Як заробити на вирощуванні полуниці в мішках?

Технологія вирощування улюбленої всіма нами ягоди – полуниці, про яку піде мова в нашій сьогоднішній публікації, прийшла до нас з Європи. Якщо бути точними, то першими були голландські фермери. Саме вони знайшли спосіб отримання врожаю цих смачних ягід протягом усього календарного року за допомогою використання поліетиленових мішків. У нас в країні знайшлися фермери, які вирішили випробувати цю технологію. Але про їх перші успіхи практично нічого не відомо. Широке поширення спосіб вирощування полуниці в мішках отримав лише кілька років тому. Це дуже дивно, враховуючи той факт, що вирощування ягід у закритому ґрунті в мішках не відрізняється особливою складністю. Потрібно лише знати деякі особливості, дотримувати температурний режим і вологість, і все обов’язково вийде. Навіть є книги по цій темі, які, можливо, можна купити або спробувати знайти в мережі інтернет.

Чому ми бажаємо розповісти про даної технології?

Все досить просто. Досить прямо зараз заїхати у будь-який великий супермаркет або фруктово-овочевий магазин і подивитися ціни на свіжу полуницю. Конкретних цифр ми назвати не можемо. У кожному місті будуть свої ціни. Десь кілограм буде коштувати 20 грн., а десь й 40 гривень. Крім того, на вартість впливає сорт, розмір і зовнішній вигляд ягоди. А тепер подумайте, скільки буде коштувати полуниця взимку? У самий розпал передноворічних закупівель. Одне можна сказати абсолютно точно – виробники цієї ягоди точно не бідують.

Найцікавіше те, що високі ціни на полуницю зберігаються практично протягом всього календарного року. За винятком, хіба що, початку і середини літа, коли підходить сезон цієї ягоди. Але навіть у цей період солодка красива полуниця коштує досить дорого.

Все це говорить про прекрасні перспективи бізнесу на вирощуванні цієї ягоди. І, тим більше, про перспективи цілорічного вирощування полуниці в мішках. Крім прекрасної можливості отримання додаткового стабільного заробітку, це ще й чудова можливість завжди мати на столі смачні і корисні ягоди. Полуниця на новорічному столі – це ж просто казка. Причому, не якась імпортна і несмачна, а наша – солодка та ароматна.

Технологія вирощування полуниці в мішках

Багато плодоносні рослини на зиму як би впадають в сплячку (прямо, як ведмеді). Тобто, вони можуть приносити врожай і в зимовий час року, якщо створити відповідні для цього умови. І технологія вирощування полуниці в пластикових мішках якраз і передбачає створення ідеальних умов для отримання врожаю ягід практично в будь-який час року – весною, влітку, восени і навіть взимку.

Насамперед необхідно вирішити питання з приміщенням. Підійде практично будь – яка споруда, від підвалу, гаража або іншої невеликої господарчої будівлі на вашій дачі, або навіть лоджії у вашій квартирі. Найголовніше – можливість підтримання постійної температури і вологості повітря. Тобто, приміщення має бути обігрівається і вентильованим. В наш час створити всі необхідні умови не так вже й складно. Все необхідне можна знайти в будь-якому великому господарському супермаркеті.

Далі вам необхідно запастися великою кількістю поліетиленових мішків, в яких ви будете вирощувати свій майбутній урожай полуниці. Мішки можна зробити самостійно, спаявши з поліетиленової плівки, або ж купити готові в магазині. Оптимальний діаметр – 18-20 сантиметрів. Довжина може бути будь – 2-2 .5 метрів. Мішки розташовують горизонтально. Прямо на підлозі. Або ж на спеціально побудовані стелажі, які допоможуть більш раціонально використовувати простір.

Всередину мішків поміщають ґрунт з добривом (підійде будь-яке, яке використовують при вирощуванні полуниці). Далі на мішках роблять розрізи розміром близько 8 сантиметрів через кожні 20-30 сантиметрів. У ці розрізи висаджують полуницю.

Для підтримання необхідної кількості вологи і поживних речовин необхідно створити зрошувальну систему. Вона представляє собою конструкцію, схожу на звичайну крапельницю. До кожного мішка підводяться трубки. Їх кількість залежить від довжини мішків. Систему потрібно розрахувати таким чином, щоб кожен мішок отримував близько 1-2 літрів рідини на добу.

Ось, власне, і все. Створивши таку домашню ферму, вже через кілька місяців ви отримаєте перший урожай. Досвідчені фермери говорять про те, що кожен кущ може принести кілька кілограмів ягід. А таких кущів на кожному мішку кілька. Та самих мішків кілька десятків. Підсумкова кількість врожаю ягід можете уявити самі.

Реалізовувати ягоди можна через власну торгову точку або ж, попередньо уклавши договори з місцевими роздрібними мережами. Полуниця – товар дуже затребуваний. Так що весь ваш урожай буде розпроданий за короткий проміжок часу. А на вашому столі завжди буде красива і смачна полуниця. Бажаємо вам успішного бізнесу і гарного врожаю!

Залишити свій коментар

Будь ласка, введіть ваше імя

Ваше имя необходимо

Будь ласка, введіть дійсну адресу електронної пошти

Электронная почта необходима

Введіть своє повідомлення

Лучшие казино Украины

ukrGroshi.com.ua © 2017