Як знайти спонсора для свого бізнесу?

Як знайти спонсора для свого бізнесу?Знайти спонсора чи мецената, як сьогодні їх ще називають, фінансових ангелів-хранителів, може кожен, незалежно від роду діяльності. Артист, спортсмен або бізнесмен – фінансове заступництво доступне кожному, головне в цій справі зацікавити спонсора.

Процес взаємодії зі спонсором на перший погляд досить простий. В обмін на отримане обладнання, стартовий капітал або інші блага, користувач спонсорських послуг надає право використовувати себе, свої таланти та можливості у перспективному або вигідному компанії-меценату виді діяльності. Однак не варто забувати, що одночасно з вигідним контрактом у користувача спонсорських послуг з’являється маса додаткових зобов’язань.

Мета таких відносин – повчання зворотної віддачі. Зокрема, в той час як споживачі інвестицій бажають розвинути власний бізнес, інвестори очікують прибутковості своїх вкладень. Дивіденди – ось основна мета спонсора, готового фінансувати бізнес-проект. І вони далеко не завжди виражені в грошовому еквіваленті.

У свою чергу, практично завжди бізнесменові, який бажає отримати спонсорську підтримку, слід бути готовим до продажу своїх інтересів компанії, готовій фінансувати проект.

Головною умовою отримання спонсорської підтримки слід назвати привабливість проекту для цільової аудиторії, а відповідно, і для інвестора.

Інформація про спонсора

Залучення спонсора здійснюється шляхом презентації бізнес-ідеї або компанії, яка потребує додаткових капіталовкладень з метою власного розвитку. Однак цього недостатньо. Для успішної взаємодії з інвестором необхідно наявність відомостей про нього. Досвідчені бізнесмени вважають, якщо ти знаєш, куди звернутися за фінансовою підтримкою, значить 50% успіху вже гарантовано.

Пошук спонсора краще здійснювати безпосередньо за місцем реалізації своїх бізнес-ідей. Вибір спонсора повинен повністю лягти на претендента фінансової підтримки. Сторонні особи навряд чи зможуть прийняти правильне рішення. Тільки засновник чи керівник бізнесу знає, що конкретно потрібно для його подальшого розвитку.

Зупинивши вибір на тій чи іншій компанії, варто уточнити, яку ще спонсорську підтримку, яку вона здійснює. У разі якщо досвіду взаємодії з аналогічними проектами у спонсора раніше не було, варто вважати, що у компанії повністю відсутній досвід у даній сфері діяльності.

Хорошим помічником у пошуку потенційних спонсорів для бізнесу та інформації про них є спеціалізовані веб-сайти. Такі ресурси не тільки володіють пропозиціями, але і дозволяють претендентам спонсорської підтримки створити особистий профіль для залучення фінансових партнерів.

Початок переговорів

Після того як обрана компанія, почніть переговори. Робити це необхідно безпосередньо з керівником компанії, або ж директором з маркетингу (корпоративним директором зі зв’язків з громадськістю), якщо в структурі підприємства існує така посада. Ряд компаній, що спеціалізуються на спонсорських взаєминах, містить менеджерів за спонсорської підтримки.

Етапи переговорів зі спонсором

Після того, як контакт встановлено, слід обґрунтувати мету своєї компанії, плани на найближче майбутнє, продемонструвати власні можливості. В кінці презентації варто акцентувати увагу на вигоди спонсора, які він отримає в результаті підтримки бізнес-проекту.

Якщо до цих пір інвестор продовжує проявляти інтерес до співпраці, варто вказати і вигоди, одержувані безпосередньо здобувачем спонсорської підтримки, фінансування, технічні пристрої та обладнання тощо.

Не забувайте вказати спеціальні можливості та переваги обох сторін. Варто пам’ятати, що всі спонсори мають свої власні інтереси та мету взаємодії з іншими компаніями, в незалежності від того, яку підтримку вони надають (фінанси, послуги, обладнання). Традиційно це проявляється наявністю спільних інтересів з компаніями, яким надається спонсорська підтримка.

Крім того, майже завжди спонсори хочуть одного – отримання додаткового прибутку від інвестованого ними проекту. Тому в ході демонстрації бізнес-ідеї з метою отримання спонсорської підтримки, перш за все, варто приділити увагу можливості заробити для інвестора. Тільки в такому випадку можна говорити про укладення довгострокових угод з ними.

Висновки

Прийнявши спонсорську підтримку, бізнес автоматично приймає умови співпраці з інвестором, в рамках яких він обов’язково буде давати щось взамін. Можливо, це будуть грошові дивіденди, а може бути і реклама торгового бренду компанії-інвестора. Зокрема розуміння цього моменту є основним двигуном прогресу в області пошуку потенційного спонсора. В іншому разі більшість інвесторів будуть відповідати відмовою.

8 всего комментариев к этой записиОтправить свой
 1. добрий день я пишу сам реп та читаю) початковий репер шукаю спонсора для треків та розкрутки

 2. Доброго вечора. Шукаю спонсора для відкриття кафе-ресторану у східному стилі у затишному та красивому містечку в декількох кілометрах від курортного міста Моршин, що на Івано-Франківщині. Якщо комусь цікаво, то пишіть, будь ласка, на мою пошту . Умови співпраці Вас обов’язково задовільнять.

 3. Я хлопець 24 роки.4 роки працюю на буровій малогабіритній установці на начальство… Сам займаюсь всим від початку до кінця, просто привожу гроші після виконаної роботи для свого шефа і сам розумію що можу займатись цим ділом … але у мене зарплата в 3000грн.. і не позволяє мені купити бурову установку вартістю в 200000 тис/грн. і бусіка хоть більш менш якогось це образно 300000-350000 тисяч. самі повинні розуміть що на цей час вся вода пересихає в криницях і попит на скважини настільки великий що заказів на 3-4 місяці вперед і ціна все більша і більша хоть моя заробітна плата від цього не покращуєтся… просто я привожу кожен місяць для начальники який навіть нехоче інтересуватись нічим по 20-25 тисяч і сам розумію що якби була можлиість сам цим всим займався… роботі дійсна хороша просто якщо в когось є можливість стать спонсором під % то ви самі розумієте що не пожалієте. Олександр 0961992066

 4. доброго вечера мене звати Василь я із закарпаття с.Колочава. Шукаю спонсора для відкриття овечої ферми. якщо когось зацікавить то дзвоніть по цьому номере+380988410289

 5. шукаю спонсора для видкриття торгового центру
  на Закарпатти
  детали за тел… +380961188109

 6. Доброго дня,я шукаю спонсора для закупки двох бусів,щоб здійснювати перевезення пасажирів та посилок Україна-Європа,Європа-Україна,маю достатній опит праці в цему напрямку і також маю багато клієнтів,дякую

 7. Добрий день. Я шумаю спонсора для бизнеса по переработке автомобильних шин. На все потрибно 25 тисяч долларов.

 8. Добрий день. Мені 31, шукаю спонсора для метеріальної допомоги у відкритті кількох продуктових магазинів в м. Хмельницький, в новобудовах.

Залишити свій коментар

Будь ласка, введіть ваше імя

Ваше имя необходимо

Будь ласка, введіть дійсну адресу електронної пошти

Электронная почта необходима

Введіть своє повідомлення

Лучшие казино Украины

ukrGroshi.com.ua © 2017