Як економити сімейний бюджет з допомогою інтернету

Інтернет – унікальний інструмент отримання інформації. І, звичайно, з його допомогою можна отримати величезні знижки на всі види товарів і послуг.

Як економити сімейний бюджет? Ми відібрали 11 видів перевірених онлайн-сервісів, за допомогою яких можна економити 50-70% на покупки та послуги, а дещо і зовсім одержати безоплатно, тобто даром 🙂

Як економити сімейний бюджет з допомогою інтернету

Про все по порядку:

 1. Купуйте в інтернет-магазинах. Це набагато вигідніше, ніж робити покупки в звичайних стаціонарних супермаркетах, гіпермаркетах, бутіках, і т. д. Інтернет-магазину не потрібно тримати багато персоналу і платити величезні гроші за оренду приміщення в престижному торговому центрі, відповідно, витрати в них нижче, і вони мають можливість знижувати ціни. Використовуйте спеціальні сервіси порівняння цін, виберіть потрібну категорію товарів, введіть критерії пошуку і порівняйте всі ціни на всіх сайтах, а також прочитайте відгуки.
 2. При покупках в інтернеті переходьте на сайт магазину, який вас цікавить по посиланнях з якого-небудь кешбек-сервісу, наприклад ePN або Letyshops, попередньо зареєструвавшись там. За кожну таку покупку вам буде повертатися додатковий кешбек від магазину. Причому винагорода при використанні кешбек-сервісу може бути досить суттєва.
 3. Для вигідних покупок в інтернеті використовуйте сайти спільних закупівель, наприклад, SPtovarov, або BabyBlog. Спільної закупівлею називається придбання організатором партії того чи іншого товару з оптової низькою ціною і подальший розпродаж її в роздріб покупцям з невеликою націнкою, яка і є невеликою винагородою організатору. Тобто виходить виключити посередників у вигляді магазинів, і ціна стає набагато нижче звичайної роздрібної.
 4. Користуйтеся купонними сайтами BIGLION, GROUPON і ін. Вони пропонують хороші знижки на подорожі, і на послуги, і на товари, і на розваги. Будьте впевнені, що вас не обдурять: ці інтернет-портали ретельно відбирають компанії для співпраці і перевіряють їх постійно.
 5. Купуйте квитки на літак за допомогою спеціальних сервісів, які допомагають знайти найвигідніші пропозиції, це aviasales, skyscanner та ін. Придивіться до сайтів лоукостерів (вони економлять на всьому, і тому пропонують найнижчі ціни).
 6. Використовуйте сервіс City.Travel, щоб значно заощадити на готелі. Бронюйте реальне житло у місцевих господарів більш ніж в 180 країнах. На цьому сайті розміщені оголошення людей, які пропонують зупинитися у них під час відпочинку. Іноді трапляються пропозиції взагалі за смішні гроші.
 7. За допомогою сервісу BlaBlaCar можна знайти попутників, які розділять ваші витрати на бензин, а також розважать бесідою. Або самі стаєте пасажиром, щоб зекономити на поїздці.
 8. Економте на оренді апартаментів, або номерів готелю, або круїзах за допомогою пошуку попутників і компаньйонів по подорожі!. Правда, будьте акуратніше, шукайте попутників, які хочуть тільки заощадити…
 9. Користуйтеся послугами онлайн-бібліотек, наприклад, e-reading, ЛитМир, ReadMe.Club. Тут можна знайти багато безкоштовних книг. Щоб заощадити на покупці паперових видань користуйтеся сервісом буккросінгу. Поміняйте книги, які ви вже давно прочитали, на нові, і так до нескінченності.
 10. Продавайте і купуйте на OLX, ви знайдете покупця практично на будь-яку річ і купуйте те, що вам потрібно дуже вигідно.
 11. Для того, щоб урізноманітнити дозвілля, користуйтеся сайтами підбору розваг, наприклад KudaGo.com. Там досить часто можна знайти різні безкоштовні заходи, знижки та акції.

Заощаджувати можна не тільки в інтернеті.

Залишити свій коментар

Будь ласка, введіть ваше імя

Ваше имя необходимо

Будь ласка, введіть дійсну адресу електронної пошти

Электронная почта необходима

Введіть своє повідомлення

Лучшие казино Украины

ukrGroshi.com.ua © 2019