Секонд хенд бізнес — одяг з Європи

Сьогодні популярною ідеєю для свого бізнесу є відкриття магазину second hand. Даний вид бізнесу не скрізь поширений, і в багатьох регіонах країни такі магазини велика рідкість. Тому ідея відкриття секонд-хенду з великою часткою ймовірності дозволить стати багатшими і обзавестися новим хобі. Поговоримо докладно про тонкощі та хитрощі секонд бізнесу в цій статті.

Бізнес плану секонд хенд магазинуПерш ніж ви займетеся справою, і почнете продавати речі, вам необхідно скласти бізнес план магазину секонд хенд. У початківців бізнесменів це може викликати ряд певних труднощів, але завдяки інформації викладеної в цій статті, кожен зможе представити основні моменти такого бізнесу. Ідея секонд хенд бізнесу, як правило, підійде для тих людей, які люблять речі і їм по душі торгівля, купували подібний товар собі і друзям, мають хоч невеликий капітал і готові ризикнути їм.

Про капітал можна говорити невеликий, оскільки немає потреби відразу відкривати великий магазин в центрі міста, можна почати все з Інтернету. Нещодавно мною була переглянута передача, де розповідалося, що second hand бізнес в Україні відкривають молоді люди навіть на державну допомогу по безробіттю. Вони починають продавати одяг у соціальних мережах попередньо вибираючи з тонни одягу найякісніший.

В такому інтернет-магазині або магазині, в соц.мережі може бути не найбільший вибір, але брендові товари і за низькими цінами в порівнянні з новими. Головне фотокартка речі і опис, назва бренду. З часом асортимент в такому інтернет-магазині секонд хенду буде розширюватися і може з’явитися можливість відкрити маленький магазин оффлайн, що ще збільшить оберти і наблизить власника до відкриття великого магазину сэконда.

Також почати можна з ринку, де можна взяти в оренду маленьке місце, на це буде потрібно від $500. На маленький магазин вже в десять разів більше.

Приміщення для магазину second hand потрібно середніх розмірів, підійде 40-50 кв. м, до приміщення стандартні вимоги, крім сертифіката санобробки одягу, який видають оптовики постачають секонд. З обладнання потрібні стелажі, вішалки, дзеркала. Дзеркала повинні бути і в примірочних і в залі. Окрема кімната для передпродажної підготовки товару вбереже від закриття магазину на час привозу. Є схожі моменти з бізнесом на торгівлі конфіскатом.

Секонд хенд бізнес

Купується секонд хенд не поштучно, а партіями або так званими тюками на вагу. Один такий пакунок вагою 100 кг коштує $200-250. Коли його купуєш, то невідомо які товари там будуть, поряд з Collins там можуть виявитися жахливого виду штучки, які відразу підуть на звалище. Але за підрахунками бувалих торговців секондом, 50% з тюка все-таки одяг високої якості, яку можна продати дуже дорого.

Персонал в магазині second hand повинен складатися: 1 продавець для маленького, 3-4 для середнього за розмірами. Один з продавців може бути чоловіком, поєднуючи обов’язки охоронця і продавця. На початкових порах власник магазину також може в ньому і працювати. Є 3 види систем оплати продавцям – фіксована, оклад плюс відсотки, і чисто відсотки. Її визначити, напевно, краще після деякого часу роботи магазину.

Плюси і хитрощі секонд хенд бізнесу:

  • при купівлі тюка з невідомими речами, там можуть попастися як фірмові дорогі levi’s, так і непотрібне ганчір’я, яке ніхто не купить. Джинси можна списати як непроданий товар під виглядом шкарпеток, а продати дорого знайомим або постійним покупцям;
  • продаж всього декількох дорогих товарів покриває витрати на інший;
  • невеликі початкові інвестиції;
  • окупність за пару місяців;

Секонд хенд бізнес має велику перспективу, оскільки покупцями у таких магазинах переважно є молодь, а вона хоче одягатися завжди красиво і модно, не завжди маючи при цьому гроші на бутіки і салони одягу. Але, бажано, щоб був і дитячий товар.

Головне не писати прямо що це магазин секонд-хенду, треба подавати його як «Модний одяг з Європи», «Європейський стиль» або придумати якесь гарне назву з одного слова, прочитавши яке покупець подумає, що це новий бутік.

На вітрині магазину секонду потрібно виставляти красиво одягнених манекенів, це спонукає зайти в магазин. Проводите щотижневі акції, написавши щось типу «Купіть 3 речі і 4-тая безкоштовно» або «2 речі і 3-я за півціни», на наступному тижні поміняйте, поле для фантазії величезний.

Бізнес план магазину секонд-хенд

Порахуємо можливий прибуток: купивши 3 тюка за ціною $200 за кожний, отримаємо наприклад 500 дорогих речей, які продамо за $10-20 за шт. Це брудний прибуток $5 000-10 000, це не враховуючи інші більш дешеві. На зарплату 2 продавцям піде $600, на оренду 40 кв. м. ще $1 600, податки та інші принади $800. Разом $3 000 витрат. При доході $5 000-10 000 це нормально.

При гарних прибутках, можна дозволити зробити з магазину якийсь бренд у своєму роді, замовивши класну вивіску, символіку, бірки і пакети з символікою магазину.

Залишити свій коментар

Будь ласка, введіть ваше імя

Ваше имя необходимо

Будь ласка, введіть дійсну адресу електронної пошти

Электронная почта необходима

Введіть своє повідомлення

ukrGroshi.com.ua © 2020