Як відкрити охоронне агентство

Як відкрити охоронне агентствоОхоронний бізнес завжди користувався попитом і буде актуальним завжди. Найчастіше його відкривають відставники, колишні співробітники, які мали відношення до правоохоронних органів, у яких є уявлення про даний вид діяльності та навіть може бути деяка клієнтська база, а також уявлення про те – які об’єкти найчастіше потребують охорони.

Для того, щоб зайнятися охоронним бізнесом, необхідний стартовий капітал усього в 3 тисячі доларів. Це чи не найдешевший вхід у бізнес-діяльність із запропонованих на ринку.

У цьому бізнесі можна надавати послуги по підтриманню порядку на різних заходах, охороняти різне майно або діяльність, наприклад, проектні роботи або монтаж, супроводжувати при різних транспортуваннях будь-яких вантажів. Також можна здійснювати заходи щодо захисту здоров’я та життя громадян, або просто консультувати клієнтів з питань захисту.

Що потрібно для початку?

Для початку вам не знадобиться великий штат та приміщення. Кімнати площею близько 10 квадратних метрів буде достатньо для облаштування кабінету під прийом відвідувачів, для укладення договорів, а також для співбесід для прийняття працівників на роботу. Потрібно лише стіл, стілець, невелика шафа або полиці, комп’ютер та телефон. Трохи пізніше знадобиться кімната для зберігання зброї та утримування  групи оперативного реагування. Проте в деяких видах охорони зброя не так вже необхідна – це охорона навчальних закладів, гуртожитків, торгових залів магазинів. А при охороні матеріальних цінностей великого масштабу, таких, як склади, зброя не лише допустима, але часто і необхідна.

Вибираємо зброю

Зброя для приватного охоронного бізнесу має свої різновидності:

  • газова,
  • травматична,
  • вогнепальна;
  • спеціальні додаткові засоби – електрошокери, наручники, гумові кийки, газові балончики.

Для успішної діяльності приватного охоронного бізнесу бажано подбати про створення клієнтської бази ще до відкриття своєї справи. А потім – ретельно дбати про свою репутацію, швидкість реагування, вирішення конфліктних ситуацій. Саме позитивна репутація буде грати чільну роль та впливати на швидкість розвитку приватного бізнесу, в силу того, що найчастіше клієнти такої діяльності купуються через рекомендації від особи до особи та набагато рідше через оголошення в газетах або мережі Інтернет.

Який прибуток?

Виходячи з досвіду та аналізу бізнес-планів приватного охоронного агентства, можна зробити висновок, що один об’єкт середньої величини, який охороняється, може приносити прибуток від 12 до 25 тисяч грн. А якщо при старті мати хоча б 3 – 5 охоронних об’єктів, то прибуток буде близько 50 – 90 тисяч грн. Згодом їх кількість цілком реально збільшити до 20 та більше.

Залишити свій коментар

Будь ласка, введіть ваше імя

Ваше имя необходимо

Будь ласка, введіть дійсну адресу електронної пошти

Электронная почта необходима

Введіть своє повідомлення

Лучшие казино Украины

ukrGroshi.com.ua © 2017