Як взяти споживчий кредит без прописки

Споживчий кредит – досить розповсюджений банківський продукт доступний практично всім і не вимагає великих зусиль та витрат часу на оформлення. З одного боку, все це просто чудово, але от з іншого…

Як ви думаєте, чи всі повертають борги? Досить згадати криваву історію Достоєвського, щоб вірно відповісти на це питання. Звичайно, в наш час банкірів не вбивають заради того, щоб не повертати борг, але ось ховатися люблять. Шукати позичальника простіше, якщо він прописаний в тому ж регіоні, де й отримував кредит. Тому більшість банків і потребують постійної реєстрації в регіоні отримання кредиту. Але, як взяти кредит без прописки? Чи це можливо?

Зрозуміло, якщо ви маєте хорошу кредитну історію і тимчасову реєстрацію, то банк піде вам назустріч. Можливо також отримання кредиту без прописки в регіоні оформлення у тому випадку, якщо ви зареєстровані там, де є відділення цього банку.

Але все це «можливо». Не варто розраховувати, що вам моментально принесуть гроші на блюдечку. При наявності факторів, які говорять на вашу користь, банк поміркує-поміркує, так і видасть потрібну суму. Тільки роздум може і затягнутися.

Більшість бажаючих оформити іпотеку, не маючи прописки у відповідному регіоні, в розпачі біжать до кредитних брокерів. Звичайно, такий варіант теж непоганий, але, як не дивно, отримати іпотеку без реєстрації простіше, ніж споживчий кредит або автокредит. Здавалося б, велика сума, але, купуючи квартиру, ви з великою ймовірністю в ній зареєструєтеся. Додатково до цього, іпотека, на відміну від інших видів кредиту, має серйозне забезпечення – у разі відмови від сплати, банк отримає нерухомість, яка цінується завжди. Єдине, що може стати на шляху оформлення іпотеки – завищена в порівнянні зі стандартним пропозицією банку процентна ставка.

Таким чином, навіть у обов’язкових вимог банку до позичальника, для хорошої людини можуть бути винятки. Але, якщо ви ніде не працюєте і маєте за плечима непогашений кредит, то з пропискою або без неї вам розраховувати нема на що. Тому, опинившись з тимчасовою реєстрацією, маючи потребу в грошах, зневірятися не варто. У всякому разі, можна запитати. Взагалі, якщо є громадянство і є філії банків на території постійної прописки, то має сенс звернутися за отриманням кредиту саме в такі установи.

Залишити свій коментар

Будь ласка, введіть ваше імя

Ваше имя необходимо

Будь ласка, введіть дійсну адресу електронної пошти

Электронная почта необходима

Введіть своє повідомлення

ukrGroshi.com.ua © 2020