Переробка сміття як бізнес

Одному відомому генію вдалося переконати людей в тому, що реальні гроші можна зробити навіть з сміття яке неприємно пахне. І саме тому бізнес з переробки відходів активно процвітає в сьогоднішні дні. Варто зауважити, що цей напрямок в бізнесі дуже перспективний.

Бізнес з переробки сміття з нуля

Адже люди бажають жити в екологічно чистому світі. Тому у кожної заповзято людини є можливість не тільки заробити гроші, але і зробити своє місто чистішим.

Переробка сміття як бізнес в Україні

Переробка сміття як бізнес в УкраїніБізнес з переробки сміття має деякі особливі переваги. Отже, в такій справі немає конкурентів. А місцева влада дарує безліч похвал підприємцю, який вирішив зайнятися подібною справою. А все тому, що ця сфера не фінансується вищими органами.

Але ж проблема сміття дуже актуальна. Вже доведено, що кожна людина за рік викидає 250 кг різного сміття.

Універсальний завод з переробки сміття — серйозний проект, який вимагає мільйонних вкладень. Експерти оцінюють такий бізнес в 20 млн. долар. Однак якщо відкрити завод з переробки тільки лише одного варіанту відходів, можна добре заощадити. Більш того, ця справа стане відмінним проектом для малого бізнесу. А місцева влада будь-якого міста привітає цей бізнес, який може вирішити деякі проблеми з відходами. Виявляється, стандартна утилізація сміття тягне за собою багато неприємних наслідків. Тому потрібно задуматися про такий вид бізнесу, який очистить місто і зробить екологічну обстановку набагато краще.

Бізнес по переробці сміття серйозна справа. Тому можуть в такій справі виникнути деякі проблеми. Але хвилюватися не потрібно. Адже кмітливість і додаткова допомога дозволить вирішити все в найкоротший час.

Бізнес з переробки сміття – потрібен дозвіл

Бізнес з переробки сміття - потрібен дозвілПерш ніж зайнятися подібною справою з нуля, необхідно вирішити кілька головних моментів. Отже в першу чергу важливо отримати державну ліцензію, яка дозволить займатися збором і переробкою відходів на законних підставах. Видається цей папір в міністерстві екології. Цей документ видається один раз. При цьому папір не має терміну придатності.

Крім цього документа, знадобитися ще велика кількість паперів. Будуть потрібні: сертифікати, описи технологічних процесів та інші папери. Перед відкриттям цього бізнесу, потрібно буде відвідати: ветеринарну, пожежну та санітарну службу. Загалом, процес оформлення документів зажадає грошові кошти і 4 місяці напруженого життя.

Цех для переробки сміття

Багато уваги і сил зажадає вибір правильного цеху для переробки сміття. Отже, цех повинен мати площу в 600 кв. м. З цієї площі потрібно віддати 100 кв. м складські приміщення, а 500 кв. м повинен зайняти переробний цех. Потрібно знайти також приміщення для офісу. Воно може розташовуватися окремо від складу або на території складського приміщення.

Цех для переробки сміття

Тут все залежить від фінансових можливостей. Варто відзначити, що офісне приміщення має бути обладнане за всіма останніми санітарним і пожежним нормам. Тому тут необхідно теж проявити увагу.

Важливо подбати про місцезнаходження цього підприємства. Наприклад, якщо цех з переробки сміття розташувати поруч зі звалищем, то можна заощадити гроші на доставці сміття.

Обладнання для переробки відходів

Успішна діяльність у бізнесі з переробки відходів залежить від багатьох моментів. Однак неможливо уявити роботу цього підприємства без сучасного обладнання. Тому на мінімальний комплект спеціального обладнання потрібно буде приготувати від 50 до 70 тисяч доларів. У мінімальний набір зазвичай входить: магніт, прес, сортувальна стрічка, накопичувальний бункер і дробарка. Обладнання для цього бізнесу може бути іноземного та вітчизняного виробництва. Однак обладнання українського виробництва має багато плюсів.

Воно володіє вигідними цінами і кращою надійністю. Крім цього, обладнання виробництва України легко купити в спеціальних магазинах.

Персонал

Бізнес з переробки відходів не може існувати без певної кількості працівників. Додаткові руки потрібні для сортування та інших важливих робіт. Тому для цього бізнесу може знадобитися від 20 до 40 співробітників, які будуть працювати позмінно. Підприємство з переробки відходів працюватиме в повноцінному режимі, якщо взяти на роботу водіїв, бухгалтерів і менеджерів з продажу.

Персонал

Сировина для бізнесу з переробки сміття

Щоб забезпечити своє підприємство безперервним потоком сміття, потрібно укласти договори з місцевими звалищами. Подібні договори необхідно укласти з пунктами з прийому пластикових або інших якихось відходів. Якщо укласти подібні папери, то можна буде отримувати вже готову сировину за вигідною вартості. Хорошим постачальником сировини може стати великий торговий центр або супермаркет. Адже саме там зібрано велику кількість ящиків та інших відхідних матеріалів, які будуть потрібні вашому підприємству.

Сировина для бізнесу з переробки сміття

Розділ економіки

А тепер, варто в цій публікації привести деякі цифри. Отже, за одну робочу зміну на сміттєпереробному підприємстві можна відсортувати: від 3 до 5 тон макулатури, 1,5 тони полімерних відходів і 250 кілограм пластикової тари.

Тепер треба сказати, що ціна тони переробної сировини може мати вартість від 300 до 1500 доларів. З цього випливає, що за місяць можна отримати значну кількість реальних грошей.

Залишити свій коментар

Будь ласка, введіть ваше імя

Ваше имя необходимо

Будь ласка, введіть дійсну адресу електронної пошти

Электронная почта необходима

Введіть своє повідомлення

ukrGroshi.com.ua © 2019