Особливості кредиту на поповнення оборотних коштів

Кредит на поповнення оборотних коштівОднією з характеристик бізнесу є його постійний розвиток і зростання. Адже топтання на одному місці і просте утримання позицій рано чи пізно зведе нанівець всі старання. Припустимо, ви відкрили магазин. Завтра, у вигляді напливу відвідувачів, вам доведеться найняти на роботу нових людей, купити обладнання для автоматизації, а після і зовсім відкрити ще одну торгову точку, яка потягне за собою нові витрати. Таким чином, без регулярного вкладення капіталу, існування бізнесу неможливо. Але де ж взяти гроші на розширення асортименту продукції, закупівлю більшої кількості, якщо весь капітал і без того перебуває в обороті? На такі випадки існує кредит на поповнення оборотних коштів.

Він надається тільки юридичним особам для вирішення завдань, пов’язаних з розширенням бізнесу або банальним браком коштів, що перебувають в обороті. Підставою для подачі заяви на отримання оборотного кредиту можуть бути наступними:

  • Терміново потрібні гроші для внесення передоплати за товар або для його закупівлі;
  • Потрібне розширення асортименту продукції;
  • Відкриття нового підрозділу або торгової точки;
  • Розширення виробництва або асортименту продукції з наданням покупцям відстрочки і розстрочки;
  • Відкриття філії в іншому регіоні.

Не дивлячись на те, що поповнення оборотних коштів може знадобитися бізнесу в будь-якій ніші, найчастіше за ним все ж звертаються власники підприємств з вираженою сезонністю виробництва і продажів. Тому більшість організацій, які надають таку позику, готові йти назустріч клієнтам і скласти графік платежів згідно прибуткового періоду. Тому можуть бути запропоновані наступні варіанти погашення:

  • Ануїтетні платежі;
  • Щомісяця рівними частками;
  • Індивідуальний графік з урахуванням сезонності.

Крім того, більшість установ розглядають можливість відстрочки виплати основного боргу на термін від півроку до року.

Кредит на поповнення обігових коштів може бути представлений як у вигляді звичайного одноразового кредиту, так і у вигляді відновлювальної та не відновлювальної кредитної лінії. Деякі підприємства надають і овердрафт. Як правило, за позичальником залишається право дострокового погашення.

Суми позики на вливання додаткових коштів в оборот компанії варіюються в досить широких межах – від ста тисяч до десяти мільйонів гривень, також можна вибрати і іншу валюту.

Що необхідно для отримання кредиту на поповнення обігових коштів? По-перше, потрібно бути зареєстрованим юридичною особою, що здійснює діяльність не менше року. По-друге, бухгалтерський баланс повинен підтверджувати спроможність бізнесу. Слід пам’ятати, що максимальний термін кредитування за подібною програмою не перевищує трьох років. А розраховувати можна лише на суму, вдвічі більшу, ніж дохід компанії або індивідуального підприємця за останні 12 місяців.

Залишити свій коментар

Будь ласка, введіть ваше імя

Ваше имя необходимо

Будь ласка, введіть дійсну адресу електронної пошти

Электронная почта необходима

Введіть своє повідомлення

Лучшие казино Украины

ukrGroshi.com.ua © 2017