Бінарні опціони Binomo – трейдинг, інвестування та ефективне хеджування

Напевно, не знайдеться такої людини, яка хоча раз та не почула що-небудь про бінарні опціони. Деякі відносяться до цього виду біржового трейдингу з настороженістю, деякі вже пробують робити перші невпевнені кроки, а є такі, які вже давно заробляють на них реальний прибуток. А між тим опціони вже давно і дуже ефективно використовуються більшістю інвестбанків для гарантованого отримання прибутку і 100% захисту капіталу.

Бінарні опціони Binomo

Проста ефективна технологія бінарних опціонів

Механізм роботи бінарних опціонів такий – трейдер укладає угоду бінарним опціоном щодо того, в який бік будуть рухатися котирування активу – вгору або вниз протягом заздалегідь обумовленого часу. І зовсім неважливо, наскільки пунктів просунуться котирування в заданому напрямку. Для отримання прибутку достатньо 1 п/п в бік прогнозу. Завдяки популяризації бінарних опціонів (зазначимо, що опціони прийшли у приватний трейдинг з Чиказькій опціонній біржі і довгий час були доступні тільки корпоративним клієнтам), ці мега-ефективні інструменти стали доступні кожному. Візьмемо, приміром, брокерську компанію Binomo. Цим брокером пропонуються досить лояльні торгові умови: мінімальний депо – 10$, мінімальний розмір угоди – 1$, а клієнтам компанії стають доступні понад 140 торгових активів і безмежні можливості опціонного трейдингу.

Як це працює

Почнемо з того, що опціонний трейдинг за ефективністю значно перевершив всі існуючі види біржової торгівлі. Якщо трейдери ринку форекс для отримання прибутку визначають рівень Take Profit, обмежуючи себе Stop-ами, то для отримання прибутку бінарними опціонами, як було сказано вище, достатньо всього 1 пункту в бік напрямки угоди. Розмір можливого прибутку, як і збитку, визначені ще до моменту укладення угоди. Таким чином, опціонні трейдери торгують із заздалегідь відомими величинами, а інвестори і такі імениті інвестиційні банки Morgan Stanley або Crédit Agricole, ефективно хеджують свої інвестиційні портфелі та створюють інвестиційні продукти зі 100% захистом капіталу. Все це доступно і приватним трейдерам. В одного яскравого представника опціонного ринку – Binomo ви знайдете 5 видів опціонних контрактів та діапазон строків експірації від 1 хвилини до 1 року.

Якщо ви торгуєте на форексі, бінарні опціони допоможуть застрахувати відкриті позиції. Якщо вкладені в цінні папери – опціонні продукти допоможуть, як захеджувати відкриті угоди, так і здійснити інвестиції самими опціонами. Якщо ви схильні до консервативних банківських продуктів – бінарні опціони допоможуть заробляти по банківському депозиту в рази більше встановленої відсоткової ставки. За допомогою бінарних опціонів і банківського депозиту можна створити власний структурований продукт, з допомогою якого зможете збільшити відсоткову прибутковість за депозитом до 30% – 40% з відсотком захисту капіталу 100%.

І все це стає можливим за допомогою бінарних опціонів – нового і найбільш ефективного виду біржового трейдингу.

1 комментарий к этой записиОтправить свой
  1. Класна та цікава стаття, дякую.

Залишити свій коментар

Будь ласка, введіть ваше імя

Ваше имя необходимо

Будь ласка, введіть дійсну адресу електронної пошти

Электронная почта необходима

Введіть своє повідомлення

ukrGroshi.com.ua © 2021