Заробіток на АліЕкспрес: без вкладень і з вкладеннями

Раді вітати вас, шановні читачі! Упевнений, що 80% з вас (якщо не більше) хоч раз скористалися послугами продавців однієї з найпопулярніших і найбільших інтернет-майданчиків-Аліекспресс.

Про захват і розчарування від китайських покупок говорити не будемо – там всяке можна купити. Саме через невпевненість в якості продукту на Алі багато покупців користуються допомогою професіоналів, які багато товарів вже перевірили самостійно. Особливо такий підхід до покупок популярний серед новачків.

Заробіток на АліЕкспрес: без вкладень і з вкладеннями

Виходячи з цих міркувань, ми будемо розглядати питання: як заробити на АліЕкспрес без вкладень і з вкладеннями.

Як заробити на АліЕкспрес без вкладень

Можливо, багато хто з вас здивуються, але є користувачі, які відчувають себе на Aliexpress не в своїй тарілці. Майданчик величезний, з мільйоном пропозицій і сотнями тисяч продавців – спробуй, розберися, у кого з них якісний товар, хто торгує чесно, а хто хитрує.

В омани вводять і однакові фото товарів (ось, як клоновані!), і цінова політика – однаковий товар у різних продавців можна придбати і по 500, і по 400 і по 100 гривень. Це цілком нормальна маркетингова тактика.

Якби у покупця була повна впевненість в якості товару, він би ні хвилини не сумнівався, у кого купувати. Але іноді зорієнтуватися не допомагають ні рейтинг продавця, ні відгуки про нього (частенько вони липою пахнуть).

Вихід в такому випадку один – досконально вивчити Aliexpress і допомагати людям у придбанні потрібних, якісних, недорогих товарів за відповідну винагороду. Це і є один з варіантів заробітку на АліЕкспрес, який і занадто легким не назвеш, але і до розряду дуже складних його віднести не можна.

Виходячи з усього сказаного вище, ми робимо висновок, що якщо нам вдасться ділитися з майбутніми покупцями корисною інформацією про покупку, то цілком можна буде заробляти на партнерській програмі Aliexpress. Детальніше про це я напишу далі.

У чому складність заробітку на AliExpress

Коли розмова заходить на цю тему, багато досвідчені юзери, які відчули на власному досвіді не один варіант онлайн заробітку, стверджують, що на Алі потрібно було починати заробляти років п’ять тому.

В той час торгівля в інтернеті ще не була настільки поширеною, АліЕкспрес не був настільки розкручений, тому перепродувати речі або бути посередником в угоді виходило набагато легше. Та й послуги ці були в більш затребувані.

Головна складність сьогоднішньої роботи на Алі – залучити клієнтів. Хоча інтерфейс майданчика вдосконалений настільки, що здійснювати покупки на Алі може навіть дитина – самостійно, без посередників. Та й у більшість користувачів вже знають про існування цього магазину, так навіщо комусь платити більше?

Як же заробити на aliexpress при таких несприятливих обставинах? Виявляється, можна, навіть при всіх перерахованих вище складнощах.

Способи заробітку на Алі

Класика є класика, навіть у заробіток, тому не будемо винаходити велосипед, а спробуємо проаналізувати, наскільки актуальними залишаються відомі способи заробити на АліЕкспрес, і що потрібно для старту.

Роздрібний перепродаж товарів, куплених оптом.

Роздрібний перепродаж — один з найбільш зрозумілих і поширених варіантів заробітку, яким займається кожен п’ятий користувач. Він, безумовно, вимагає вкладень, але сума не космічна і цілком окупається за пару місяців.

Торговий майданчик

Перше, що необхідно підготувати для такого виду заробітку – власна площадка, на якій ви розмістите вітрину (фото в різних ракурсах і максимально докладний опис товару) і будете оновлювати актуальну інформацію для замовників.

В якості майданчика можна використовувати свій аккаунт в соц. мережі або створити паблік, свій сайт (інтернет магазин), або давати оголошення на рекламних майданчиках.

Найзручніший варіант – соц. мережі. Народу там найбільше, а, значить, привернути увагу найпростіше. Раджу робити це легальними способами — не спамити по іншим спільнотам, а розміщувати у себе на сторінці яскраву, привабливу і правдоподібну рекламу. Ваш аккаунт – Це ваш особистий простір в соц. мережі, яким ви можете розпоряджатися на свій розсуд (в межах розумного), та розміщувати будь-яку вигідну для вас інформацію. Тим більше, зараз функціонал найпопулярнішої соціальної мережі ВКонтакте та Фейсбуці, має для цього всі найнеобхідніші функції.

Знову ж таки, варто розуміти, що розвивати свій майданчик в інтернеті можливо буде не так вигідно, як, наприклад, розвиток реальної торгової точки. Самі подумайте, ті хто вміє купувати в інтернеті, швидше за все вже вміють користуватися АліЕкспрес. Особисто мені здається, що коли людина бачить товар в живу, бажання придбати зростає в рази. Правда, варто врахувати, що моя думка в даному випадку — це всього лише теорія.

Вибір товару

Друге – безпосередньо товар. Більшість користувачів діють по накатаній схемі — виставляють фото певного типу товару, чекають, коли з’явиться реальний покупець і замовить його. Тільки після цього дублюють замовлення своєму китайському колезі і чекають доставки три тижні. Не найкращий спосіб. Але як заробити гроші на АліЕкспрес по-іншому?

Альтернативний спосіб такий:

 • виберіть самого надійного і відповідального продавця на Алі, по оптовій вартості купіть у нього партію товару (щоб не виникло проблем з митницею, купуйте від 10 до 100 одиниць);
 • дочекайтеся доставки, перевірте товар на якість;
 • зробіть якісні унікальні фото кожної групи товару в декількох ракурсах, напишіть привабливий опис, розташуйте на своєму майданчику;
 • складіть власні цінники з урахуванням маржі та витрат на пересилання.

