Розглянемо варіанти інвестування грошей в Україні

Розглянемо варіанти інвестування грошей в Україні.

Куди вигідно інвестувати гроші в Україні?

Це питання все більше хвилює кожного з нас, у міру того, як економічна криза стає все глибше, а супутня їй політична змушує турбуватися за кошти, зібрані на чорний день “у панчосі” або “під матрацом”.

Дійсно, жити з кожним днем стає все цікавіше. Справа в тому, що до проблем щодо мирного минулого – як заробити більше грошей? – додалася ще одна – як не втратити вже зароблені.

Звичайною відповіддю, на перший погляд, видається, інвестувати, тобто вкласти і змусити працювати. Але ось куди можна вигідно інвестувати гроші в Україні, враховуючи зростаючі об’єктивні і суб’єктивні ризики, вирішити досить не просто.

Втім, почнемо по порядку – з банків. На жаль, мало хто замислюється над тим, що оформлення банківського депозиту – це теж певний вид інвестицій, який (теоретично) може приносити постійний надійний прибуток (у вигляді відсотків за вкладами), але також піддається численним ризикам.

Причому останнім часом до основних з них (зразок банкрутства банку) додалися ще і зміни у фінансовому законодавстві, пов’язані з найбільшими обмеженнями операцій з “твердою” валютою.

Таким чином, вклавши в банк свої кровні долари та/або євро, ви ризикуєте отримати відсотки за депозитом (а то й сам вклад після закінчення терміну договору) примусово конвертовані у гривню – тобто фактично інвестувати у зміцнення національної валюти

При цьому інвестувати гроші у гривневі депозити (при всіх захмарних для цивілізованого 23-26% ставках) не тільки досить ризиковано, але і – на жаль – не вигідно, оскільки темпи девальвації нашої валюти істотно перевищують зростання банківських відсотків.

До недавнього часу (і, до речі, навіть під час глобальної фінансової кризи 2008/2009 років), досить вигідними інвестиціями грошей в Україні було вкладення коштів в окремі види діючого бізнесу, наприклад таких “вічних” його галузей як випуск продовольчих товарів і торгівля.

Однак суворі реалії сьогоднішніх днів і тут внесли свої корективи: сьогодні в Україні практично не залишилося жодної галузі бізнес-діяльності, куди можна вигідно інвестувати гроші на довгостроковій основі.

Тим більше, в умовах крайньої внутрішньополітичної нестабільності, все більш актуальним для потенційного інвестора в Україні стає питання про надійний “дах” в органах влади, вирішити який сьогодні у вкрай непросто, а часто і неможливо.

Так що, відповідаючи на вельми актуальне питання про те, куди інвестувати в Україні, мимоволі приходиш до висновку, що для отримання максимально можливого прибутку при мінімальних ризиках, необхідний особливий інвестиційний інструмент.

Зокрема, він повинен дозволити вам вкласти гроші в Україні так, щоб вони ефективно працювали за її межами.

Фантастика! – скажете ви. А ось і ні! Ім’я цієї особливої різновиди інвестицій – робота на світовому фінансовому ринку форекс, детальніше читайте тут.

Фінансові аналітики підкажуть вам всю необхідну інформацію. Інвестуйте – і не діліться прибутком ні з ким!

Залишити свій коментар

Будь ласка, введіть ваше імя

Ваше имя необходимо

Будь ласка, введіть дійсну адресу електронної пошти

Электронная почта необходима

Введіть своє повідомлення

ukrGroshi.com.ua © 2021