Як правильно вибрати ПАММ-рахунок? 6 важливих порад

Зважилися вкласти гроші в ПАММ-рахунок? Тоді Вам варто подумати про вибір правильного керуючого. Як же знайти такого серед численних трейдерів? Як вдало вибрати такі умови співпраці, щоб не тільки отримати розумний відсоток, але і не втратити свій депозит? Сьогодні ми б хотіли допомогти Вам у цій непростій справі, розглянувши ряд важливих моментів.

Як правильно вибрати ПАММ-рахунок

Насамперед, чи знаєте Ви що таке ПАММ-рахунок?

Коротенько, ПАММ-рахунок (від англійського Percent Allocation Management Module – модуль управління процентним розподілом) – це спеціальний інструмент, що дозволяє значно спростити весь процес передачі грошових коштів керуючому через довірчий рахунок та автоматично виробляє всі необхідні розрахунки, розподіл прибутку і можливих збитків між сторонами-учасниками.

Якщо Вам потрібна більш докладна інформація, радимо Вам ознайомитися з численними матеріалами та відео-курсами по цій темі.

На що звернути увагу, щоб правильно вибрати ПАММ-рахунок

  1. По-перше, Вам варто визначитися, якій компанії Ви хотіли б довірити свої кошти. Варіантів може бути два: великій брокерській конторі (наприклад, FX-Trend, Panteon Finance або Alpari) – свого роду “аггрегатори” численних ПАММ-рахунків, які відстежують та організують роботу своїх керуючих за допомогою зручного інтерфейсу, або окремої самостійної компанії, яка сама створила один або кілька ПАММ-рахунків. Беручи до уваги той факт, що в Україні ринок Форекс фактично ніяк не регулюється, можна помітити, що неприємні «сюрпризи» цілком можливі і там, і там. Набагато важливіше уважно слідувати всім порадам, а от приймати рішення і віддавати перевагу першому або другому варіанту – все-таки Вам. Обидва варіанти мають свої плюси і мінуси.
  2. По-друге, зверніть особливу увагу не тільки на кількість відпрацьованих керуючим років на ринку в цілому, але й на загальну тривалість здійснення операцій на даному конкретному ПАММ рахунку. Пам’ятайте, стабільність – понад усе! Далеко не кожен трейдер може запропонувати Вам її. Адже навіть на сайтах визнаних великих брокерських компаній майже всі портфельні менеджери зазвичай вказують відсоток своєї прибутковості за минулий період, не даючи ніяких гарантій на майбутнє. Тому, якщо ви помітили досить стійку прибутковість без значних втрат, то варто уважніше придивитися до роботи цього керівника.
  3. Стабільність дуже важлива, але це ще не все! Крім стабільності, Вашу увагу має бути сконцентровано ще й на безпосередній прибутковості. Прибутковість 100% річних може вважатися прийнятною. Цифра для будь-якого досвідченого і стабільного консервативного трейдера, здатного грамотно прорахувати свої ризики, цілком адекватна. Отримати дохід у 30-40% можна і в менш ризикованих вкладеннях.
  4. У портфоліо керуючого який Вас зацікавив, Ви можете знайти дані про максимальне просідання. Іншими словами, це кількість відсотків від депозиту, які дозволяє собі втрачати трейдер протягом однієї угоди. Наприклад, спекулянт може відкрити позицію по тій чи іншій валютній парі, однак, припустившись помилки в своєму прогнозі, відправляє ціну зовсім не туди, куди планував той чи інший керівник. В даному випадку питання в тому, до якого моменту він готовий терпіти збитки. Не можна виключати можливість того, що в результаті його угода все одно зможе вийти в позитивну зону, хоча це обіцяє певні втрати часу, протягом якого кошти будуть знаходитися як би «підвішеному» стані, коли використовувати їх для нових угод не можливо. Існують і трейдери, які суворо регулюють свої втрати, дотримуючись виробленої самостійно стратегії. Такі трейдери намагаються прорахувати кожну свою угоду і можливий ризик, на який вони готові піти.
  5. Особливістю ПАММ-рахунків на відміну від, того ж традиційного довірчого управління є те, що трейдер піддає ризику і свої власні гроші, що знаходяться на рахунку. У такому разі особливо агресивно ризикувати він не сильно і прагнутиме. Зверніть увагу на кількість власних коштів керуючого. Якщо їх занадто мало, то це повинно насторожити Вас, викликавши цілком розумне питання: чому ж трейдер не хоче працювати з власними сумами?
  6. Відгуки різних інвесторів. Спробуйте пошукати відгуки про конкретному ПАММ-рахунку на інших сайтах (а також на форумах і тематичних блогах). Іноді в кожного керівника будь-якої компанії є власний форум, де інвестори можуть поставити йому всі питання, які їх цікавлять.

Особисто ми вкладаємо в наступні рахунки:





Що ж, можемо Вас запевнити – цих шести пунктів цілком достатньо, щоб підібрати відповідні ПАММ-рахунки.

Залишити свій коментар

Будь ласка, введіть ваше імя

Ваше имя необходимо

Будь ласка, введіть дійсну адресу електронної пошти

Электронная почта необходима

Введіть своє повідомлення

Лучшие казино Украины

ukrGroshi.com.ua © 2017