Пересувний 3D кінотеатр

Ми пропонуємо партнерам відкрити «Пересувний 3D кінотеатр» у своєму регіоні і показувати навчальні 3D ролики і розважальні 3D фільми в будь-якому відповідному приміщенні, це в школах, дитячих садках, Будинках культури свого міста і селах регіону, цей бізнес не вимагає офісу, він мобільний, достатньо мати легковий автомобіль для перевезення обладнання.

Пересувний 3D кінотеатр як бізнес

Бізнес, який ви будете вести по нашій моделі і підтримкою 24/7 принесе вашим клієнтам море позитивних емоцій і не залишать байдужими як дорослих, так і дітей.

Історія нашої компанії почалася в 2013 році, тоді ми вирішили створити перший «пересувний 3D кінотеатр» у себе в регіоні і почати показувати фільми і мультфільми у 3D дорослим і діткам, акцентували увагу на кінопоказах в селах, так як крім цирків туди ніхто не приїжджав і дозвілля як такого не було і успіх був на висоті.

І вже з 2014 року ми активно відкривали партнерство в інших містах і на сьогоднішній день відкрито більше 130 «мобільних кіноустановок» по СНД і ми продовжуємо розвиватися та шукати нових партнерів, так як ринок не зайнятий навіть на 20%.

Покупцеві франшизи не доведеться витрачати час і гроші на розробку афіш, візиток, флаєрів, договорів з Будинками культури, все це вже розроблене нашими співробітниками, не доведеться розбиратися в 3D обладнанні, партнери отримують вже готовий комплект для показу 3D фільмів і мультфільмів і всі інструкції з його підключення та налаштування. Ми навчаємо і проводимо вас до виходу на заявлену прибуток!

Готові комплекти обладнання на 60-150  осіб коштують від 140 000 до 170 000 гривень:

  • Туди вже входить 3D проектор
  • Поляризаційний 3D кіноекран з розбірної рамою для його установки, розміром від 4х2,25 м. до 6х3,2 м.
  • Пасивні 3D окуляри від 60 до 150 шт. + додатково будь яка кількість.
  • Акустична система, мікшерний пульт
  • Медійна система для відтворення 3D фільмів
  • Набір комутаційних проводів
  • Модулятор для пасивної системи 3D
  • Жорсткий диск для 3D контенту

Наша франшиза – це єдина франшиза на ринку «пересувних 3D кінотеатрів» від практиків, щодо запуску і розвитку яких можна проконсультуватися з нами 7 днів на тиждень. «Пересувний 3D кінотеатр» це унікальна послуга для сільського населення, шкіл, дитячих садів по показам освітнього і розважального 3D контенту. Наша мета – це зробити 3D доступним у кожному населеному пункті нашої країни, і тому ми передаємо весь наш досвід партнерів для розвитку мережі!

Скільки можна заробити на кінотеатрі

Скільки можна заробити

Високий попит на розважальну і навчальну діяльність приносить відмінний заробіток, в середньому за один робочий день збирається від 100 до 400 глядачів з ціною квитка в 40-60 гривень, не складно порахувати яка буде виручка.

Виручка від кінопоказів за 1 день в середньому становить 5 000 – 15 000 гривень , оддаємо також додатково продаж попкорну і коли та свою касу збільшимо ще на 40%.

Чистий прибуток становить 25 000 –80 000 гривень в місяць.

2 всего комментариев к этой записиОтправить свой
  1. зацікавило,як з вами зв”язатись?

  2. Доброго дня! Як з вами зв’язатися, цікавить франшиза.

Залишити свій коментар

Будь ласка, введіть ваше імя

Ваше имя необходимо

Будь ласка, введіть дійсну адресу електронної пошти

Электронная почта необходима

Введіть своє повідомлення

ukrGroshi.com.ua © 2020