ТОП-10 причин створити свій власний бізнес

ТОП-10 причин створити свій власний бізнесПовинна бути причина, чому кожен рік в Україні відкривається приблизно 200,000 нових фірм, чи не так? І згідно з проведеним дослідженням, існує багато серйозних підстав для того, щоб відкрити власний малий бізнес. Майже 500 власників компаній взяли участь у дослідженні, в якому вони назвали перелік причин, що пояснюють чому вони воліють володіти приватним підприємством замість того, щоб працювати за наймом у великих компаніях. У підсумку дослідники виділили десять найбільш поширених відповідей підприємців.

  1. Ви керуєте своєю власною долею

Багато бізнесменів вважають себе людьми, яким подобається брати на себе кермо правління і здійснювати самостійне прийняття рішень по всіх справах. Однією з причин володіти своїм малим бізнесом є можливість самостійно вибрати напрямок розвитку своєї компанії. Коли ви біля керма, ви приймаєте рішення про те, як краще всього направити ваше підприємство в майбутнє і досягти високого прибутку.

2. Ви можете встановити свій власний баланс між роботою і життям

Одна з вигід які найбільш часто зустрічаються, при володінні власним бізнесом є гнучкість: ви можете працювати, де хочете, встановлюючи свої власні години роботи. Ви можете взагалі бути вдома зі своєю родиною, при цьому виконуючи робочі функції. Також важливо те, що володіння власним бізнесом дозволяє підприємцям встановлювати свої пріоритети в житті, а не використовувати нав’язані ззовні.

3. Ви вибираєте людей, з якими працюєте

Коли Ви працюєте на когось, то рідко вибираєте тих, з ким доводиться працювати пліч-о-пліч. Якщо вам не подобаються ваші колеги, то виходом буде лише звільнення і пошук іншого місця роботи. А от коли ви володієте бізнесом, то самі вибираєте, кого найняти в свою компанію. І в цьому випадку найважливіше – це оточити себе впевненими людьми, які будуть вселяти у вас віру і оптимізм, щоб ви продовжували розвиватися. Позбавтеся від людей, які справляють негативний ефект. І чим менше ваша компанія, тим більший вибір у вас є.

4. Ви ризикуєте – і отримуєте винагороду

Немає жодних сумнівів, що володіння своїм власним бізнесом є небезпечною справою. Але з ризиком приходить і винагорода. Іншими словами, чим краще ви керуєте ризиком, тим більшу винагорода ви можете отримати. Це схоже на гру в покер з високою ставкою і складною стратегією. Існує необмежена кількість змінних майже в кожному аспекті компанії, і як тільки ви думаєте, що тепер у вас все під контролем – все змінюється. Як у будь-якій великій грі чим більше ви граєте, тим більше ви отримуєте. Ви вчитеся відрізняти хороші можливості від поганих. Ви також вчитеся створювати стратегії відходу від поганих ситуацій і те, як максимізувати хороші ситуації.

5. Ви можете кинути виклик самому собі

Деякі люди гаснуть від рутини на своїй роботі, виконуючи ті ж самі завдання день за днем. Але як підприємець ви можете бути впевнені, що кожен день буде заповнений новими можливостями, новими справами, ви завжди будете займатися творчістю і вивчати щось нове. Кожен день ви можете отримувати різну інформацію про володіння бізнесом: про податки, про бухгалтерський облік та інші речі, які входять в управління компанією, при цьому вчитися потрібно буде кожен день, щоб весь час тримати бізнес на ходу.

6. Пристрасть – ваша дороговказна зірка

Більшість підприємців кажуть, що довгі години, які вони вкладають у зростання їхнього бізнесу, не схожі на час, проведений на роботі, тому що вони проводять свій час з великим задоволенням, так як займаються улюбленою справою і працюють самі на себе.

7. Ви можете досягти цілей набагато швидше

Якщо ви володієте власним бізнесом, ви більш гнучкі в досягненні своїх фінансових та життєвих цілей, ніж якщо б ви працювали на великому підприємстві. І в цілому малий бізнес більш повороткий у своїх діях, ніж великі корпорації.

8. Ви можете більше спілкуватися зі своїми клієнтами

Один з небагатьох випадків, який доставляє підприємцям справжнє задоволення, це можливість самим взаємодіяти зі своїми клієнтами. Замість того, щоб ховатися позаду підрозділів великої компанії, власники власного бізнесу можуть отримувати більшу емоційну підзарядку при контакті з доброзичливими клієнтами, ну або ж приймають рішення позбавитися від тих клієнтів, яких вони не люблять. Вам не слід мати справу з клієнтами, які є чварними або агресивними – ви можете перестати працювати з ними.

9. Ви можете дещо дати своєму суспільству

Багато підприємців вважають, що, створюючи свій бізнес, вони можуть зробити вагомий внесок у розвиток суспільства, в якому вони живуть або для якого виробляють продукти та надають послуги, передаючи пожертвування в благодійні фонди та створюючи робочі місця, які особливо важливі в наші непрості дні.

10. Ви відчуваєте гордість від створення чогось власного

Одним з найбільш серйозних відмінностей між володінням своєю власною компанією і роботою є почуття гордості, яке у вас з’являється від усвідомлення того, що ви володієте власним бізнесом. Немає нічого такого, що робило б вас більш успішним, ніж прояв вашого лідерства, ваших здібностей та втілення власних ідей. Мало того, що ви отримуєте прибуток, ви також можете хвалитися тим, що Ви робите, і тим, що втілюєте в життя. Найприємніша річ у володінні малим бізнесом полягає в тому, що люди поступово починають цікавитися вашою особистістю і вашою біографією.

Залишити свій коментар

Будь ласка, введіть ваше імя

Ваше имя необходимо

Будь ласка, введіть дійсну адресу електронної пошти

Электронная почта необходима

Введіть своє повідомлення

ukrGroshi.com.ua © 2020