Соціальна іпотека для багатодітної сім’ї

Соціальна іпотека має вигідні умови кредитування, які привертають увагу людей, що потребують придбання або поліпшення житлових умов. Важливо знати, що скористатися соціальної іпотекою можуть не всі громадяни, а лише ті, які мають право на пільгове кредитування. Право подачі документів на соціальне іпотечне кредитування надається державою соціально незахищеним громадянам, в тому числі і багатодітним сім’ям.

Соціальна іпотека для багатодітної сім'їСоціальна іпотека для багатодітної сім’ї передбачає цілий ряд пільг, що дозволяють отримати іпотечний кредитний позику на вигідних умовах. При цьому для отримання соціальної іпотеки позичальник зобов’язаний представити в кредитно-фінансову організацію документальне підтвердження про соціальної незахищеності своєї сім’ї.

Соціальна іпотека для багатодітної сім’ї дозволяє з допомогою держави вирішувати питання, пов’язані з поліпшенням або придбанням житлової нерухомості. Державна допомога в даному випадку полягає в наданні багатодітній родині пільгової субсидії, яка повинна бути спрямована позичальником на відшкодування однієї третини частки від загальної вартості житла. Слід зауважити, що в кредитно-фінансових організаціях на сьогоднішній день передбачені регіональні програми кредитування багатодітних сімей, які мають вигідні для позичальників умови одержання та погашення кредитних іпотечних позик.

Соціальна іпотека для багатодітної сім’ї суворо контролюється державою, тому має досить жорсткі вимоги до потенційних позичальників. Важливо розуміти, що кошти, витрачені на фінансування пільгових житлових програм, відносяться до групи ризику і потребують чіткого цільового спрямування ресурсу. Тому банки можуть вимагати забезпечення наданої пільгової позики, в тому числі наданням поручителів.

При цьому позичальник повинен знати, що соціальна іпотека для багатодітної сім’ї не передбачає повернення клієнту податкового вирахування, що нараховується при придбанні ліквідних видів житлової нерухомості. Також соціальна іпотека для багатодітної сім’ї передбачає лише часткове погашення певної частини іпотечного позики за рахунок субсидій, що надаються державою.

Слід нагадати потенційним клієнтам на кредитування, що соціальна іпотека для багатодітної сім’ї надає тільки пільги, а основний тягар виплат по кредиту лягає на плечі позичальника. Тому перед тим як оформити кредит, позичальник зобов’язаний розрахувати всі свої можливості, включивши туди своєчасні грошові виплати, спрямовані на погашення тіла кредиту та відсоткові оподаткування.

Залишити свій коментар

Будь ласка, введіть ваше імя

Ваше имя необходимо

Будь ласка, введіть дійсну адресу електронної пошти

Электронная почта необходима

Введіть своє повідомлення

ukrGroshi.com.ua © 2020