Організація подорожей для слабозорих

Організація подорожей для слабозорихУ сучасному світі налічується близько 314 млн. людей зі слабким зором, і їх кількість з часом тільки збільшується, тому тенденція до незворотного старіння зберігається населенням багатьох розвинених країн. Ця унікальна бізнес-ідея забезпечить вам не лише гарний заробіток, але і також стане прекрасною можливістю для незрячих людей по-своєму відчути різні країни і міста.

Спочатку така ідея належала слабозорому Амару Латифу. Він має величезний досвід справжнього мандрівника, так як здійснив велику кількість поїздок по всьому світу з різними туристичними агентствами, пізніше він відкрив своє туристичне агентство. Однак при кожній подорожі його проблеми із зором заважали йому отримати максимально можливе задоволення від майбутньої подорожі. На жаль, у нього не було можливості подорожувати по тих місцях, по яким йому хотілося, та робити те, що хотілося. Саме така сумна обставина і надихнула його на планування, а згодом і відкриття турагентства для слабозорих, яке допоможе людям повністю подолати перешкоди і випробувати від подорожей масу позитивних моментів, які раніше могли відчути лише зрячі люди.

Принцип роботи агенції для слабозорих людей

У всіх європейських країнах середній показник незрячих людей становить 10%-15% всього населення, саме тому для інвалідів екскурсійні і туристичні послуги є досить вагомим сектором професійної діяльності.

В більшості випадків люди стають сліпими згодом різних промислових аварій, аварій, стихійних лих, а також військових дій. При цьому велика частина людей одержує інвалідність після екстремальних занять спортом. Інші ж мають слабкий зір з народження. Все це означає, що такі люди є величезним і цілком платоспроможним сектором ринку, звиклого до туристичних та екскурсійних послуг.

Допомога сліпим у відчутті та спогляданні навколишнього світу

Таким трендом активно користуються найбільш далекоглядні фірми, пропонуючи різноманітні товари і послуги для інвалідів, що цілком дозволяє їм відчувати себе повноцінними людьми. У світі така компанія вже існує – і це туристичне агентство в Англії, яке спеціалізується на організації турів для слабозорих людей. Якщо ви вирішите втілити цю ідею в життя, то не забудьте про існуючої конкуренції. Для початку можна здійснити комплектацію змішаних груп – об’єднати сліпих і зрячих мандрівників. Видимою метою такого об’єднання є допомога слабозрячим туристам відчути і «побачити» всю красу красивих місць. Таким чином, зрячі туристи будуть описувати сліпим свої враження про те, що вони побачили, а також розповідати своїми словами про навколишні місцевості, при цьому надаючи допомогу сліпим протягом усієї подорожі.

Природно, допомагати вони сліпим будуть не безкоштовно. За таку велику допомогу зрячим туристам покладається бонус у вигляді знижки від агентства на сам тур. Крім цього для зрячих туристів перед запланованою подорожжю проводять спеціальні тренінги,  які повністю навчальні їх обслуговувать сліпих партнерів в тривалій поїздці.

Безліч таких компаній рекомендує придбання спеціальних пакетів для далеких поїздок (наприклад, Париж, Краків, Рим), тривалі сходження на найдавніші поселення Перу, а також відпускні тури в Хорватію. Для кожної розподіленої групи виділено порівну зрячих і сліпих туристів. Ті туристи, які все бачать добре, стають для своїх незрячих товаришів справжніми «очима».

Однак це зовсім не означає, що провідники повинні бути няньками для сліпих або людей з вадами зору. При цьому за надану допомогу вони отримують винагороду у вигляді пристойної знижки з загальної вартості всього пакету. Суть роботи помічників полягає в описі всього навколишнього, при цьому вся мальовничість в описі свого бачення у турах для сліпих повинна відштовхуватися від порівняння з найбільш відчутними і звичайними предметами. Наприклад, «пірамідальна вершина», «коритообразна долина», «хаотичне скупчення уламків від скель», вертикальний обрив» і т.п. Кожен раз, коли гід хоче що-небудь «зобразити» словами, йому всього лише потрібно піднести до очей руки і добре подумати, як би він відобразив певну річ, надавши їй форму руками, а не очима.

Виходячи з вищесказаного, можна сказати, що тури для сліпих людей з кожним роком знаходять все більшу популярність. Адже слабозорі – такі ж люди, як інші, і вони теж хочуть відчути ту атмосферу, яка їх оточує. У цій сфері вже давно працює безліч різних компаній, і розвиток їх залежить від того, наскільки великим буде кількість оформлених путівок. Якщо ви вирішили зайнятися таким бізнесом, то ваші вкладення окупляться протягом першого року.

Залишити свій коментар

Будь ласка, введіть ваше імя

Ваше имя необходимо

Будь ласка, введіть дійсну адресу електронної пошти

Электронная почта необходима

Введіть своє повідомлення

ukrGroshi.com.ua © 2021