Як відкрити рибальський магазин – практичні поради

Торгівля рибальськими приладдям це спеціалізована торгівля. В «рибальському» магазині можна придбати все приладдя для риболовлі.

Ловля риби — це традиційні відпочинок, розвага, хобі для багатьох чоловіків. Заради неї вони готові на багато що, вставати ні світ, ні зоря, годинами сидіти в нерухомій позі, виглядаючи як почне клювати, возитися з черв’яками і так далі. Якщо рибалка річна, коли на вулиці тепло і сухо, то цей вид розваги ще можна зрозуміти. Але коли рибак збирається на рибалку взимку, в холод і мороз, тягнучи на собі масу необхідного спорядження, тільки тоді можна усвідомити силу такого захоплення.

Як відкрити рибальський магазин

За статистикою захворюванням «рибалка» страждає до 18% чоловічого населення. Знаючи кількість проживаючих громадян у вашому місті, можна підрахувати можливу кількість потенційних клієнтів.

Населення множимо на коефіцієнт 48% — так визначаємо кількість чоловіків в місті, і на 18% — визначаємо кількість рибалок.

Відкрити магазин риболовних товарів можна в одному з трьох форматів:

 • Невеликий магазинчик, з великим асортиментом, недорогими товарами.
 • Магазин, який торгує рибальськими аксесуарами кількох відомих марок.
 • Елітні маркети, на прилавках яких представляється продукція декількох торгових брендів, вони можуть складатися з декількох відділів.

Перед тим як відкрити магазин, необхідно скласти план, в якому прописати основні ключові моменти, розрахувати витрати по кожному пункту, спробувати спрогнозувати рентабельність бізнесу. Процес реєстрації.

Реєстрація підприємницької діяльності:

 • Для оформлення підприємницької діяльності необхідно звернутися до виконавчого комітету за місцем проживання.
 • Реалізація рибальських товарів може здійснюватися в режимі пільгового оподаткування. Там, де ця система не застосовується, краще обрати спрощену систему оподаткування.
 • Вид діяльності — роздрібна торгівля спортивними товарами, риболовними принадами, туристичними товарами, човнами і велосипедами.

Вибір приміщення

Приміщення. Торгівля рибальськими товарами дуже вузькоспеціальна, розрахована на невеликий сегмент споживачів. Рибальські приналежності не є товарами першої необхідності, їх не купують щодня. Тому розраховувати відразу на жваву торгівлю не має сенсу. Має місце високий ризик того, що бізнес «не піде», тому починати краще всього з невеликого магазинчика, або відділу в супермаркеті. Також ті, хто займається цим видом торгівлі, рекомендують починати не з купівлі приміщення, а пробувати його орендувати. Риболовецький товар не дуже габаритний, його можна помістити на невеликому, близько 50 — 80кв.м., торговому ділянці.

Орендувати в прохідних місцях, на базі великих супермаркетів має сенс у тому випадку, якщо на території супермаркету немає аналогічних товарів. Якщо ні, тоді оренда площі на території великого магазину вам «на руку», так як серед великої кількості відвідувачів обов’язково знайдуться справжні рибалки, які не тільки стануть вашими постійними покупцями, вони ще безкоштовно зроблять вам рекламу серед своїх друзів, таких самих рибалок, як і вони самі.

Магазин з рибальськими товарами можна відкрити на базі і площах спортивних магазинів як спеціалізований відділ.

Невелика площа приміщення краще на перших порах (потрібно менше платити за оренду), поки магазин маловідомий, а значить не дуже прибутковий.

Асортимент

Основний «оборотний» товар це так званий витратний. Він найдешевший, але самий затребуваний, саме цей товар формує широку базу покупців.

Розхідники це:

 • Асортимент рибалкиВолосінь, різної товщини, для різної риби.
 • Наживки.
 • Поплавці.
 • Сітки.
 • Силіконові фігурки риб.
 • Гачки.
 • Вантажі.

Всі ці товари мають недовгий термін служби, але зовсім не тому, що товар неякісний, а тому що така специфіка рибної ловлі взагалі. Наприклад, на гачок потрапляє риба, але зривається. В результаті — ні гачка, волосінь порвана. Без гачка і ліски вудка неукомплектована, рибу на неї не піймаєш. Вихід із ситуації – йти в магазин купувати нові речі.

Наступний сегмент товару більш дорогий. Це вудки, спінінги, додаткові аксесуари до них. За статистикою, рибалки оновлюють свій інвентар в середньому раз на два роки.

Крім «рибного» інвентаря, у магазині потрібно мати відділ для супутнього товару. Це можуть бути, чохли для вудок, розкладні стільці, термоси, спецодяг, рибальські ящики, обігрівачі для рук, термобілизна, і багато іншого. Якщо дозволяє площа, то можна торгувати човнами, наметами, і так далі.

Вибір постачальників

Знайти фірми, які займаються оптовою торгівлею риболовних снастей не дуже складно. Але слід враховувати той факт, що якщо ви хочете співпрацювати тільки з закордонними партнерами і торгувати фірмовими виробами, то вам доведеться шукати клієнтів серед забезпечених людей.

Тому намагайтеся скомпонувати асортимент таким чином, щоб ваш товар був цікавий і «дорогим» і «середнім» клієнтам. Наприклад, можна зробити невеличку торгову зону, де представлені імпортні товари, і окремий відділ з товарами вітчизняного виробника, плюс — вироби від місцевих майстрів.

Окрема тема для торгівлі — реалізація живої наживки: черв’яків.

Підбір персоналу

Дуже важливо, щоб в рибальському магазині працював «знаючий» людина. Ідеально, якщо продавець за життя сам завзятий рибалка. Тоді він буде добре розбиратися в тім, на яку наживку клює риба, який гачок для неї потрібен, яка волосінь її витримає. Цією інформацією він з радістю поділиться з покупцями.

Маючи навіть невелике приміщення, можна збільшити обсяг продажів за рахунок організації інтернет — магазину. Щоб відкрити рибальський інтернет магазин на базі існуючого «живого» магазину необхідно спочатку придбати або замовити сайт. Потім на сайті помістити інформацію про те, який товар є у магазині. Товари необхідно періодично оновлювати, додавати знову надійшли, видаляти ті, які продалися. Веденням магазину на перших порах може продавець магазину.

Для невеликого магазину достатньо буде двох продавців. Бухгалтерії можна вести самостійно, або передоручити бухгалтерський супровід фірмі. Слід враховувати те, що за ведення бухгалтерії вам доведеться платити. Так як подібні магазини працюють на спрощеній системі оподаткування, то бухгалтерський облік — мінімальний, його цілком можна впоратися самостійно, і не викладати додатково гроші за ведення обліку.

Залишити свій коментар

Будь ласка, введіть ваше імя

Ваше имя необходимо

Будь ласка, введіть дійсну адресу електронної пошти

Электронная почта необходима

Введіть своє повідомлення

ukrGroshi.com.ua © 2021