16 порад, які допомагають заощаджувати гроші

Нижче ви знайдете кілька фінансових порад про те як правильно розпоряджатися своїми грошима, а так само кілька способів як їх економити.

16 порад, які допомагають заощаджувати гроші

 1. Визначтеся з вашими цілями

Для деяких людей немає нічого більш привабливого, ніж заробляти на будинок з трьома спальнями і білим-парканом. Інші мріють про кругосвітню подорож. Коли ви визначитеся з вашими фінансовими цілями, вам буде легше заробляти гроші.

 1. Створіть план витрат

Більшість людей витрачають близько двох третин своїх доходів на три основні речі: харчування, житло і транспорт. А ще є виплати боргів, заощадження, побутові витрати, а також додаткові пункти витрат, такі як розвага. Створіть річний бюджет і розрахуйте витрати для кожної категорії.

 1. Чиніть опір спокусам

Магазини змушують нас витрачати гроші, але якщо ми знаємо їх хитрощі, ми зможемо краще протистояти спокусі. Знижкові купони, заманливі запахи (такі як кориця, під час свят), а також розпродажі – це деякі з методів, які використовують продавці. Якщо ми знаємо ці прийоми нам буде легше сказати “ні”.

 1. Відстежуйте свої власні витрати

Слідкуйте за всіма своїми витратами протягом двох тижнів і може бути ви знайдете шляхи їх скорочення. Ви можете використовувати ручку і олівець або скористатися безкоштовним онлайн-інструментом (на англ. мовою) Mint.com.

 1. Не погоджуйтеся на першу запропоновану ціну

Ціну дуже часто можна знизити, навіть у великому універмазі. Якщо ви бачили товар за більш низькою ціною в іншому місці, не соромтеся запитати у продавця про знижки, якщо вони не можуть запропонувати вам знижку, можна просто відмовитися від покупки.

 1. Подивіться ціни в інтернеті перед відвідуванням магазинів

Сайти з відгуками про товари, сайти з знижковими купонами та онлайн магазини, часто надають інформацію як і де знайти кращий товар. З поширенням акцій безкоштовної доставки, найнижчу ціну часто можна знайти в інтернеті.

 1. Заробляйте гроші в різних місцях

Відсутність гарантій зайнятості в умовах сучасного ринку означає, що будь-хто може втратити роботу або зіткнутися зі зменшенням зарплати, які можуть бути пом’якшено за рахунок другого джерела доходу.

 1. Створіть свій власний бізнес

Глобальний спад в економіці надихнув багатьох звернутися до підприємництва, почасти як способу повернути контроль над своєю фінансовою життям. Навіть відносно невеликі починання, такі як блог, який заробляє гроші за рахунок реклами чи сад, який виробляє квіти на продаж, можуть перетворитися на джерело фінансової безпеки.

 1. Просіть підвищення зарплати

У той час як багато працівники відчувають себе щасливим, тому що просто мають роботу в цій економіці, іноді просити про надбавку може бути розумним кроком. Якщо ви нещодавно змінили місце роботи, отримали просування по службі, або зрозуміли, що вам недоплачують порівняно з вашими колегами, може бути це відповідний час, щоб сісти і обговорити з вашим керівником підвищення зарплати.

 1. Мотивуйте себе, щоб швидше розрахуватися з боргами

Якщо ви намагаєтеся швидше розрахуватися з боргами по кредитній карті або з банківською позикою, нагадайте собі про ваших великих цілях з фотографіями місць, які ви хочете відвідати або будинком, який ви хочете купити. Фокусуючись на цих цілях, вам буде легше сказати “ні” нових покупок.

 1. Просто скажіть, немає

Іноді ви повинні звернути увагу на власну фінансову безпеку, перш ніж допомагати іншим. Якщо для надання фінансової допомоги членам вашої сім’ї доводиться брати в борг або витрачати заощадження, то краще ввічливо пояснити що ви можете допомогти іншим способом, але не даючи гроші.

 1. Живіть простіше

Останній криза повернув ощадливість у моду; самостійна лагодження домашніх предметів, стрижка на дому – все це знову круто. Невеликі зміни способу життя, такі як їзда на велосипеді на роботу, замість автомобіля, можуть істотно знизити щомісячні витрати.

 1. Визначтеся з загальними фінансовими цілями

Якщо ви живете в парі, то фінансове планування не повинно робитися поодинці. Побудова загальних цілей та загальних витрат може допомогти звести до мінімуму конфлікти і розбіжності з приводу щоденних або щотижневих витрат.

 1. Використовуйте менше миючих засобів

Економте на дорогих миючих засобах, а також засоби особистої гігієни, таких як духи і лосьйони, це допоможе збільшити ваші гроші на банківському рахунку, в той же час, приносячи користь навколишньому середовищу. Ви можете навіть зробити свій власний скраб для тіла і лосьйон, використовуючи рецепти, які можна знайти в інтернеті.

 1. Скасувати підписку на каталоги

Каталоги спокушають нас купувати речі, які нам не потрібні, і вони також використовують багато паперу, велика частина якої йде прямо в сміттєву корзину. Повідомте продавця, що ви більше не хочете отримувати від нього пошту.

 1. Вимкніть електроприлади

Багато електронні пристрої, такі як супутникове обладнання або телевізійні приставки, споживають електрику, навіть коли вони вимкнені. Щоб зменшити рахунки за електрику, відключіть їх або подумайте про покупку спеціальних приладів, які автоматично відключають живлення, коли пристрій не використовується.

Залишити свій коментар

Будь ласка, введіть ваше імя

Ваше имя необходимо

Будь ласка, введіть дійсну адресу електронної пошти

Электронная почта необходима

Введіть своє повідомлення

ukrGroshi.com.ua © 2021