Де можна взяти кредит терміново

Досить часто в нашому житті виникають ситуації, коли виникає проблема: де можна взяти кредит терміново? Це не завжди повинен бути якийсь нещасний випадок. Може бути навпаки, кредит потрібен на приємну покупку або урочистості. Багато хто, звичайно ж, по можливості намагається позичити необхідну суму у своїх родичів, друзів і знайомих.

Але далеко не завжди вони можуть виручити, особливо якщо необхідна значна сума і в короткий термін. Так як ця проблема зараз досить поширена, існує кілька варіантів її рішення. Розглянемо основні з них.

1. Строковий кредит у ломбарді

Ще з часів 90-х, в нашій свідомості виникають стійкі асоціації, що ломбарди – те місце, куди звертаються тільки безнадійні люди в найважчих ситуаціях. Здавалося б, що може бути гірше, ніж закласти фамільні коштовності? Але зараз співпрацювати з ломбардом для вирішення питання де можна взяти кредит терміново, можна взяти на досить вигідних умовах, якщо дотримуватися певних правил.

Основна і найважливіша перевага всіх ломбардів – це те, що підтверджувати свою платоспроможність не потрібно. Достатньо надати для застави ліквідний товар, найчастіше в такій ролі виступає золото, так як його найпростіше перевірити на справжність. Також знадобиться паспорт або інший документ, який засвідчить вашу особу.

До мінусів такого виду швидкого отримання готівки можна віднести високі відсотки і невеликий термін кредитування. Але, не дивлячись на деякі особливості, боятися брати строковий кредит у ломбарді не варто. Це дійсно зручний і доступний спосіб швидко отримати потрібну суму.

2. Каси мікрокредитування

Зараз точки, де можна швидко отримати кредит до зарплати, так званий мікрокредит, можна зустріти практично на кожному розі і в будь-якому місті. По своїй суті, така позика являє собою швидку видачу готівки без зайвих питань і збору великої кількості документів у досить короткий термін.

До плюсів таких кас, де терміново можна взяти кредит, відносяться: зручність розташування офісів, зрозумілі умови кредитування, швидкість прийняття рішення про видачу кредиту та відсутність необхідності підтверджувати дохід. Саме ці причини роблять каси мікрокредитування такими привабливими. Головним мінусом такого способу швидкого отримання грошей є великі відсотки. Але часто бувають такі ситуації, коли простіше переплатити за відсотки в майбутньому, ніж шукати гроші в іншому місці. Все-таки мікрокредитування, найчастіше, самий доступний спосіб швидкого отримання потрібної суми, особливо для людей з зіпсованою кредитною історією. Деякі фірми навіть почали доставляти готівку прямо додому. Дуже зручно!

3. Мікрокредит у банку

Карта Якщо вас не влаштовують умови в ломбарді або касах мікрокредитування, завжди можна звернутися в банк. Зараз багато відомі і маловідомі банки пропонують різні програми з невеликим кредитами. Але варто розуміти, що отримати потрібну суму грошей саме в банку найчастіше значно складніше, ніж у вище описаних способів. Перш за все, потрібно буде заповнити анкету-заявку для отримання кредиту в банку. З документів обов’язково знадобиться паспорт, а також, швидше за все, другий додатковий документ. Довідка про підтвердження доходу потрібна не завжди, і залежить тільки від умов самого банку та обраної програми кредитування. Також зазвичай в банках є деякі вимоги щодо віку і місця вашої реєстрації. Таким чином, можна відзначити, що в банку отримати мікрокредит дещо складніше, але все-таки відчутним плюсом будуть більш низькі відсотки і прозорі умови.

Залишити свій коментар

Будь ласка, введіть ваше імя

Ваше имя необходимо

Будь ласка, введіть дійсну адресу електронної пошти

Электронная почта необходима

Введіть своє повідомлення

ukrGroshi.com.ua © 2020