У який бізнес вкласти гроші

Майже всі знають, що вкладення грошей у бізнес – найбільш ефективний спосіб заробити та здобути фінансову незалежність. Але в який бізнес вкласти гроші: в свій чи чужий? Та яку сферу бізнесу вибрати для вкладень, щоб не прогоріти?

Припустимо, ви вже є власником бізнесу. У цьому випадку ви можете витратити гроші на його розвиток, або створити ще один бізнес.

Якщо ви є найманим працівником, і в цілому задоволені своєю заробітною платою, то варто подумати про вкладення грошей в чужий бізнес. У цьому випадку можна отримувати і заробітну плату, і відсоток від участі в такому бізнесі. При цьому не потрібно займатися розвитком бізнесу.

У який бізнес вкласти гроші

Можливі ризики

Ризики в бізнесі існують завжди, і це – зворотна сторона медалі. По-перше потрібно прорахувати рентабельність того чи іншого бізнесу. Задуматися, а чи не зміниться попит або пропозиція на ринку тих чи інших товарів чи послуг. Має сенс отримати консультацію у грамотних фахівців, або почитати спеціальну літературу, іншими словами – заглибитися в предмет.

Ризики можуть бути пов’язані з різними непередбаченими обставинами. Наприклад, це може бути істотне підвищення ціни на товари заводом-виготовлювачем. Це може бути і раптова зміна законодавства, податкового наприклад, в результаті чого бізнес перестане приносити прибуток.

Дуже серйозний ризик – неправильне управління бізнесом, невірний розподіл ресурсів. Це може призвести до суттєвих збитків. Стосується це як свого, так і чужого бізнесу, в який ви плануєте вкластися. В останньому випадку доведеться контролювати, куди направляються вкладені вами гроші.

Можливі ризики

При вкладенні грошей в чужий бізнес основним ризиком, мабуть, є добросовісність власника такого бізнесу. На жаль, навіть дуже добре знайомі та близькі люди можуть вчинити недобре, коли справа стосується грошей. Тому перед вкладенням грошей в чужий бізнес, слід добре подумати про сумлінності того, в чий бізнес ви збираєтеся вкластися.

Безпека при вкладеннях в чужий бізнес

В цілях безпеки перед тим, як віддати свої гроші кому б то не було, необхідно все грамотно юридично оформити. Бажано не поскупитися на хорошого юриста, який складе договір інвестування конкретно під ваш випадок.

В такому договорі потрібно обов’язково прописати:

  • мета, на яку передаються грошові кошти;
  • суму переданих грошових коштів, порядок та строки їх передачі;
  • порядок та строки отримання вашої частки прибутку;
  • порядок надання інформації про те, куди спрямовані кошти, при отриманні прибутку та іншої важливої інформації;
  • можливість розірвання договору та повного повернення грошей у деяких випадках (наприклад, якщо гроші витрачені не за цільовим призначенням);
  • порядок відшкодування збитків, якщо бізнес зазнає невдачі.

Зверніть увагу! Якщо ви збираєтеся вкласти в новий проект, необхідно як можна детальніше дізнатися про деталі реалізації цього проекту. Ну і звичайно – потрібно отримати якомога повнішу інформацію про своїх майбутніх партнерів. Сюди, насамперед, відносяться відомості про досвід партнера в бізнесі, про його фінансовий стан (наприклад, про наявність боргів).

Який вид бізнесу вибрати?

Головним критерієм вибору сфери бізнесу повинен стати стабільний попит на ті чи інші товари чи послуги у будь-які часи. Іншими словами – необхідно прорахувати, чи вистоїть ваш бізнес в кризовий час. Адже в такий час більшість людей-споживачів відмовляються від того, що перевищує їх базові потреби. Тому недоцільно буде, наприклад, відкривати бутік ексклюзивного шоколаду.

Можна виділити кілька видів бізнесу у сфері послуг, які практично гарантовано будуть приносити дохід завжди:

  1. Місця громадського харчування (їдальні, кафе, ресторани). Як би там не було, але їсти людям хочеться завжди. Але слід вибрати середню вартість харчування, інакше занадто високі ціни у важкі часи призведуть до нерентабельності.
  2. Автомобільні майстерні та автомийки. Більшість людей не відмовиться від особистих автомобілів у збиток громадського транспорту навіть у часи фінансової кризи. Автомобілі треба лагодити та доглядати за ними, тому попит на відповідні послуги існує в будь-якому разі.
  3. Приватні медичні клініки. Тисячі людей щодня звертаються за медичною допомогою, і навряд чи обійдуться без неї коли-небудь. На жаль, якість медичної допомоги в безкоштовних медичних установах залишає бажати кращого. Саме тому останнім часом набирає обертів приватний медичний бізнес. Якщо ви зможете поєднувати якість та доступні ціни на лікування, то утримайтеся на ринку.
  4. Перукарні. Тут все очевидно – майже всі люди регулярно відвідують перукарню.

Якщо ви хочете займатися виробництвом та реалізацією чого-небудь, то найбільш стабільними видами бізнесу є виробництво та реалізація продуктів харчування, реалізація лікарських засобів, а також виробництво та продаж одягу, реалізація тютюнових виробів.

Залишити свій коментар

Будь ласка, введіть ваше імя

Ваше имя необходимо

Будь ласка, введіть дійсну адресу електронної пошти

Электронная почта необходима

Введіть своє повідомлення

Лучшие казино Украины

ukrGroshi.com.ua © 2017