Щит меблевий – столи. Тел 090671888460

 30. доброго дня.шукаю спонсора для відкриття шашличної і парілки, сауни.сауну можно збудувати або реставрувати. можно замовити з дерева.потрібно 450 тисяч гривень.якщо когось зацікавить напишіть на почту.дякую.

 31. Мене звати Павловський Олександр Сергійович мені двадцять років прошу спонсорську допомогу для відкриття великої справи Склад-магазину

 32. Добрий день. Хочу знайти спонсорів для своїх проектів.Перший проект пов’язаний з біткоін фермами(системні блоки, відеокарти..),сонячні панелі, вітряки, як додаткове живлення для ферм. Другий проект пов’язаний з розширенням поглибленням штучного озера (ставу). Після проведення робіт можна організувати платну, промислову риболовлю, відпочивальний, розважальний комплекс.

 33. Шукаю спонсора для установки сонячних панелей,маю земельну ділянку 25сотин,бізнес дуже добрий,розрахунок за кредит в € +добрий 20%подальше, знаходиться в Закарпатській області біля сонешної електростанції

 34. ДОброго вечора, Шукаю спонсора для допомоги безпритульним тваринам номер телефону; 0955664273

 35. Доброго дня,ШУКАЮ СПОНСОРА ТЕРМІНОВО,я дитина сирота ,виросла без батьків з 5 років ,виховували мене бабуся та дідусь,мені 17 років ,співаю вже 10 років ,дуже хочу пробитись,надіюсь з вашою допомогою в мене все вийде,хочу стати відомою ,скину всі свої записи,відео на емейл ,хочу втілити свою мрію в життя,дуже потрібна ваша допомога!!!!!

 36. Доброго дня. Шукаю спонсора для розвитку реабілітаційного центру і солону краси.
  Мій тел: 0974109815

 37. Доброго дня, мрію відкрити магазин саморобних солодких виробів. Дуже люблю тваринок, планів досить багато різноманітних! Також я з багатодітної сім’ї, а грошей немає, так, як мрію вчитися на курсах шиття, масажу і ще… Дуже люблю творчість, тому є ідея, щоб відкрити магазинчик саморобних виробів, чи зоомагазин. Вдячна…

 38. Шукаю спонсора дуже.вот мій номер 380667963269.Дуже хочу стати співачкою.Не пошкодуєте.

 39. Шукаю спонсора для відкриття ресторану

 40. Я шукаю спонсора для відновлення сімейного бізнесу. справа залежить від фінансового становища поки що невтрачені клієнти і є багато ідей і можливостей но зновуж таки потрібна фінансова підтримка. бізнес пасажирські транспортні міжнародні перевезення. якщо б знайшовся спонсор який зміг би під 0% надати фінансову допомогу 25-30тисяч доларів терміном від 3 до5 років то все булоб дуже і дуже прибутково дякую 0964271688

 41. Доброго Вечора я хотівби знайти спонсора для відновлення сімейного транспортного бізнесу!!!!!!!!!!! справа хороша і прибуткова це міжнародні пасажирські перевезення але фінансове положення складне потрібно позика під 0% 25-30 тисяч доларів на термін від 3-до 5років. поки ще невтрачені клієнти знайомства і коридор. буду дуже вдячний якщо знайдеться небайдужа людина.мій тел.0964271688

 42. Шукаю спонсора для бізнесу відкрити великий садік для діток.

 43. Доброго дня потрібен бізнес партнер у відкриті свиноферми

 44. Шукаю спонсора який дасть вікна в новий дім.

 45. Доброго вечора!
  Шукаю спонсорів для відкриття логопедичного кабінету.
  Будь ласка… допоможіть здійснити мрію… ?

 46. Доброго дня мене звати Руслан я живу в Чернігівській обл. Смт Мала-Дівиця в нашому селі є багато автомобілів але немає автомогазінів най блищий магазин знаходится за 25 км., тому я шукаю спонсора щоб мати такий магазин пгпутно можна зробити авторозборку. Будьласка хто бачить розвиток такого магазину відгукнітся. Мій контакний номер(098)391-71-97

 47. Доброго дня!Шукаю спонсора для відкриття кафе-форнеттіу у затишному та красивому місті Львів. Якщо комусь цікаво, то пишіть, будь ласка, на мою пошту Ira.tatianchenko@gmail.com ,або телефонуйте 0964790731.Умови співпраці Вас обов’язково задовільнять,на майбутнє можна пару таких точок відкрити.