Товар в наявності легше продавати, оскільки ви знаєте його характеристики, можете оцінити візуально і на дотик, зможете більш конкретно проконсультувати покупця. Та й доставка всередині країни займає набагато менше часу.

як заробити на АліЕкспрес

Вибираючи товар, не дуже спокушайтеся красивим одягом, “майже такий, як бренд”, оскільки на китайських майданчиках дуже мало якісних речей. Не перепродавайте важкий габаритний товар, щоб уникнути проблем з доставкою. Зверніть увагу на корисні товари, цікаві, незвичайні речі, або гаджети. Ось список:

 • товари для дому (дрібні);
 • спорттовари;
 • малогабаритна електротехніка;
 • якісні ремікси популярних гаджетів і аксесуари;
 • біжутерія;
 • іграшки, сувеніри, забавні штучки.

Займаючись продажем одного з цих видів товару, Ви обов’язково заробите свій відсоток. Тільки пам’ятайте – товар сам себе не продасть. Потрібні зусилля з вашого боку, тому уважно вивчіть способи інтернет реклами.

Звичайно, що для найкращого ефекту правильніше за все буде пройти навчання у професіоналів своєї справи. Він або вони зможуть навчитися вас заробітку на Aliexpress з самого нуля.

Посередництво між продавцем і покупцем (дропшиппинг)

Другий популярний спосіб, як можна заробити на АліЕкспрес – дропшиппинг. Для багатьох варіант знайомий, але при роботі з Аліекспресс необхідно враховувати нюанси і оволодіти додатковими навичками:

 • орієнтуватися в численних розділах на Алі;
 • розбиратися в розмірах (якщо все-таки ризикнули пропонувати одяг);
 • вміти визначати шахраїв (до, а не після покупки);
 • орієнтуватися в правилах сайту (оплата, Повернення, коли, яких товарів, яким способом);
 • відстежувати пересування товару;
 • розбиратися в безлічі організаційних питань.

У вас може виникнути логічне запитання: навіщо покупцям посередник, якщо сайт Алі Експрес став досконалішим, зрозуміліше і доступніше? У це важко повірити, але дуже багато користувачів не можуть чи не хочуть розібратися навіть в його вдосконаленої версії, їм простіше трохи переплатити, ніж самим вивчати сайт.

Недоліки такого способу заробітку:

 • постійні питання замовників: «Чому товар так довго доставляють?» не всі розуміють, що терміни залежать не від дропшиппера;
 • іноді вимагати оплату від недбайливого замовника;
 • створити базу замовників і не забути жодного замовлення;
 • виправдовуватися перед замовником у разі, якщо товар виявився неякісним.

Заробіток на партнерській програмі

Це вже і не дуже свіжа новина для всіх, хто замислювався, як заробити на АліЕкспрес – партнерська програма на сайті працює. Правда, це сталося давно, але раптом ви не знаєте.

Рефералів можна запрошувати ще й на кешбек-сервісиРефералів можна запрошувати ще й на кешбек-сервіси. Робити це можна через форуми, через власний тематичний сайт або блог. Головне, щоб майданчик був відвідуваним і приводив до продавців реальних покупців.

Схема заробітку на партнерських програмах:

 • Викладайте посилання на товар або магазин на своєму сайті, на дошках оголошень, в соц. мережа;
 • Робите ці посилання привабливими (ілюструєте і красиво описуєте);
 • Чим більше активних покупців вам вдасться залучити, тим вище буде ваш пасивний дохід.

Постійним покупцям АліЕкспрес раджу створити відеоканал на Ютуб і коментувати свої покупки, заодно рекламуючи їх. Чи можна, як зараз це популярно робити розпакування посилок з Aliexpress.

До речі, якщо вже ви вирішили заробляти разом з Алі, то раджу вам завжди відстежувати свої посилки, щоб не проґавити їх. А то знаєте як буває чекаєш-чекаєш, приходиш на пошту і дізнаєшся, що лист вже пішло назад.

Третій варіант заробітку – один з найпростіших і вигідних. Вкладень не потребує, звітувати перед замовниками не потрібно переживати з приводу втрачених посилок не потрібно, тим більше, ще раз повторюся, такий спосіб допомагає вибудувати пасивний дохід.

Ви можете це перевірити самі, отримавши реферальне посилання і почавши приводити по ньому покупців. Якщо не наважуєтеся на подібний вид заробітку, поділіться цією статтею в соц. мережах-можливо, серед тамтешніх мешканців знайдуться бажаючі заробити пасивно.

Висновок

Ось ми і розібрали три найпопулярніших спосіб заробітку на Aliexpress. Який з них вибрати доведеться вам вирішити самостійно. Можу лише додати, що я особисто знаю таких людей, які вміють перепродувати товари з Китаю з націнкою більш ніж в 500%. Згадайте хоча б той же ножик-кредитку, який на старті продажів коштував більше 399 гривень. Пам’ятаєте? Але ж на Алі він коштував всього-то 15 гривень. Впевнений, що майстри своєї справи і зараз знають товари, які люди готові купувати з такою націнкою.

Власне, що я б порекомендував зараз робити тим, хто вирішив прочитати цю статтю не просто так для загального розвитку, а для того, щоб реально почати робити бізнес з АліЕкспрес, ну або з іншими подібними китайськими торговими майданчиками.

Залишити свій коментар

Будь ласка, введіть ваше імя

Ваше имя необходимо

Будь ласка, введіть дійсну адресу електронної пошти

Электронная почта необходима

Введіть своє повідомлення

ukrGroshi.com.ua © 2019