 48. Шукаю інвестерів для чистки діючого ставка,для створення зони відпочинку для людей і ловлі риби.

 49. Я хочу відкрити початкову приватну школу для дітей, яка би давала змогу дітям відчувати себе комфортно у ній. Ця школа повинна відрізнятись від Державних шкіл,тому я пропоную: дати повну базову осіту, а також дати змогу учням за бажанням відвідувати факультативи та гуртки. Для нас також головне “Охорона і безпека дітей”, тому я пропоную щоб територія школи була закрита та ретельно охоронялась приватною фірмою, встановити відеоспостереження та сигналізацію. Я хочу щоб в нашій школі був індивідуальний підхід до кожної дитини, налогоджений побут, інтегроване навчання, цікаві уроки для дітей, менше правил більше креативності, використовувати нові методи в навчанні, а саме створити такі умови, які будуть сприятливі, і для дітей, і для батьків. Потрібно організувати школу і роботу так, щоб діти ходили до школи із задоволенням.
  0993375471

 50. Добрий день, хочу відкрити свій маленький бізнес в плані магазину, шукаю спонсори для своєї маленької мрії, дуже очікую на ваше розуміння))

 51. дуже потрібний реальний спонсор в сфері бджільництва, очікую відповідь з нетерпінням….

 52. Доброго вечоча!На передодні Нового року вірю в диво,що знайдеться людина,яка зможе дати руку і витягти бізнес на новий рівень,а мені повернути добре ім’я.Дякую. +380976432782

 53. Доброго дня чи вечора. Мені потрібен спонсор для початкового бізнесу. Хочу запропонувати декілька ідей якщо сподобаються та ви мене підтримаєте.
  Для декількох ідей які я хочу зараз втілити в життя мені потрібно 300000/350000 тисяч гривень.
  Коротко про мене: сам я хочу зайнятись готельно ресторанною справою.
  Деякій нюанс:
  1. Така незначна сума по тій причині, що в нас невеличке містечко, але воно в стані розростання.
  2. За витрати я поки що багато не рахував бо думаю, що рано (прикинув тільки аренду, ліцензію та деякі витрати для початкового процвітання)
  3. Сума може бути й меншою за певних причин, ці причини базуються деякіх домислах.

  Хочу та бажаю мати порядну та хоча б чесну людину в справі та може запропоную деякі ідеї, покращення для ваших справ, якщо звісно вам потрібно.
  Надіюсь на подальшу співпрацю

  Номер телефону:
  096 52 45 893
  Дзвоніть буду чекати дзвінка в любий час окрім пізньої ночі

 54. Шукаю спонсора для відкриття Паба…

 55. Доброго дня.Я Роман і я щ міста Ужгорода.В мене є мрія відкрити свій бізнес,який буде однозначно вигідний обом сторонам.Кого цікавить інформація ща номером 0934376623.

 56. Шукаю інвестора,якій би готовий вкласти кошти в сільхоз техніку (Мотоблок,мотокультиватори,трактора та запчастин до них,а також в мототехніку (мотоцикли, ,скутера,квадроцикли,Мопеди,та запчастини до них.Ми на ринку з 2008р.Маємо досвід роботи.Багато клієнтів є.Дзвоніть.Обсудемо.Дуже серйозна тема,безпрограшна.Наш номер.0676720075.Івано-франківська. Коломия.

 57. Добрый день, ищу инвестора для открытия уникальной кофейни-кондитерской (в дальнейшем сеть).
  innapetko@ukr.net

 58. Доброго дн’я я Сергій я із смт Велика Димерка шукаю спонсора для від критя бізнесу по .Охороні юридичних та фізичних осіб а також фін установ і планую розвить компанію до все Українського маштабу кого заінтересувало зверніть 380638139407 обо пешіть на електронну адресу sergij1996.dovgolenko@gmail.com

 59. Добрий день я тренер по тайського боксу. Город чернівці сторожинец.
  Смс. Красноїлск.
  Шукаю спонсора
  Всі деталі по тел. 097 651 6044

 60. Добрий вечір, я би хотів відкрити супер-маркет в селі, щоб працював цілодобово. Кого зацікавить пишіть мені.

Залишити свій коментар

Будь ласка, введіть ваше імя

Ваше имя необходимо

Будь ласка, введіть дійсну адресу електронної пошти

Электронная почта необходима

Введіть своє повідомлення

ukrGroshi.com.ua © 2020